Zmiana rozmiaru kół właśnie stała się przestępstwem efekt...


Przeczytaj cały opis ważny komentarz w środku Na tę ustawę długo czekali wszyscy, kto nie chciał oszukiwać i być oszukiwanym. Posłuchaj mojej rozmowy z Pawłem Tuzinkiem, radcą prawnym Związku Dealerów Samochodów i dowiedz się co się zmieni już od 25 maja. Polecam: Odcinek nagrany na targach Moto Show w Krakowie, gdzie było dość głośno, więc musieliśmy się schować w SEC u. Obok nas stał wóz policji z USA, który jest odpowiedzialny ze efekty świetlne :) Ważny komentarz z 24.05.2019: Wyjaśniamy wątpliwość która pojawiła się w ostatnich dniach. Wbrew sensacyjnym informacjom niektórych mediów, nie doszło do żadnego "skasowania" przepisu o karaniu za cofanie liczników. Nowy przepis art. 306a został już ogłoszony w Dzienniku Ustaw i wchodzi w życie w sobotę 25 maja 2019. Druga ustawa wprowadzająca przepis  o tym samym numerze ale w innym brzmieniu (głośna ustawa anty pedofilska) jest jeszcze na etapie prac parlamentarnych i znajduje się w Senacie. Paweł Tuzinek poinformował nas, że jego organizacja już wystąpiła do marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego o wprowadzenie poprawki do projektu w celu zmiany numeracji i ma to nastąpić na najbliższym posiedzeniu Senatu. Doszło do pewnego nieporozumienia, które nie wynika z jakiegoś zamierzonego działania czy ze złej woli ustawodawcy, tylko jest niestety efektem "produkowania" prawa na masową skalę w ostatnim czasie. Więc omawiane tu przepisy o karaniu za cofanie liczników wchodzą oczywiście w życie i wszystko o czym mówimy w tym materiale jest jak najbardziej aktualne.  Zobacz co testuję teraz:

Najlepsze komentarze:

Zachar ... Przeczytaj cały opis - ważny komentarz w środku

Na tę ustawę długo czekali wszyscy, kto nie chciał oszukiwać i być oszukiwanym. Posłuchaj mojej rozmowy z Pawłem Tuzinkiem, radcą prawnym Związku Dealerów Samochodów i dowiedz się co się zmieni już od 25 maja.
Polecam:
https://bezkrecenia.pl/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Odcinek nagrany na targach Moto Show w Krakowie, gdzie było dość głośno, więc musieliśmy się schować w SEC-u. Obok nas stał wóz policji z USA, który jest odpowiedzialny ze efekty świetlne :)

Ważny komentarz z 24.05.2019:
Wyjaśniamy wątpliwość która pojawiła się w ostatnich dniach. Wbrew sensacyjnym informacjom niektórych mediów, nie doszło do żadnego "skasowania" przepisu o karaniu za cofanie liczników. Nowy przepis art. 306a został już ogłoszony w Dzienniku Ustaw i wchodzi w życie w sobotę 25 maja 2019. Druga ustawa wprowadzająca przepis  o tym samym numerze ale w innym brzmieniu (głośna ustawa anty-pedofilska) jest jeszcze na etapie prac parlamentarnych i znajduje się w Senacie. Paweł Tuzinek poinformował nas, że jego organizacja już wystąpiła do marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego o wprowadzenie poprawki do projektu w celu zmiany numeracji i ma to nastąpić na najbliższym posiedzeniu Senatu. Doszło do pewnego nieporozumienia, które nie wynika z jakiegoś zamierzonego działania czy ze złej woli ustawodawcy, tylko jest niestety efektem "produkowania" prawa na masową skalę w ostatnim czasie. Więc omawiane tu przepisy o karaniu za cofanie liczników wchodzą oczywiście w życie i wszystko o czym mówimy w tym materiale jest jak najbardziej aktualne. 


Zobacz co testuję teraz:
https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off/
Michael... Skończy się babci sranie, zacznie dziadka ;)
Tomasz ... 5;20 jestem ciekaw jak to zrobicie :)
FirS Mo... Dalej będą kręcić prywaciarze albo za granicą i do Polski. Może w 50% uda się temu zaradzić
Kwasok... A co jeśli w moim aucie za 2000 zł się zapisują zegary i kupię inne używane z innym przebiegiem?
Leo Re... Handlarze Mirek z Januszem i tak znajdą sposób, żeby to obejść.....
robs ta... pis z niekonstytucyjnymi ustawami może mi skoczyć.
Jacek G... Kurde, to jest trochę dziwne, mój samochód i sobie mogę z nim zrobić co chcę. Jak mam ochotę po kupnie auta zacząć przebieg od '0' to zaczynam. Już nie wspomnę o tym, że sami dealerzy robią wałki z przebiegami aut testowych - tajemnica poliszynela.
kontrA ... Ustawa została podpisana, Ale bez zmiany o kręceniu licznikow
maxtros... Przecież usunęli ostatnio "przez przypadek" ten zapis o kręceniu liczników.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LeIyxGM5pfo


Karolina Zientek MakeUp Artist ciekawostki

Karolina Zientek MakeUp Artist ciekawostki

Historia kanału Karolina Zientek MakeUp Artist zaczyna się w dniu 2013-09-23 19:38:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 622 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 21087231 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 134000 użytkowników.