CZY KORPORACJA TO WSPÓŁCZESNE NIEWOLNICTWO? Wiśniewski: W każdej...


CZY KORPORACJA TO WSPÓŁCZESNE NIEWOLNICTWO? Maciej Wolny rozmawia z Anną Zacharzewską, autorką książki "Hodowca Świń"; Tomaszem Wiśniewskim, blog "Rzucam pracę" i Izabela Kielczyk, psycholog biznesu.

Ostatnio komentowane:


kurde ale pech szoko ale naprawisz to pewnie ze tak i tyko cie wybiło z rytmu bo jakby nie awaria bys dalek kosił pszenice pozdrawiam i czekam na nastepne vlogi ze zniw Zobacz »
No brakuje skody superb z 2009 i skody oktavi ja widziałem. I może na grasz odcinek stare auta policyjne. Pozdrawiam Zobacz »
brot nie mam zweryfikowanego konta na twitch i nie moge pisac i pamientam wszystkie odc z kogamy z minecraft bo ogladam cie ok 5k sub
:3
Zobacz »
9:29 ominąłeś niebieski klucz na podłodze Zobacz »
WEDŁUG MNIE, serial Witcher był bardzo spoko :) Nie urywał tyłka, miał swoje błędy, ale był nader przyjemny i ciekawy, więc czekam zarówno na drugi sezon, jak i nowe produkcje. KROPKA! Zobacz »
Witam żółtą rodzine???polecam biografie pana Szymona ??? https://youtu.be/47lNE-Lris0 Zobacz »
Wspaniały fokstrot rosyjski! Aston fajnie odśpiewał tę piosenkę, jednak Faliszewski zrobił to wiele lepiej. Dziękuję! Pozdrawiam serdecznie! :) Zobacz »
Ja mam ten aloes z biedronki i potwierdzam, że jest straszny ? twarz źle na niego reaguje, włosy się wysuszają, błagam, niech mi ktoś powie do czego go zużyć? ? Zobacz »
Jak się czujesz, z tym, że większość twojej widowni, a nawet 98% to dzieciaki mające po 12 lat? Zobacz »
Yeeejj!!! Bonkol nagrał vloga!!!
PS:Mam taki sam scyzoryk ? oraz fajna koszulka w trabanty i VW.
Zobacz »
Sorki judi że nie pisze komentarzy ale oglądam bo jestem w grecij kocham twoje filmy i cieszę się że nagrywasz Zobacz »
Ta zbroja jest kozacka, a co do maski masz ją pod tą pół maską kalanu sakaiów do wyboru tylko jej nie zauważyłeś i muszę powiedzieć że ciekawią mnie te zatrute strzałki ;D Zobacz »
Dziękuję Ci Panie Jezu że Twoje jest Wszystko bo wiem że niczego nie powinnam żałować w swoim zyciu...Dziękuję Zobacz »
17:31 wygląda jak taka kosmiczna pralka Zobacz »
Co ty przygotowujesz zęby na body kit że dystanse zakładasz XD
Edit:gl hw tam na wakacjach :)
Zobacz »
Ej mam pytanie, czy Yolonea przez cały mc dom będzie taka emo, będzie miała dwukolorowe włosy i będzie taka ,,agresywna” czy jak wrócicie do domu to powróci Stara Yolo? Zobacz »
Big Boss wyeliminowany ;) i zredukowany do sekcji "entertainment" ;) - miejsce przepiękne, krótka forma. Jak dla mnie - ciekawa odmiana :) Zobacz »
0:59 Jóźwiak i Donk to totsy Zobacz »
Ja nie lubię podsumowań aktualizacji bo najczeciej już większość odkryłem sam a taki informator z rzeczy które dopiero wejdą jest super ponieważ ja sam nie muszę niczego szukać a potem wszytko wiem Zobacz »
Cześć Tobiasz jestem druga komentarzu fajnie odcinek z sims 4 WYZWANIE SPARKD bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego piątku i wieczoru dla ciebie Tobiasz❤️???????????? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oK6kPb33pnE


Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.