SPRYTNE SPOSOBY NA CZYSTY I PACHNĄCY DOM | MISSPKPROJECT


Subskrybuj mój kanał: ... ☆Tutaj jestem☆ INSTAGRAM: Produkty, o których mówię: KONTAKT: ▶Kopiowanie lub rozpowszechnianie filmików oraz innych elementów zawartych na Moim kanale oraz MissBabyProject bez Mojej zgody jest niezgodne z prawem, a co za tym idzie ZABRONIONE! #czystydom #domowetriki #misspkproject

Najlepsze komentarze:

ann_er_... Super sposoby. Używam ich też u siebie od dawna ?super przydatny filmik, na mnie takie filmy działają motywująco ?pozdrawiam ?
Gra?yna... Ekstra sposoby ? niektórych kompletnie nie znałam
Aga R... Ja od około 15 lat w domu do sprzątania w 90% używam octu mycie kabiny prysznicowej płytek ściennych podłogowych umywalka zlew toaleta podłogi i wiele wiele innych tylko i wyłącznie woda z octem.
Jeśli chodzi o moment gdy na przykład smażyłam rybę lub frytki i w domu pozostaje taki niezbyt fajny zapach Wystarczy że z Pryskam wodę z octem podłogi po czym przelecę mopem Po kilku minutach zapachy brzydkie znikają ponieważ ocet zabija
aaandzi... bardzo przydatny i pomocny filmik:)) zaraz się chce sprzątać:)) pozdrawiam?
P.S. jeśli chodzi o mnie to z pewnego bloga zaczerpnęłam radę aby kupować ocet w 5l baniakach jak wodę bo jednak trochę tego idzie jeśli ktoś dużo sprząta "naturalnie, a wychodzi to taniej tak samo sodę w opakowaniach 1kg przeliczając to na saszetki ze sklepu też bardzo korzystnie to wychodzi bo kg można kupić za 7 zł, a saszetka około 1zł zależy gdzie:))
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nIRVftgIWL0


MissPKproject ciekawostki

MissPKproject ciekawostki

Historia kanału MissPKproject zaczyna się w dniu 2011-05-27 17:22:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 781 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11657507 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 48800 użytkowników.