Krzysztof Karoń u Roli o Konfederacji vs. PiS, nowym Babilonie,...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

Barbara... calkiem seksowny ten Karon bacha
Agata M... Panie Krzysztofie, jeśli chciałby Pan się dowiedzieć o czym są wykłady z urbanistyki na wydziale architektury teraz to mogę się skontaktować na maila i wysłać jakieś materiały, powiem tak - New Urbanism się omawia, ale wspomnianego Holendra nie. Proszę dać znać w razie czego, chetnie prześlę co mam, pozdrawiam
Marcin... Czy Rola nadal kompulsywnie cmoka, bo nie wiem czy mam się tym całowaniem w ucho (używam słuchawek i odczuwam obrzydzenie) katować?
Free Ma... Jaki jest sens próbować przekonywać ulotkami o szkodliwości narkotyków dilera? Jakiego efektu należy się spodziewać?
Jarek C... stanowczo trzeba sie zrzucic na jakis dodatek dla marcina za te rozmowki z karoniem . miedzy 15 a 17 minuta nie zrozumialem nawet przecinkow . marcin jest naprawde dzielny z tym swoim mh i udawaniem ze sledzi ten belkot na biezaco - zauwazyliscie jaki byl radosny na koniec ? - zycie w niego wrocilo !!!
Wojciec... Pełna zgoda z panem Karoniem: Trzeba głosować na Konfederację aby PiS się ZSRR... ;)))
Piotr K... Polacy! Przestańcie sie opluwać i mieszać z gnojem. 1000 lat się kłócicie i co zwojowaliscie? Jesteście jedną polską rodziną, niezależnie od poglądów politycznych. Siła w jedności!
Bia?y 7... Tylko K O N F E D E R A C J A !!!!!! Jeszcze Polska nie zginęła. W Niedzielę wybieramy. Na pohybel wszystkim antypolskim skurwy...nom. CWP.
Kojak... Panie Krzysztofie, jest jeszcze przed wyborami. Prośba o publikację i linka do ulotki (np. pdf), przyda się jeszcze. Dzisiejszy materiał bardzo treściwy i wysokokaloryczny.
Anna An... Masoni liberalno-lewaccy z Unii Europejskiej, którzy tak bardzo prześladują niepoprawnych politycznie wprowadzili ludzkość w tak wielki kryzys moralny, geopolityczny i ekonomiczny bawiąc się ciemiężeniem niewygodnych bliźnich, którzy w wielkim utrudzeniu i opuszczeniu nie zawsze mogą sprostać nędzy, chorobom, brakiem mieszkania i wszelkim wyzyskom.
Anna An... Najważniejśi “ewangeliści” z eurokołchozu, którzy stanowią niewielką grupę decydują za wszystkie narody czyli mamy do czynienia z anarchią, którą tak bardzo propaguje POPiS.
Anna An... K o n f e d e r a c j a, na którą będą głosować wszyscy polscy patrioci jest nad wyraz niewygodna dla POPiS-u i Unii Europejskiej, która budowana jest na fundamencie zakłamania, obłudy i śmierci, także deprawatorzy zła wyżywają się na dzieciach Bożych, które reprezentują niemodny patriotyzm, dlatego też sprzeciwiajmy się wszystkim obłudnym gangsterom tego upadłego świata, aby wiedzieli, że w sprawach Bożych nie ma żadnych kompromisów, i że droga wiecznego zatracenia prowadzi ich dusze do wiecznego piekła.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rVzVGPHwZGY


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.