Jak wybrałem STUDIA, Kierunek i Uczelnię? Gdzie i co studiuję?


Ten film jest dla osób W KAŻDYM wieku Możecie z powodzeniem pokazać go Rodzicom! Pomogłem troszkę? = wpadnij na Insta ✔️INSTAGRAM:► Subskrybuj i kliknij w ► ◄ ✔️FACEBOOK:► E mail Business/Współpraca: Jak wybrać dobre studia? Jaka uczelnia będzie dobra dla Ciebie? W odcinku: Opowiem jak wybierałem studia. Pokażę Wam jak ja szukałem siebie i swojej ścieżki od najmłodszych lat. Praktyczne porady jak wybrać dobrą uczelnię i na co zwrócić uwagę. Dlaczego studiuję informatykę? Gdzie iść na studia? Każdy zadaje sobie to pytanie, a w tym filmie na prawdziwym przykładzie będziecie mogli to zobaczyć! Studiowanie IT jak to się wzięło u mnie? Matura z Polskiego Ustnego: Matura z Matematyki: Matura z Polskiego pisemnego: Matura z Angielskiego Pisemnego: Jak wybrałem STUDIA, Kierunek i Uczelnię? Praktyczna Historia mojego ŻYCIA

Ostatnio komentowane:


Dziś na insta story Żanety (serialowej Kasi) było widać, że miała scenę jedną bądź dwie w mieszkaniu na Dietla. W sumie wiem, że Kasia tam nie zamieszka, więc do kogo by tam poszła w odwiedziny? Zobacz »
Prezydent Duda - człowiek uczciwy i potrafiący mieć własne zdanie. I tego można się od niego nauczyć, że w każdej sytuacji należy być sobą. Zobacz »
Chcialbym przypomniec iz powstancy walczyli za wolnosc każdego czlowieka nie zaleznie od orientacji religi koloru skory czy pogladu. Wiec prosze szanujmy się. Zobacz »
Ja pierdyle , jak głupią mamy pseudo-opozycje .....ha ha ha ha ha i ta banda zdrajcow chciałaby rzadzic w Polsce ? ...ha ha ha . Zobacz »
Cześć i Chwała Bohaterom Żołnierzom Powstania Warszawskiego poległym za wolność Ojczyzny BHO Murem za tymi wartościami Zobacz »
Lewactwo zawsze dąży do rozkładu państwa i życia społecznego.Komórki rakowe wycina się...I tyle w temacie. Zobacz »
Takie pytania kogo oni tam badają ze maja takie wyniki przecież jak to jest bez objawowe to kto się chodzi badać jak nie ma objawów Zobacz »
Nie będę się wypowiadał ale siedzę wieczorem i zamiast odpalić tv i słuchać co pierdolą to odpalam ciebie ❤ Zobacz »
Scovyt 19. Ustalony OPŁACONY powrót pandemii, górnicy, uczniowie, wesela https://youtu.be/lVwY6U4zcCY Zobacz »
1:31 to uczucie gdy dopiero w 5 klasie nauczyłeś się wiązać buty Zobacz »
Ooo mazur gra będzie TO SUPER
Oby jak najszybciej heh #Mzm
Zobacz »
Patrz żeby Cię nie odjebali za taki materiał tzn nie upozorowali samobójstwa jak z Lepperem bo za dużo gadał że pod Olsztynem w klewkach bodajże jest więzienie cia i fbi pod tortury Zobacz »
No nwm może teraz jest 1 Wojna koronawirusowa i wymyślą szczepionkę którą w przyszłości będą nam zawdzieczali Zobacz »
CZEMU TYLKO POLSKA JEST TAKIM POJEBANYM KRAJEM???!!!!?????

NA TO WYGLĄDA ZE CAŁY ZACHÓD MA RACJĘ ZE POLSKA TO ŚREDNIOWIECZE

ZNIECZULICA ZŁO CHODZY LUDZIE =POLSKA
Zobacz »
LUDZIE KURS NA LUPE W BETCLICK 4.75 :) TU BEDZIE PRZEKRET I LUPA TO WYGRA. To jest chore ze jest taka roznica kursowa. TU BEDZIE WAŁEK. Korzystajcie platfusy . Zobacz »
Ja już grę przeszłem dzisiaj i Platynkę zrobiłem już więc v2 teraz patrze jak ci idzie ❤️❤️ Zobacz »
Mega magazyn. Interesuję się F1 jednak nie jakoś fanatycznie, więc ten format mi bardzo odpowiada. Wszystko co ważne w 20 minut, sprawnie opowiedziane. Zobacz »
Myślę że to są dzieciaki które potem chwała sięze tacy wspaniali są w CSa. Ja jak się chce dowartościować czy potrenować to właśnie włączam sobie boty i jazda ? Zobacz »
1983 - "W 2020 roku wymyślą latające samochody"
2020 - 19:47
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dnFMPBLgeH8


Emil Lipski ciekawostki

Emil Lipski ciekawostki

Historia kanału Emil Lipski zaczyna się w dniu 2009-12-06 09:22:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 333 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3868984 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 39800 użytkowników.