Jacek Czachor Skazany Nr 0027


Zapraszamy na 27. odcinek kultowego cyklu pt. Skazani na Legię, który niegdyś ukazywał się na łamach Tygodnika Kibiców Nasza Legia. Tym razem gościem Maćka Dobrowolskiego jest legenda polskich sportów motocyklowych Jacek Czachor. Mało kto wie, że jeden z najlepszych zawodników świata i regularny uczestnik Rajdu Dakar, ma także drugą wielką pasję – kibicowanie Legii Warszawa. Oficjalny kanał YouTube Legii Warszawa znajdziesz tu wszystko o Legii Warszawa: kulisy i relacje z meczów, treningów, konferencji prasowych, doping kibiców i wiele innych. SUBSKRYBUJ Odwiedź nas: FACEBOOK TWITTER INSTAGRAM Legia Warszawa on Instagram SNAPCHAT Oficjalny sklep Legii Warszawa Oficjalna strona Legii Warszawa Legia Biznes Zobacz najlepsze oprawy kibiców Legii: Posłuchaj naszego podcastu: Zobacz kulisy meczów Legii Warszawa:

Ostatnio komentowane:


Disowskyy proszę nagraj thief simulator ale na vr bo kiedyś pamiętam że czekałeś na wersję vr i że napewno nagrasz ale nie nagrałeś mógłbyś nagrać thief simulator na vr ??? Zobacz »
Years ago you could hide abilities in terrain (like old Akali W), now you can hide terrain in abilities. Okay. Zobacz »
Wspaniałe spotkanie mądrych ludzk i zaduma nad kondycją polskości oraz Europy. Brawo! Słucha się i strzyże uszami.Dziękuję i proszę o więcej. W przestrzeni publicznej bardzo brakuje takich dyskusji. Zobacz »
Добро пожаловать в мой новый пользователь видео, приятно вас видеть. Zobacz »
Rumble hockey to po części gra supercella ma 51%udziałow z tego co wiem?
Edit:dzk za serduszko❤️
Zobacz »
Enerdowcy to już paniska że ho ho ,auto idzie dalej w łańcuchu pokarmowym , bo panisko maski nie chce wymienić... Zobacz »
Reklama dzwignia handlu xD Darmowa trasa a co oglądasz jest co innego :D Ale i tak podziwiam film i Twoją pracę ! Zobacz »
Miałem taki problem w cr250 jak wlałem za dużo oleju do paliwa to w 3 mth spaliła 2 świece.Cylinder na tulei?Świeca irydowa czy zwykła? Zobacz »
0:05 Kanister a ni karnister jak coś Zobacz »
Stary chlop a buty jak dla 12latka to tak jak bym do swojego e34 zalozyl felgi od nowej piątki:) nie elegancko;)
Piona!
Zobacz »
Tu, gdzie mieszkam, Antares jest bardzo ładnie widoczny wysoko na niebie o tej porze roku i idealnie widać jego piękną barwę. Zobacz »
Ależ Bóg spełnia nasze oczekiwania. Z nawiązką. Tylko dlaczego my tego nie widzimy? Nie stworzył nas zbyt głupich. Zbyt ślepych też nie. Jak to jest że nie umiemy tego pojąć? Zobacz »
Bogdan, czy ty pójdziesz dzisiaj spać? ? Powinni zrobić limit dziennego wrzucania, filmów dla Ciebie ? dajesz radę ?? Zobacz »
Dobrze jest mieć smartfon z gniazdem kart pamięci,bo są smartfony które nie posiadają gniazd kart pamięci,np.Iphone gniazda kart pamięci nie posiada. Zobacz »
Świetny utwór panie Zbigniewie , słyszę w nim pana historię .... smutną ale dającą siłę by iść dalej i niszczyć tę kurewską siłę wyższą co jest niby nad nami Zobacz »
Czlowiek ktory zaczyna spiewem swoj zal wyrazac, musial bardzo duzo krzywdy od zycia / polityki doznac. Zobacz »
Do której klasy będziesz chodzić po wakacjach!!!! ??
4 - 8+ ?
1 - 3 ?

Za suba oddaje odrazu tylko napisz gotowe ??
Zobacz »
ale 2 sezon żeby był ,,większy'' i większe miasto, a nie tylko mała jego część :cc dzk Zobacz »
Nie mam na razie gry ale myślę że na tym slime'ie na tych rolkach trzeba wciskać klawisz przeciwstawny taki w którą cie wywala, np. Gdy ciągnie na lewo to wciskasz przód i klawisz na prawo Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3FoKv97tRe0


Legia Warszawa ciekawostki

Legia Warszawa ciekawostki

Historia kanału Legia Warszawa zaczyna się w dniu 2012-01-04 23:03:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4159 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52919674 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 120000 użytkowników.