UWAGA! Ukraińcy zostaną Polakami miliony nowych polskich...
Najlepsze komentarze:

Tomek M... Usa Izrael i Ukraina to jeden organizm
DawidDu... Ciekawy temat. Ale policzmy ily nas jest za granica. Wiem ze to ciezki temat wiec zamilkne na ten temat. Pozdrawiam
Wies?aw... Nie widzę problemu myślę że mataczysz wolisz syrje barańie ońi pracują Ukraina
Piotr S... Co za QRESTWO!!! DLA potomków UPA-inców w Polsce nie ma miejsca!!!
andrzej... Szabesgoje na urzędach w Krakowie
Andi Da... Ukraińcy zostaną Polakami - miliony nowych polskich obywateli   ,przecież to zydli , a ci ciągną do swoich.
mariusz... popatrzcie na ryje tych ludzi i co w nich widzicie ???czy miło uśmiechają się do was i próbują przyciągnąć wzrokiem czy mają nienawiść wypisaną na ryjach
yardr17... to bylo zaplanowane, Polacy won z Polski a dla innych szeroko otwarte drzwi z udzielaniem im pomocy w kazdej dziedzinie.
Tam juz nie ma wojny, niech wracaja i odbuduwuja swoj kraj.
Kiedys za to wszystko co uczyniono Polakom odpowiedza, takie sa prawa universum
andrzej... Koń Trojański.
andrzej... Celowe działanie Chabat z Lubaczowa, oczywiście dodali się z "polskim rzadem" . W Rządzie Polskim przecież sami Polacy tam nie ma zydkow.
Aldona ... A w Łodzi, populacja ukraińska, to chyba 100-krotnie wzrosła, szczególnie na jednym z ładniejszy osiedli. Na każdym kroku trzeba się o nich ocierać. W sklepach czy autobusach na okrągło słychać ich nie miłą dla naszych uszu mowę. To jest nie do wytrzymania, trzeba to to wypędzić razem z obijającymi się po naszym kraju, ciapolami, jak i żydami również.
Piotr K... Politycy zamiast jednoczyć, szczują ludzi na siebie, idioci się zabijają a oni siedzą w pałacach i koniaki piją.Nie ma złych narodów, wszyscy są fajni.
Mike Sm... Załatwiłeś mi dzisiaj dpanie suwerenny , melisa nie pomoże .Łatwo ci się piprzy z zagranicy.
Mike Sm... Na Ukrainie zlikwifowano wszystkie polskie szkoły prócz jednej i to tylko do 4 tej klasy. .Węgrzy na Ukrainie posiadają 30 szkół w ty dwie wyźsze .Całe miejscowości nie mówią po ukraińsku tylko węgiersku .Polak jak się przyzna do swojej tożsamości to ma pod górkę.
Wielki ... Ukraińcy to pól Polacy. Bardziej bym sie bał przybyszow spoza Europy
William... niech sie ucza kultury .kazdy obcokrajowiec w tym Ukrainiec powinien placic za nauke na uniwersytetych- jak jest wszedzie!!!!jak na zapadlym zachodzie!
Kunigun... To jest jak w niemchech,mamy tutaj bardzo duzo czarnych niemcow.ukraincy nigdy nie moga byc polakami sa ukraincy z pochodzenia chazarskiego!polak jest polakiem z krwi i kosci.jezeli osiol bedzie mieszkal miedzy konmi,nigdy nie bedzie koniem.unia europejska chce wszystkie narody pomieszac a jak ukraincach bedzie 15-20 beda w polsce rzadzic.to jest potem koniec polski polskiej!!teraz zostaja ponagrodzeni za mordy wolynskie!!
mirosla... Szykuja nowe kadry, ktore w niedalekiej przyszlosci zajma miejsca Polakow. Ukrainska kadra kierownicza do zarzadzania Polakami, sterowana przez pustynnych nadzorcow.
Dupka L... Ja jestem spokojny.
Co raz więcej ludzi ma otwarte oczy i widzi, a raz otwartych oczu już nie zamkniesz.
Więc Pozdr all.
Niech Polska będzie Polska
Majesti... oblicze świętych nie zna granic https://www.youtube.com/watch?v=vm4eNLiexKU
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MpI6KbN_y9k


Suwerenny PL ciekawostki

Suwerenny PL ciekawostki

Historia kanału Suwerenny PL zaczyna się w dniu 2017-11-21 21:52:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8108035 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 60100 użytkowników.