Stanisław Michalkiewicz Q&A30, pytania i odpowiedzi: staram...


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Stanisław Michalkiewicz Q&A#30, pytania i odpowiedzi: staram się docierać do każdego! o uświadamianiu "wyznawców Jarosława", o wtrącaniu się państwa do zawierania umów emerytalnych, także wśród byłych funkcjonariuszy "mundurowych", o swoim optymizmie, o prywatyzacji szkolnictwa, o czytaniu dzieł byłych stalinistów, o swoich upodobaniach jazzowych, o tym, jak można przejąć władzę w "naszym nieszczęśliwym kraju", o przyszłości Francji, o tym, czy chciałby zostać sklonowany, o Henryku Samsonowiczu i filozofie Leszku Kołakowskim Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME! #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczwideoblog #Michalkiewiczwideofelieton #Michalkiewiczkanał #TVASME

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Adam Ci... Powinni stracić przywileje emerytalne - czyli zawyżone przeliczniki, które za lata pracy w UB/SB dawały im bardzo wysokie podstawy emerytalne. Jeśli ktoś zaczął pracować w SB w 1988 roku, a potem pozytywnie przeszedł weryfikację i pracował w policji lub UOP - to za ten czas od 1990 służby powinien mieć przyznaną emeryturę w taki sam sposób, jak dla takiego, który zaczął służbę od zero w 1990 roku. Nie było potrzeby tworzenia sporej grupy ludzi z poczuciem krzywdy.
yo bro... a na początku .. fujarka alladyna :)
Jarek M... Panie Stanisławie, a co to jest cykiel? Pozdrawiam.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eKgrYjwpJj0


asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.