Najlepsza Muzyka 2019 Radio live NCS 24/7 Najnowsze Hity Eska


NCS 24/7 Live Radio Dubstep, Trap, EDM, Electro House | NoCopyrightSounds| live Gaming Music Donate to keep the radio alive: This stream is not an official NCS stream. The music in the stream is provided by NCS. NCS ● ● ● ● ● Tracks: Names on the screen Music provided/owned by NoCopyrightSounds. Watch: (All the Songs on NCS chanel): Free Download / Stream: #Live #Music #Radio #Stream #Gaming #mobile #nazywo If any artist or label has copyright issues with my videos (including artists of the images used), please send an e mail to: and I will remove it immediately! Tags: #music #live #livestream #radio #deephouse #house #trap #futurebass #futurehouse #gaming #mix #study #chill #pop #electronic #dancemusic #electro #dance #radio #chillout #dancemusic #summer #relax

Ostatnio komentowane:


Years ago you could hide abilities in terrain (like old Akali W), now you can hide terrain in abilities. Okay. Zobacz »
Wspaniałe spotkanie mądrych ludzk i zaduma nad kondycją polskości oraz Europy. Brawo! Słucha się i strzyże uszami.Dziękuję i proszę o więcej. W przestrzeni publicznej bardzo brakuje takich dyskusji. Zobacz »
Добро пожаловать в мой новый пользователь видео, приятно вас видеть. Zobacz »
Rumble hockey to po części gra supercella ma 51%udziałow z tego co wiem?
Edit:dzk za serduszko❤️
Zobacz »
Enerdowcy to już paniska że ho ho ,auto idzie dalej w łańcuchu pokarmowym , bo panisko maski nie chce wymienić... Zobacz »
Reklama dzwignia handlu xD Darmowa trasa a co oglądasz jest co innego :D Ale i tak podziwiam film i Twoją pracę ! Zobacz »
Miałem taki problem w cr250 jak wlałem za dużo oleju do paliwa to w 3 mth spaliła 2 świece.Cylinder na tulei?Świeca irydowa czy zwykła? Zobacz »
0:05 Kanister a ni karnister jak coś Zobacz »
Stary chlop a buty jak dla 12latka to tak jak bym do swojego e34 zalozyl felgi od nowej piątki:) nie elegancko;)
Piona!
Zobacz »
Tu, gdzie mieszkam, Antares jest bardzo ładnie widoczny wysoko na niebie o tej porze roku i idealnie widać jego piękną barwę. Zobacz »
Ależ Bóg spełnia nasze oczekiwania. Z nawiązką. Tylko dlaczego my tego nie widzimy? Nie stworzył nas zbyt głupich. Zbyt ślepych też nie. Jak to jest że nie umiemy tego pojąć? Zobacz »
Bogdan, czy ty pójdziesz dzisiaj spać? ? Powinni zrobić limit dziennego wrzucania, filmów dla Ciebie ? dajesz radę ?? Zobacz »
Dobrze jest mieć smartfon z gniazdem kart pamięci,bo są smartfony które nie posiadają gniazd kart pamięci,np.Iphone gniazda kart pamięci nie posiada. Zobacz »
Świetny utwór panie Zbigniewie , słyszę w nim pana historię .... smutną ale dającą siłę by iść dalej i niszczyć tę kurewską siłę wyższą co jest niby nad nami Zobacz »
Czlowiek ktory zaczyna spiewem swoj zal wyrazac, musial bardzo duzo krzywdy od zycia / polityki doznac. Zobacz »
Do której klasy będziesz chodzić po wakacjach!!!! ??
4 - 8+ ?
1 - 3 ?

Za suba oddaje odrazu tylko napisz gotowe ??
Zobacz »
ale 2 sezon żeby był ,,większy'' i większe miasto, a nie tylko mała jego część :cc dzk Zobacz »
Nie mam na razie gry ale myślę że na tym slime'ie na tych rolkach trzeba wciskać klawisz przeciwstawny taki w którą cie wywala, np. Gdy ciągnie na lewo to wciskasz przód i klawisz na prawo Zobacz »
Przerost formy nad treścią. Tak jest jak się umie śpiewać ale się myśli, że się jest większą gwiazdą od gwiazd Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Z4GGQFK3uEk


TENGIT ciekawostki

TENGIT ciekawostki

Historia kanału TENGIT zaczyna się w dniu 2019-03-28 16:25:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 49 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1079 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 106 użytkowników.