Pilot tureckich linii lotniczych zarejestrował UFO na nagraniu


Tureckie serwisy informacyjne poinformowały, że 10 maja załoga lotu Turkish Airlines ze Stambułu do Kolonii napotkała na swojej drodze bardzo jasny, szybko poruszający się obiekt, który wydawał się niebezpiecznie zbliżać do samolotu. Ostatecznie jednak obiekt oddalił się w przeciwnym kierunku. Pilot Atila Senturk, którego materiał nagrany telefonem można zobaczyć poniżej, opisał tajemnicze zjawisko jako "niesamowicie jasne ciało niebieskie, poruszające się na dużej wysokości". ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SKLEP Z KOSZULKAMI I KUBKAMI: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Discord: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: Instagram: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca:

Najlepsze komentarze:

Wojciec... Załoga zaopatruje się w towar u tego samego dilera. Pozdrawiam??
Grzesie... nie no masakra to był Święty Mikołaj przecież. A tak na poważnie, to mi by było wstyd wrzucać taki syf w internety na miejscu pilota
Arye... Dlaczego nie ma nagrania jak niebezpiecznie blisko zbliżył się do samolotu, zamiast kropki oddalonej o kilometry?
Jan Cup... Ale bzdury
Third E... Są tysiące filmów na internecie które prezentują autentyczne nagrania obiektów UFO.
Dzisiejsza technologia manipulacji grafiką komputerową i jej obróbki daje możliwość brania pod wątpliwość każdy materiał , jednak jest to niemożliwe żeby każde nagranie było fejkiem.
Problem w tym że ludzie to sceptycy i ignoranci , póki sami nie zobaczą to nie uwierzą.
A jak już zobaczą to zadziała mechanizm " przypisze do tego co mi znane " i zaczną porównywać obserwacje do samolotów , dronów , flar , ptaków czy innych znanych im obiektów.
Nie zakładam na 100% że część obserwacji UFO to kosmici ponieważ nie wykluczam że ludzie mogą dysponować taką technologiom o której nie wiemy.
Jedno jest pewne , zjawisko jest realne i obserwowane na całym świecie czymkolwiek by to nie było.
Prisone... To teraz będą badania psychologiczne dla załogi. Dostaną zasadnicze pytanie - czy wolą utrzymywać, że widzieli "niesamowite światło" i latać dalej ale w symulatorze na kompie, czy może jednak zmienią zdanie, że zarejestrowany obiekt to tylko błąd kamery rejestrującej, balon meteorologiczny lub śmieć który wpadł w ziemską atmosferę.
Marcin ... Dobrze że nie porwali tego samolotu ?
DAJCIE ... Kropka.
Aha. To wiele wyjaśnia!
Shimmy ... 0:55 czaszki
Pan Cyt... A ja tylko powiem że można się wpisać na listę i wypiszą twoje imię na łaziku Mars 2020 (no wewnątrz łazika)
byk-LBN... Kosmiczny śmieć pewnie
Jonny B... Mahomet na WSK .. wyrywa 72 dziewice ???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iT6iTf2fQi0


callmeblondieee ciekawostki

callmeblondieee ciekawostki

Historia kanału callmeblondieee zaczyna się w dniu 2010-04-21 17:42:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 416 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20784820 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 87500 użytkowników.