Marcin Łazarz otrzymał ofertę z Bellatora


Napotkany na sobotniej VFCL 10 w Stargardzie Marcin Łazarz w rozmowie o ostatniej przegranej na M 1 Challenge w Chinach i spodziewanej, nowej siedzibie klubu MLA, który otworzy na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Ostatnio komentowane:


Następnym razem ogarnij coś takiego, jak build ordery. To podstawa, jeśli chodzi o grę online. A milon odwalił Cannon Rusha, wredna taktyka, ale do wybronienia. Zobacz »
Naprawdę trudno przyjąć ziarno które Jezus sieje ,jak w sercu znalazł się chwast który zagłusza to słowo Jezusa, muszę czuwać nad chwastami mogę Jezusa odrzucić bo zarośnie chwastem moje ❤️❤️❤️ Zobacz »
Gratulacje 3 posejów. Trade w info. Sub i łapka to standard hah Szkoda że te 2 ostatnie próby nie wyszły hah Zobacz »
kochany Marcinie ma 11.11 na kolanach ale dojdę:P niewiem czy się ujwnię,i nie znam tych elektronicznych trików,ale jak Ci ktos powie czesc tu apocalitica to nie musisz odp.:P Zobacz »
Polecam obejrzec " poznaj bestie z ziemi, czyli czego nie wiesz o pandemii cz.2 Wydarzenia z Apokalipsa w tle" (z kanalu patriotka pl)
- po obejrzeniu budzisz sie w innym swiecie..
Zobacz »
Aż mnie ZMROZIŁO, gdy przeczytałem tytuł!!! To jest temat, na który czekałem! Jutro, zanim wybije 15 napiszę coś ciekawego w temacie. Zanosi się na niedzielną intelektualną ucztę... Zobacz »
Jakos nie slysze jeszcze miodu na moje uszy czyli wycia komunistycznych bandziorow? Co sie dzieje? Przezyli szok i zbieraja sily? Zobacz »
Szkoda, prowadzisz godzinny program drogi Marcinie a za cholere nie chcesz dać się wypowiedzieć gościom, cały czas im przerywasz ... Zobacz »
so advance, just like coding, too advance that i'm lazy to learn so i leave it to you, an expert xD Zobacz »
Legenda głosi że buzkaa wydał całe pieniądze jakie miał na kebsy, i z tego co wiem wszystkie ostatnie pieniądze wydał na tasme Zobacz »
wow... wow... wow.. nic tylko pogratulować i liczyć, że kiedyś też siądzie tak spektakularny wyciąg. gz Zobacz »
Można się rozpisywać, używać pięknych słów o Arturze, ale wystarczy jedno słowo które mówi wszystko - KRÓL Zobacz »
Według mnie to te cinematic pokazujący całe miasto jest nie potrzebne, to dodaje dużo pracy dodatkowej. Ja w każdym filmie to pomijam Zobacz »
Uwielbam takie luźne filmiki :)
PS: bonkol nagrasz kiedyś satisfactory ??? Plz! Będziesz w tedy jedyn. W polsce xd
Zobacz »
Masterka to masterka, kolejny czołg na żyletki, jak to mawiał smok: "dobrze, wykreślam". Miło słyszeć swój nick w takim filmiku, więc pozdrawiam wszystkich z tego miejsca :) Zobacz »
Hejka! Uwielbiam Cię i twoje filmiki! Umilają mi czas, gdyz mam złamany kręgosłup, i muszę dużooo leżeć ♡ Pozdrawiam ♡♡♡ Zobacz »
Mam pytanie, skąd taki genialny ludzik do trzymania pędów pachiry? Mojej nie chcę zaplatać, więc uważam, że to idealne rozwiązanie ? Zobacz »
Gimper: Sympatycy robią słabe memy
Też Gimper: 0:01
Zobacz »
Costs an arm and a leg you say? rubbish. I could get at least 2 of these for a single kidney.
I'm joking just in case anyone is really stupid
Zobacz »
Zabrał mnie w inną galaktykę szklanki w górę do najlepszego dj w Polsce komu się podoba proszę ten ???❤ Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nWFmkf5E0m4


mmanewspl ciekawostki

mmanewspl ciekawostki

Historia kanału mmanewspl zaczyna się w dniu 2010-07-08 01:41:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4747 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 80271489 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 77000 użytkowników.