PILNE! Kulisy manipulacji TV Republika czyli bratobójcza wojna...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

?owie ?... Dajcie spokój z tv republiką, tu nawet Kukiza cytat pasuje 'ja już wolę u Olejnik, jak Boga Kocham', a po za tym PiSPO jedno zło. Miłego Wieczoru.
Jan Pat... NIE dla USraela !
przemas... jak slysze rosyjski to noz mi sie w kieszeni otwiera - tak jak powinno kazdemu perawdziewmu Polakowi
przemas... pieknie pojechali po tych pieknoduchach z konfiederacyji w kulisach manipulacji :), wyszly onucki :)
Wojciec... Na prawicy??? A co PiS ma wspólnego z prawicą???
Mariola... pis to ne prawica, dederwuje mnie takie ględzenie, Pani Bali zakochana ślepo w tej syjonistycznej partii zdrajców, czas się odkochać, syndrom zdradzanej, bitej żony
re do... Pilnujcie głosowania, róbcie zdjęcie swojej karty z oddanym głosem !!!
jan wsz... NIEDAMY IM KWIATKA MOZE TULIPAN!!!
Andrew ... Witam ! mam pytanie ponieważ od tygodnia ogladam w Realu 24 i . Chodzi o Panią Bali Marzec , po akcencie wyczuwam ze Pani jst z innego kraju. A z jakiego , jezeli to nie klopot. Pozdrawiam
Dariusz... Czemu wszyscy mówią że PiS jest prawica nie rozumiem tego! Zacznijcie nazywać rzeczy po imieniu PiS to lewicowa partia socjalistyczną!
Wiszko... Trzeba cały czas odkłamywać rzeczywistość - rak nie jest rybą, marchew nie jest owocem a PiS nie jest prawicą.
jan wsz... GLOSUJ NA WIOSNE JAK CIE ROWEK SWEDZI!!!
Jan M... Anna Aniela Flak wyznawcy PiS to nie lemingi tylko pelikany Lemingi to wyznawcy PO.
Beata 1... PiS, Po Ko, Sakiewicz i inne żydoukroluby dziennikarskie które okradają Polaków z godności i honoru rozliczymy się z wami bo jesteście przeciwko Polakom mówiąc i pisząc źle o Polakach.
Beata 1... PiS nikomu nie pomogło i nie pomaga oprócz mafii żydowskiej zUSA i Izraela. Widać gołym okiem kto się szwenda koło Partii Interesów Syjonistycznych - mośki, jośki Danielsy i różne talmudyczne rabiny.
Wiszko... Wasz "target" jest niedoszacowany, ja ma 56 lat i Was oglądam. :-)
B??dz?c... Pani Balli PiS nie jest partią prawicową. Jedyną partią prawicową jest Konfederacja. Kilka razy już słyszę że Pani pała jakąś dziwną sympatią do Morawieckiego???
Beata 1... PiS to skrót partia interesów syjonistycznych. PIS chce okraść Polaków wspólnie z bogatą mafią żydowską zUSA i Izraela na 300miliardów dolarów cudzego mienia bezspadkowego. Naród nie jest głupi widzi że cała ekipa PiS to agenci żydowscy a ostatnio Kuchcinski nie dopuścił do debaty sejmowej na temat 447 co oznacza zdradę stanu, zdradę narodu polskiego a sprzyjanie bandytom żydowskim.
Edward ... TV Republika udaje telewizję prawicową. W rzeczywistości realizuje ustalenia a właściwie rozkazy Kiszczaka z Magdalenki.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wPZ0UzqF_wU


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.