Ziemkiewicz u Roli: PiS zrobił z Konfederacji...?! O 447,...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

Jan Bor... RAZ to typ okraczny. Bije tak, zeby nie zabic - kazdemu podle potrzeb.
Ansuz... Panie Rafale, po dzisiejszym występie wRealu zapewne Pan też zostanie okrzyknięty "agentem Putina". Na forum Do Rzeczy już coraz częściej trolle z PISuaru zastanawiaj się nad Pana przodkami w SB, UB, czy nawet środ Krzyżaków. ;) Bolszewicy z PIS z tygodnia na tydzień coraz bardziej przypominają swoich protoplastów z początków PRL a nawet z czasów Stalina.
Po lo... Brawo nareście słyszę prawdę tylko czemu tej prawdy nie słyszę od obecnej władzy PiS czyli je można tej władzy utożsamiać z patriotyzmem panie Kaczyński.
Barbara... ta debata to nic nowego powtorka z rozrywki
S?awomi... rany jaki ten Ziemkiewicz to jest maruda, niby jest wolnościowiec ale ta konfederacja to może wejdzie, może nie wejdzie, nie spójna jest. ciężko się go słucha trochę.
ELO STY... Ziemnialiewiczowi brakuje jeszcze tylko bialego konia.
Marcus ... Zimuszkiewicz szykuje sobie miękkie lądowanie ?? KONFEDERACJA musi zmienić " gadających " .
e-w-a... Czy Wy jesteście głusi, przecież Kaczyński powiedział dobitnie że żydzi nic nie dostaną!
Jerzy J... Głupi jesteś Ziemkiewicz jednak. Trochę to rozczarowujące podobnie w polityce z PiS-em. Siebie jesteście warci a te analizy są g... warte.
Lil ly... UWAGA! Tylko dziś do północy można REJESTROWAĆ SIĘ, by móc głosować na polskich kandydatów do Parlamentu Europejskiego! Narzekacie, że nie macie swoich przedstawicieli w PE? Że nasz kraj jest oczerniany na arenie międzynarodowej? To głosujecie! Jak na razie zarejestrowanych jest tylko 19851 osób... To wstyd biorąc pod uwagę, że jest nas na Wyspach ponad milion! ZMOBILIZUJCIE SIĘ! Tu możecie się zarejestrować: https://ewybory.msz.gov.pl/nowa-rejestracja (trwa to tylko 2 minuty). Głosujemy z zagranicy na listę nr 4 tzw. warszawską w niedzielę 26 maja. Dla ułatwienia podajemy listę 7 zarejestrowanych komitetów:
1 – KWW Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Nr 1 na liście Krzysztof Bosak (RN)
2 – KW Wiosna Roberta Biedronia. Nr 1 na liście Robert Biedroń
3 – KKW Koalicja Europejska PO PSL SLD Nowoczesna Zieloni. Nr 1 na liście Włodzimierz Cimoszewicz (SLD)
4 – KW Prawo i Sprawiedliwość. Nr 1 na liście Jacek Saryusz-Wolski
5 – KKW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS. Nr 1 na liście Adrian Zandberg
6 – KWW Kukiz’15. Nr 1 na liście Stanisław Tyszka
7 - KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski. Nr 1 na liście
Robert ... fajny vlog pozdrawiam pana Ziemkiewicza i pana Marcina
Marek O... Konfederacja!
George ... Jak byłem młodszy uwielbiałem Ziemkiewicza. Ale niestety, system go również przeżuł, zmielił .. może jeszcze nie wypluł. Ale w tej chwili wk..a mnie nieprzeciętnie. Robienie z Brauna jakiegoś radykała itd. to jest przesada. Wszystkim im się na tych PiSowskich stołkach popier...o. Sorry ale jak już mam słuchać to wolę słuchać Brauna niż zużytego Ziemkieiwcza.
Daniel ... Skoro Żydzi się czepiają do nas i wystawiają nam taki rachunek za nie naszą wojnę to ile Niemcy będą musieli nam zapłacić 10 razy tyle
lexmark... A w tvp ziemkiewoicz bedzie lizal dupe pisowi...
Jolanta... Polacy Pan Michalkiewicz alarmuje że specjalny urzędnik w ambasadzie już liczy majątek Polaków na poczet ustawy 447just__na po wyborach_____na portalu chyba izraelskim wystawili__2700__nieruchomości w samej Warszawie na rzecz 447just___zabiorą następne miasta osiedla mieszkania firmy spółki lasy ziemię domy__jeśli pozwolą komuś mieszkać w domu będzie płacić czynsz jak lokator nowym właścicielom ___państwo bez pieniędzy bez policji wojska szkół szpitali __wielki chaos i anarchia___ludzie będą leżeć na ulicach umierając z głodu i chorób ____zdrada stanu_to wojna hybrydowa_____jedynie naród swoją wielkością może ich powstrzymać poprzez wybory ___głosujmy__rodacy__na propolska koalicję konfederacja lista nr1___ratujmy ojczyznę___długopisy swoje bo mogą mieć ze__znikającym tuszem ___róbmy zdjęcia listy nr1 __ze swoim podpisem__pan Bóg jest z nami__cwp Jola k
Edward ... Właśnie obejrzałem debatę. Bosak słabiutko, zdenerwowany i moim zdaniem nie przygotowany. Pozostali kandydaci tradycyjnie bełkotali o niczym. Ogólnie tematy debaty to tematy zastępcze mające oddalić dyskusje od tematów istotnych. Gdyby Zandberg zaproponował darmowe okulary od Guciego dla wszystkich , to by wygrał.
Enia W-... Panie Rafale więcej odwagi w TVP info !!!!!!!!! Jest tam pan mało wyrazisty mówiąc delikatnie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GVgfTvJkYOY


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.