10 najlepszych pomysłów na sprankowanie znajomych


BONUSOWE PRANKI Z KODEM: PLANETA DLA PIERWSZYCH 200 OSÓB, DARMOWY PRANK: KKLE23VD Tak jak nie potrzeba Dnia Kobiet, aby obdarować swoją dziewczynę kwiatami, tak też nie potrzeba Prima Aprilis, aby wywinąć numer swym znajomym. Dlatego też w dzisiejszym odcinku zebrałem dla Was listę 10 najlepszych pomysłów na sprankowanie znajomych. Sklep z koszulkami: Sklep Polish Sausage: Kanał z animacjami Polish Sausage: Kanał z wyznaniami Wyznania do wysłuchania: Cięty Vlog archiwum: Kup piksele!!! Fanpage: Facebook: Instagram 1: Instagram 2: Kontakt/Współpraca: Lektor: Jacek Makarewicz Montaż: Jacek Makarewicz Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: Muzyka w tle: (biblioteka YouTube) Inne moje filmy, które mogą Cię zainteresować: 10 nastolatek, w których istnienie nie uwierzysz: 10 najmłodszych rodziców na świecie: 10 szkolnych kar, z którymi przesadzono: 10 rodzin, w których istnienie nie uwierzysz: 10 modelek, w których istnienie nie uwierzysz: 10 osób z dodatkowymi częściami ciała: 10 zdjęć, od których poczujesz się nieswojo: 10 dziwnych historii dotyczących Pokemon Go: 10 najgorszych policjantów w historii: 10 osób, które okazały się na coś za grube: 10 nauczycielek, które przespały się ze swoim uczniem: 10 żywych Barbie, w których istnienie nie uwierzysz: Pozdrawiam, Jacek Makarewicznajlepszych pomysłów sprankowanie znajomych

Najlepsze komentarze:

Ola Smo... Kolezance wywinelam numer taki ze wysmarowalam kibel nutella
Betonia... Zapraszam do mnie na kanał na konkurs o konto w Brawl Stars - Shelly power 10!!! Tak poza tym pozdro Jacek :)
Jula ku... Ja jestem świadkiem Jehowy ale ja moja mama patrycja i karolka (moje siostry patrycja i karolina) nie głosimy wiec nie wkurzam ludzi :) i oj Jacek nie masz już nic do mnie :) ale mam nadzieje ze nic nie masz do Jehowyh? :() ale pozderki :))
Miki10 ... 2:33 chyba cię pojebało, przez takie głupie zabawy są wypadki
xxUnico... Fajne, fajne ... XD
Kasia C... XD testowane na moich znajomych
Malgorz... Czemu jest 4
Trzmiel... 1:00 skończył gadać o pieniazkodawcy
Ziomown... a gdzie bonusowy numer z panem Pawłem?

,,no i pan Paweł oczywiście"
Kuba Fn... Dobry prank to guma z prądem lub robakiem.
NPK- Ne... DZIAD
UFOLUD
?ukasz ... a moze teraz 10 najgorszych???
wirus 4... Zadwońcie pod ten numer 785 736 038
Dawid K... Fajny film pozdrowisz??
proton ... Pewnie jak zwykle nikt mi nie da suba na kanale ?
Kasia N... Ej niezłe rady wyprubuje je?
Ziomown... 3:10 spokojnie, MEGAWONSZ9 się nimi zajmie ?
wystarczy powiedzieć że się wieży w MEGAWONSZA9
Maja To... Czemu jesteś raki mega super?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBLRMq6NI3TniDSWUQqadRg


SerafinTV ciekawostki

SerafinTV ciekawostki

Historia kanału SerafinTV zaczyna się w dniu 2012-12-12 12:29:24.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 352 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 91238689 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 968000 użytkowników.