Pih Struktury Antykruche ft. Peja prod. Magiera / Non Serviam...


24 maja w EMPIKU!!! Zamów wersję DELUXE Non Serviam Tom I PIHSZOU.PL PREORDER.PL Pih na FB Pih na Instagramie Nowa kolekcja PIHSZOU BOOKING KONCERTOWY: +48 660 347 892 / Album: Non Serviam Tom I Title: Struktury Antykruche Artist: Pih, Peja Producer: Magiera Lyrics: Pih, Peja Mix i mastering: Puzzel Label: Pihszou Grafika: Dariusz Jabłoński + Insane Film STRUKTURY ANTYKRUCHE Czysty makiawelizm, Peiha, RPS… Struktury Antykruche… Produkt osiedli… ref. Każdy z nas niesie swoją koronę z cierni Blizny, pręgi, wersety księgi Pięści dziś gładkie, kiedyś we krwi Dobre momenty, stygmaty, łzy… 1. PIH Nigdy nie miałem żadnych kompleksów Marynarka, czy zwykła bluza od dresu Oscarowa gadka, zdycha kto nie marzy Tylko z cudzymi łzami jest mi do twarzy Jedna, druga zbita w pięść, skulone dłonie Tak często musiałem stawać przeciwko sobie Jadł ze mną przy stole, poległ na fundamentach Zwykły kundel dymający nogę mebla Z zasady unikam ludzi i ich kwasu Mam zegarek, ale nie mam dla nich czasu Kiedy prawdy skóra się łuszczy, odpada kit O siebie zadbać, bo nie zrobi tego nikt Ich brudu nie zmyją żadne środki czystości W oczach brak skruchy, poczucie wartości Jestem sumą swoich skaz, świadomość pomaga Im lepiej znasz siebie, tym więcej zarabiasz 2. PEJA Pytasz mnie jak żyć? Tu każdy dzień jest walką O to, by nie wpaść ponownie w to samo bagno Opadając na dno zdejmujesz szaty od Boga By samotnie wylądować, kiedy nikt już nie podgląda Pogrążony w tych nałogach nie potrafisz kochać Jak chciałbyś przekazać to, czego sam nie posiadasz? Zacznij od siebie, bo najważniejsze czyny nie słowa Dawno przestałem żałować, posprzątałem bałagan Chociaż ludzie to świnie, to zanim kogoś obwinię Przypomnę, że ten świat nie jest jaki być powinien Mimo głodu i wojen, wszelkich chorób i nieszczęść Wszystko jest po coś, każdy z nas ten swój krzyż niesie W codziennym stresie, nie kiwniesz nawet palcem dla innych Przywdziałeś pancerz i na nic ludzkie prośby, modlitwy Nie dość gonitwy, ten obłęd pcha cię w kolejne bitwy By wygrać choć jedną z nich, na chwilę poczuć się silnym 3. PIH Dla tych, co wiedzą więcej ciężko odnaleźć sens Dziś życie nie ma wartości, cenę ma śmierć Ewolucja dała nam zęby, pokłady złości Czasem zamazany obraz, nie pomaga brak ostrości Mówią to znaki na ziemi i niebie Dajesz radę, jak pamiętasz i żyjesz w gniewie Mróz i lód niejeden charakter rozsadził Nie modlą się o cud miejscy nomadzi Mimo strat do przodu, bez opon, na feldze Przed sobą nie uciekniesz, patrząc we wsteczne Nie każdy z kim piłeś był przyjacielem Tak wiele relacji dziś pod czarnoziemem Pracujesz nad ślepotą, rzeźbisz ją jak talent Bo za dużo już widziałeś, ruchy skalibrowane Tworzysz imperium z kobietą u boku Nie z dżungli rodowód, z kamienic, z bloków

Ostatnio komentowane:


Woow. Zajefajnie. Super miejsce.
Dzięki za vloga. Zawsze to trochę słońca w tej szarej Anglii.
Zobacz »
Ja też robię czasami makijaż produktami do konturowania ale zamiast bronzera daje róż a w zewnętrzny kącik bronzer i wygląda to przepięknie. Pozdrawiam ?? Zobacz »
Może ja się nie znam ale według mnie te klapki w ogóle nie są eleganckie. Może przez te literowe nadruki takie nijakie.. co z tego że dior... Zobacz »
suba daj plagusowi i dzwona pierdolnij i dzwana pierdolnij !!! ooooo suba daj plagusowi i dzwonaaaa pierdolnij!!! iiiii dzwooonnnnaaa pierdolnij !!!! Zobacz »
Za komiksy + a co do słuchawek to przeważnie patrzę ile mam na to kasy ponieważ nie jestem audio maniakiem. Zobacz »
Będą live"y z tej gry na TWITCHU? A ogólnie ta gra przypomina mi trochę GREEN HELL z grafiki. Zobacz »
Mam dużo ubrań z Sinsaya i trzymają się dłużej niż dwa tygodnie przy tym ceny są o wiele lepsze niż w Zarze Zobacz »
Ale wiesz że zrobiłeś zapis świata gdy ziuta żyła i możesz wczytać świat i mieć ziute spowrotem i ją w domu zostawić ty gałganie gupi Zobacz »
Jeśli chcesz abym właśnie ja tobie oceniał kanał to wbijaj do mnie daj subka i pod najnowszym odcinkiem napisz fajny odcinek..... Zobacz »
8:47 ty tam powiedziales kurna czy kur** Zobacz »
Przepiękny klimat gadorsko - korski ; dzięki, dzięki Zbyszku ❤️?❤️
Korski znaczy (w j. francuskim) doslownie « doprawiony (pelny, glęboki w smaku)
Tkhana
Zobacz »
czaskoski ps.PLASTER chociaz tez jest spod parasola (tow.budki), tez ma ciary i mysli " nowak bedzie sypal czy nie, bo rocznice POWSTANIA ma w ...........berlinie..... Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał podaj dalej Zobacz »
Dzień dobry jestem Wojciech ceje ałłł kurwa rowski xd


PS nigdy nie ufajcie edytowanym komentarzom buhahahaha
Zobacz »
Nwm co tam mialem pisac zeby byc wylosowany to daje tu kom i lece sprawdzic wasze insta story bondary bo na kupy bylo tylko przypomnienie o filmie Zobacz »
Da ktoś całego shota z 6:33 ? Zobacz »
Ja też byłem w górach u brata i nie mogłem chodzić jak przyszedłem do domu po wycieczce po górach. Spanko było cudowne :D Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eunc3m-jzv0


CawkavFilms ciekawostki

CawkavFilms ciekawostki

Historia kanału CawkavFilms zaczyna się w dniu 2012-04-12 16:58:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 57 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 41485834 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 171000 użytkowników.