Profanacja Matki Bożej? Q&A232 Remi Recław SJ


►►Kazania o. Remiego: ►►Odcinek Q&A#115: ►►Odcinek Q&A#200: ►►Masz pytanie o wiarę/Kościół/chrześcijaństwo/Boga/itp.? Napisz je w komentarzu pod odcinkiem 200. Postaramy się znaleźć na nie odpowiedź. ►►Jeśli podobają ci się nasze materiały to możesz nasz wesprzeć. Wejdź na stronę: A jeśli chcesz wesprzeć nas jednorazowo, to skorzystaj z linków poniżej. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Posłuchaj Mocnych w Duchu live:

Najlepsze komentarze:

Karol W... Jesli jedna grupa ludzi daje sobie przywileje ze nie mozna xzegos robic z tym co grupa wskaze to cjce by prawnie ateisci moglisobie wybrac symbol i by wierzacy nie mogli go bezczescic a jak nie to wjazd o 6 rano
Karol K... Co może obrażać Matkę Bożą w symbolu Jej dzieci o homoseksualnej orientacji płciowej? Mysle, ze Matka Boża wie, że orientacja seksualna nie może być powodem jakiejkolwiek dyskryminacji. Przeciez wychowała swojego Syna na bardzo empatycznego i otwartego na innych ludzi mężczyznę, który przekraczał różne normy kulturowe, nadawał nowe znaczenie starym zasadom. Jezus wyniósł z domu ogromną ciekawość świata i umiejętność szukania w Innych tego co Go z nimi łączy a nie dzieli. Nie mam wątpliwości, że przyczyniła się do tego Jego Matka. Tak samo jak nie mam wątpliwości, że tęczowa aureola wokół Jej głowy nie stanowi dla Niej żadnego problemu.
o. Remi... Tutaj jest nasza modlitwa wynagradzająca za zniewagi wobec Maryi: https://www.youtube.com/watch?v=_SbcM6NZ180&list=PLW9d196psdSfQ2KybC1jvtXeaEPsDiyIQ&index=2&t=355s
SKEN FC... Nie jestem święty. Wiele zrobiłem żeby mieć się czego wstydzić...., ale nie ufam temu "ksiedzu"
paulusl... Kto Ojca uczył prawa kanonicznego...?
paulusl... Ojcze!
paulusl... KKK 2120
Agniesz... Czyli według księdza można domalowac Matce Bożej wszystko bo to nie jest profanacja. Przeprosiny to trochę za mało, powinien być mocny, głośny i wyraźny głos hierarchii polskiej. A co było, cisza jak makiem zasial. Co w takim razie kapłani chcą zasiac dla wiernych Kościoła Katolickiego?
MeryAlu... Maryja w tęczowej aureoli nie jest żadną profanacja czy obrazą uczuć religijnych.
Waldema... Ale dlaczego nikt nie chce niszczyć Koranu albo Tory publicznie tylko Biblia jest pod ostrzałem?
Jolanta... W związku z obrażaniem Matki Bożej.. podjęłam pięć pierwszych sobót miesiąca jako wynagrodzenie niepokalanego serca Maryi.. Szczęść Boże Wszystkim
babcia ... Najlepiej zostawic glupich samych sobie,nie odzywac sie na ich glupoty. Kiedy sie zmecza to przestana.My mamy robic swoje.
Apokaly... Matko Przenajswietsza wzbudz ludzi i wojsko by bronili twego oblicza lub sama bron się i wskaż nieudolnemu narodowi polskiemu by się opamiętał . I za te profanacje gorliwie się modlił
Maciej ... 20 Ojcowie nasi oddawali cześć Bogu na tej górze, a wy mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy czcić Boga». 21 Odpowiedział jej Jezus: «Wierz Mi, kobieto, że nadchodzi godzina, kiedy ani na tej górze, ani w Jerozolimie nie będziecie czcili Ojca. 22 Wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to, co znamy, ponieważ zbawienie bierze początek od Żydów. 23 Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie4, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. 24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie».  Ew. Jana 4, 20-24.
Barbara... Następny jezuita, który stoi w "pionie"- nie pogubionych. Bóg zapłać!
Beata C... Ja ja przepraszam cię Maryjo Matko WSZYSTKICH Ludzi
Elizabe... Kim ksiadz jest
Ma?gorz... Ja zostałam niemal zlinczowana,że nie wspieram LGBT bo zadałam pytanie dlaczego nikt się nie solidaryzuje kiedy obrażana jest Matka Boża,profanowany Najświętszy Sakrament i obrażane są uczucia religijne chrześcijan ? Katolicy zaatakowali mnie czyli katolika i tłumaczyłam,że nie potępiam ludzi tylko ich złe czyny ale nie bo ja powinnam wspierać środowiska LGBT. I wyszło na to,że to ja jestem ta niedobra,bez tolerancji,akceptacji itp.Przeraża mnie to co się dzieje.Matko Boża ratuj ten świat !
Krystyn... PRZEPRASZAM CIĘ MARYJO ,MATKO NAJUKOCHAŃSZA ,ZA TYCH
KTÓRZY CIE OBRAŻAJĄ .
KOCHAM CIĘ I POZDRAWIAM
SZCZĘŚĆ BOŻE ❤❤❤
Astrid ... Tak jak ktoś napisał Maryja jest matką każdego. Nawet osób LGBT. Ci ludzie istnieją, żyją w śród nas i żyć będą. Są tacy sami jak my, a nawet niektórzy sa katolikami. To nie jest złe ani gorsze. Powinniśmy ich kochać i nie uważać za odmieńców oraz przeciwników kościoła. Ja nie przepraszam bo dlaczego mam przepraszac za kogos kto kocha innego człowieka. Na pewno takim zachowaniem nie przyciągnięcie do siebie wielu ludzi.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lyhBS_3Zmp4


Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Historia kanału Mocni w Duchu - Jezuici TV zaczyna się w dniu 2013-10-18 11:45:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2549 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 35237864 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 118000 użytkowników.