LIVE II UHC Z KUBTRIXEM FORMA JEST II 1zł=1min


Support the stream: TxT na 1000 subów na kanale Kubtrixa: ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Donate: (min. 3zł ) ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖ MINECRAFT PREEMIUM ZA 30 ZŁ: (polecany: MrKubixon) ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Fanpage: Insta: Snap: Qbik1910 Grupka: ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Top 5 Donatorzy 1. BartPi: 3300 PLN 2. IgorSoneQ: 770 PLN 3. B0KSER: 500 PLN 4. Szydo: 400 PLN 5. miszczu_exe: 400 PLN 6.LTghtning ϟ: 100 pln ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖Dodatkowe informacje➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖ Ranga w CS:GO: Global Elite ➖ Mikro: Samson G TRACK ➖ Kamerka: Logitech C920 ➖ Myszka: Modecom MC GMX4 ➖ Monitor: Samsung S23D330 ➖ Klawiatura: A4 Tech Bloody B640 ➖ Rekord widzów: 2300 ➖ Wiek: 19 ➖ Miasto: Łódź ➖ Steam: ➖ Ulubiony zespół: Widzew Łódź / Real Madrid / Liverpool / ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Lista dzbanów: 1. NOLS 2. YamsoNN 3. KRET 4.

Ostatnio komentowane:


siemka mefju pozdrawienia od lateusza meji
/tradeoffer/new/?partner=847891641&token=9-NPl20f
Zobacz »
Aloes z firmy Skin79 „Jeju Aloe” zawiera aż 99% aloesu i znajdziesz go choćby na Ezebra za ok 30zl (ale bywa w promocji) ? Zobacz »
16:56 ale berberta zapiszczałeś Zobacz »
Saletra amonowa może służyć jako utleniacz do ładunków wybuchowych. Sama w sobie nie wybucha, ani nawet się nie pali Zobacz »
Miałam oba te kremy BB i moim zdaniem lepsze kolory maja zwierzątka, ale wole osobiście ten pomarańczowy. Miłej środy. Zobacz »
Więcej takich odcinków Mati pls.
(Nie wiedziałem że to nowy odcinek myślałem że to stary xdddd
Zobacz »
Obejrzałem pierwsze 7 minut jego rozgrywki i jestem zażenowany jego grą. I to serio jest gracz? Wchodzi na platformę ze strzałkami że kręcą się tylko w jedną stronę, a ten halo co jest boże nie.. Zobacz »
Co do wszelkich porad to piszemy je z wielką przyjemnością. Cieszymy się, że możemy razem z Tobą Docentus tworzyć Los Centos :D Zobacz »
Może weźmiesz do następnego odcinka jeszcze albo Mattynia albo Admirosa?
A seed jaki bym ci dał to "dragon" i "the end"
Zobacz »
Siema mam takie pytanie bo gram na ps4 i dalej nie wiem jak uzywac pancerzy zeby nie bylo między nimi przerwy wiecie może jak? Zobacz »
oco chodzi z tymi smugami bo jak jeciałem sobie na stadion to za gosciem leciała taka czerwona smuga jak to odblokowac ? ? ?? Zobacz »
Bardzo lubię Grzegorza Górnego jeszcze od czasów Frondy. Inteligencja i pracowitość. Śliczna żona pięknie śpiewająca pogratulować. Zobacz »
Skosiliście wszysto czy nie jeszcze? Bo tam zlało w poniedziałek i wtorek w solcu i okolicy ze teraz to trzeba czekać pewnie do piątku albo jutro cos sie pokosi. Pozdo Zobacz »
Boże błogosław Polskę i kapłanów!!!
Boże błogosław Polskę i kapłanów!!!
Boże błogosław Polskę i kapłanów!!!
Zobacz »
Jako właściciel Sahary potwierdzam te dane. Dodam, że szybka trasa mieszana (autostrady i krajowe) to 10 - 11 a miasto 12-13. Jak na ponad 2 tony, CX 0,45 i osiągi to jest całkiem OK. Zobacz »
Aż szkoda ze scott nie tworzy takich wstępów i gamepleyów do FNaF,a . To takie smutne ze FanGame wyglądają lepiej od oryginału:// Zobacz »
12:24 ale zjebał jak by zabił by wygrali mega miss Zobacz »
7:05 ja też przebieram nóżkami ? Zobacz »
18:45 to jest chyba duży świerk
(jak się mylę to poprawcie)
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9cVOPnHIHGg


MrKubixon ciekawostki

MrKubixon ciekawostki

Historia kanału MrKubixon zaczyna się w dniu 2012-11-24 10:48:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 193 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3007894 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 36900 użytkowników.