▪Go Wacky▪ animation meme SMP live


Featuring these amazing streamers: Junky: Carson: Traves: If any of you are reading this, its a gift because I cannot donate at the moment. I hope you enjoyed this silly animation. I really appreciete you guys, you always make my day ❤

Ostatnio komentowane:


Dzisiaj mam szczęście do wbijania jako druga?????? Karolcia super Cię widzieć ? miłego weekendu ??? pozdrawiam serdecznie ? no i oczywiście Stefcię? Zobacz »
Omg skąd masz tyle hajsu w tym key dropie??????????????? doładowałeś czy farcik powiedz pls i pytanie co z tą awpką Zobacz »
Czy oni dalej siedzą w tym kanale xD? tak to zabrzmiało. I jak zawsze nie ma źródeł co one jakieś strzeżone lub czy youtuber od którego ściągnąłeś filmy też nie dał źródeł? Zobacz »
Anglia po wyjściu z UE będzie miała 80 miliardów w kieszeni, nie karmiąc unijnych biurokratów. Punkt Zobacz »
Przez chwilę się zamyśliłem o tym jakie musiałeś mieć flow rapując na wózku i w pewnym momencie zapomniałem, że słucham parodii, a nie zwykłej muzyki. (Nie słuchałem oryginału.) Zobacz »
Teraz wpadki kanału BartoszTv
00:43 "bo pady nie były włączone więc siłą rzeczy mogli grać
Zobacz »
Cześć i chwała..ogromny szacunek z Piastowskiego Wrocławia.Jutro o 17.00 będę z biało-czerwoną flagą przy pomniku rtm.Pileckiego..Tylko tak mogę oddać WAM..szacunek .Bacznosć !!!..31 lipca 20 r Zobacz »
Ja tu znam historię i ciekawi mnie udział w PW narodów wschodnich Ukraińców Białorusinów Rosjan narodów nadbałtyckich czy Kaukazu. Zobacz »
Zgadza się choć Warszawa była miastem nie tylko dwóch ale kilku powstań ważnych dla Polski. Oczywiście pamiętajmy powstanie w gettcie i powstanie warszawskie. Zobacz »
W Wybory Trzaskowski powiedział że pójdzie o tym marszu niepodległości ,ale po WYBORACH prezydenckich już nie ,tyle jego słowo warte CZYLI nic Zobacz »
BRAWA DLA PANA MACIEREWICZA ZA WYTRWALOSC W DOCHIDZENIU DO PRAWDY W SPRAWIE WYDARZEN W SMOLENSKU SAMOLTU TU 154 Z PREZYDENTEM I CZLONKAMI RZADU . Zobacz »
Lubię słuchać o krajach słowiańskich, pan wiele rzeczy tłumaczy prosto i logicznie. Łatwiej można dogadać się z Ukraińcem Chorwatem czy Słowakiem niż np z Hiszpanem lub Portugalczykiem, Zobacz »
Już są posrane trolle,ze wschodu i z zachodu XD.Macie barany z Konfederacji swojego Trzaskowskiego hahahhahahhahahhah,DEBILEEEEEEEEEEEEEEE Zobacz »
AAAA!!! Ale mi się ta gierka podoba tomek ciuchcia to była moja ulubiona bajka w dzieciństwie vito Zobacz »
22:04 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Zobacz »
Wujku płaciłem twój kanał wszystkim swoim kolegom. Większości się spodobało i dali subskrypcję. Zobacz »
Imo trochę jakbyś bal sie ze rodzice za ścianą usłyszą, ale może uważam tak dlatego że nic nie może dorównać oryginalowi Zobacz »
Zaku jaka jest najlepsza klasa pod nie grzybienie? (Chodzi o lochy)Zastanawiam się nad berserkiem lub zwiadowca Zobacz »
To może spróbuję z Kritą, bo jak na razie siedzę w Paint Tool Saiu i nie miałam pojęcia, że nie jest za dobrą opcją. Zobacz »
Prawda jest taka, że te kręgi w polu zrobił właściciel robiąc tam bączki ciągnikiem. Wiem, bo mieszkam niedaleko Nadarzyc Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-0gWdRVOBJ4


Natalia Wølf ciekawostki

Natalia Wølf ciekawostki

Historia kanału Natalia Wølf zaczyna się w dniu 2014-07-01 09:16:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 82 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 124786 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20400 użytkowników.