METAMORFOZA DZIAŁECZKI | 10MINUTSPOKOJU


Hej, zapraszam na nowy film! Subskrybuj: Dzisiaj wszystko dzieje się na działce a to za sprawą ekipy OPI, która po raz kolejny spisała się na medal! Co się dokładnie zmieniło i jak wyglądały prace? Zobaczcie na kanale WYREMONTOWANI: Pozdrawiam Justyna 10minutspokoju Mój sprzęt 1. Aparat Sony Alfa 6300 ... 2. Mikrofon Sony XYST1M ... 3. Gimbal 4. Mikrofon pojemnościowy ... Zaglądajcie również do nas na: BLOGa FACEBOOKa ... INSTAGRAMa

Ostatnio komentowane:


Ja zaczolem grac kiedy ty i jestem już po zabraniu tego typa z wiezowca pozdrawiam wszystkich co byli na twichu Zobacz »
Dwa dni temu szukałam fajnego przepisu na tę kawę, a dzisiaj wy dodajecie film z przepisami chyba czytacie w myślach ??? Napewno wypróbuję te sposoby ?? Zobacz »
Gościu ty się lepiej naucz czytać i mówić bo nie da się ciebie zrozumieć, a ten film jest bez sensu każdy może sobie zrobić przegląd anime xD a ty czytasz opis i FAJNE ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWIE ale fascynujące Zobacz »
Pani Ewa coraz piękniejsza. Chyba pakt z diabłem podpisała. Piękna Polka. Tylko pozazdrościć małżonkowi. Zobacz »
1:31 czerwono-biała jest flaga Indonezji Zobacz »
135 ? ? 
? ? ? 
? ? ? ? ? 
???
??????
?????
????
????????
Zobacz »
Na co bardziej czekasz w sezonie 6 Apex Legends (oddaj głos poprzez łapkę na komentarz) - nowa postać (Rampart) Zobacz »
Jedziemy z tematem ? kolejny odcinek kolejny powód do śmiechu ???. Miłego oglądania Wam życzę . Zobacz »
Siema Panowie o i znowu osobno tygodnioweczka leci pozdrawiam miło was widzieć i słyszeć żółwik dla całej załogi MGSM ?? Zobacz »
Nie mogę się doczekać. Termiczna dezintegracja komponentów restaurujących w wykonaniu Artura jest zawsze imponująca. Zobacz »
Kurde czekałam na to muwiłam sobie że tylko tego brakuje na twoim kanale GPLAY. Uwielbiam cię Gplay?????????????????????? Zobacz »
Pozdrawiam strimek godzina 15:50 Zobacz »
U mnie w liceum zwracaliśmy się do nauczycieli "sorze" i "sorko". Sami nam to jakby narzucili, bo zaznaczali, że nie są profesorami :) Zobacz »
Wreszcie mi przyszło powiadomienie Twojego filmu, bo do dotychczas nie przychodziły, zabieram się za oglądanie:) Zobacz »
Uwielbiam tę piosenkę a twoje wykonanie to totalny sztos ❤️? już wiem czego będę słuchać co noc ? Zobacz »
Ja jestem widzem scrapa jeszcze z odcinków scrapa z Paveł yt lub z Luckiem MówPoLucku lub z Bladeuszem z starego scrapa Zobacz »
jprdl zawał kurde czemu to takie głośne 12:00 Zobacz »
Bo to jak nether bo na przykład idziesz w świecie mrówek ? i pojawisz się w świecie normalnym na tych samych koordach co w świecie ? mrówek Zobacz »
Akiri będzie vlog wakacje z ljayem? Proszę o odpowiedźAkiri dasz serduszko
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Aay8EouQTAk


10minutspokoju ciekawostki

10minutspokoju ciekawostki

Historia kanału 10minutspokoju zaczyna się w dniu 2014-09-01 21:15:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 303 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17814540 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84500 użytkowników.