Nowa Toyota Supra wurst z wasabi?


Zapraszamy na test nowej Toyoty GR Supra. Spis treści: 2:15 nadwozie 6:40 wnętrze 8:04 wydech 8:25 wrażenia z jazdy 14:17 samochody sportowe: Toyota Supra i BMW Z4 16:04 podsumowanie Zobacz także: Supra jest zbyt bawarska? Jak to komentuje Toyota? Wszystko o modelu Toyota Supra: Chcesz wiedzieć więcej? Nasz kanał (subskrypcja): Nasza strona: Facebook: Instagram: Przydatne linki: (nowa wyszukiwarka samochodów nowych) Track Info: Title : Downtown Metropolis Chase Artist : Aaron Kenny Genre : Cinematic Mood : Dramatic © Licence: You’re free to use this song in any of your videos. #AutoCentrum #Toyota #Supra

Najlepsze komentarze:

AutoCen... Zobacz także:
Supra jest zbyt bawarska? Jak to komentuje Toyota?
https://www.youtube.com/watch?v=6k-Afhx4C7g
Mase?... jedynie te przeciągnięte światła z przodu mi nie leżą :/ a tak to może być świetny wóz... ludzie narzekają że niby to nie to samo to nie jest już taka legenda ale kurde... 17 lat różnicy tak? co oni chcieli :P no i wydaje mi sie mała :/ dałbym ją ciut dłuższą i ciut szerszą, ale to może tylko takie złudne wrażenie
Filip G... Ta przygazówka z wnętrza samochodu brzmi jakby z głośników leciała
RAV X... Mi się podoba. Chciałbym się chociaż przejechać.
GORO... bmw w obudowie supry do tego robione w tej samej fabryce
konekxd... Ale to jest brzydka supra
Jaros?a... Najwięcej jak zwykle do powiedzenia że to kundel itd. mają dzieciaki które nigdy żadną suprą nie jechali (chyba że w grach) już nie mówiąc o posiadaniu kiedykolwiek jakiejkolwiek Supry. Śmiech na sali bo te same osoby za 10 lat będą ze ślinotokiem szukać takich po Allegro i Otomoto kiedy stanieją do odpowiedniego poziomu. Nie można oceniać i tym bardziej skreślać auta w którym nawet się nie siedziało. Przypomnę tylko że BMW robi jedne z najlepszych na świecie R6 a dodatkowo Toyota pracuje nad mocniejszą wersją z motorem z M4 o mocy ok 500km która będzie robić dobry rozpierdol. Co do wyglądu są gusta ale mi osobiście nawet jako osobie która nie lubi Toyoty ta nowa Supra się podoba.
Adichig... a co sie stalo z tym silnikiem ktory podobno siadl podczas testow? Jest juz oficjalne oswiadczenie?
TomdexP... Tunerzy lubią to!
P UNDER... Zjadłbym okonia..
Dawid W... 14:33 I to jest przykre ...
vikoxpl... fajny test i opisanie wrażeń z jazdy. Pozdrawiam ciepło :)
?ukasz ... Bardzo lubię Twoje spotkania z panem Maciejem czy np. z Markiem Wieruszewskim i Anią Gidyńską na tego typy eventach. Zabawne sytuacje, pokazujące że Wasza "scena" - jeśli wolno mi użyć takiego określenia - trzyma się dobrze i relacje są zdrowe. To tylko sprzyja rozwojowi wszystkich takich kanałów, z Twoim Zacharze na czele. No a sama Supra...? Lekko dziwna, kontrowersyjna z wyglądu. Ale jak się przejadę to powiem więcej, może w ogóle ten design przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie. Pozdrawiam !
Patryk ... czy to ma podbicie głosowe w kabinie ?
Anonymo... Jaka cena na Polskę?
kamilSa... jestem fanatykiem BMW ale skoro to pod spodem bmw chyba wolałbym nową suprę zamiast z4 strasznie mi sie podoba :)
Grzegor... To nie jest łysina a jest to wytarcie z testów dwumetrowca :D
Dawid W... 3:50 Można będzie wlew do gazu montować bez dokręcanej końcówki :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tXxEcU2X5Ao


MisterCe ciekawostki

MisterCe ciekawostki

Historia kanału MisterCe zaczyna się w dniu 2011-04-29 21:08:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1162 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17127146 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 120000 użytkowników.