Monitoring na budowie test kamery YI Home - Mario "po godzinach"


Dostałem w prezencie kamerkę Yi Home, która miała mi służyć jako elektroniczna niania. Jednak zastosowań tej taniej, a jakże fajnej kamerki może być wiele. Postanowiłem sprawdzić jak sprawdzi się jako monitoring na budowie czy remoncie. kod rabatowy: #ma
Najlepsze komentarze do filmu "Monitoring na budowie test kamery YI Home":

po co: Pozdrawiam!
Felik Zabi?ski: Ja muszę kupić kamerę na swoją budowę, bo jakieś menty mi chciały pręty zbrojeniowe ukraść. Mieli pecha bo akurat tam przyjechałem. Spać w nocy nie mogę, bo cały czas myślami czy mnie kurwy nie okradną.
thepesh: Mam w domu pięć kamer od YI - dwie "Outdoor" i trzy domowe - spisują się doskonale. Aplikacje zainstalowałem na telefonach domowników oraz na PC - na stronie producenta jest download na Windows. Polecam
Neodinni: Troche lipa z tym cięciem filmu przed powiadomieniem :D
Krychu Krychu: Fajny materiał. Pomyślę na zakupnem. ? Pozdrawiam
Irek Kubicki: Używałem tej kamery póki nie przyszedł złodziej. Jakość w nocy jest tak słaba że z odległości 3m nie widać twarzy. Ale jak to mówią lepszy rydz jak nic ;) Zwłaszcza za te pieniądze. Trzeba tylko pamiętać że potrzeba do tego modemu GSM.
mbomam89: Ja od dwóch lat czekam, aż materiał przywiozą. A łazienka jaka była, taka jest.
_kto?_: W tych pieniądzach można już znaleźć obrotową w 1080p.
rallyrychu: Kupiłem ta kamerkę w promocji na oficjalnej stronie za 100PLN. To była dobra cena i zakup :) Robi za monitoring wejścia do domu i jak przychodzą np. Jehowi to nie otwieram ;) Komunikacja głosowa to fajny bajer - jak się ojciec kiedyś zdziwił, gdy po kichnięciu, usłyszał "na zdrowie" w pustym pokoju :D
Alex Rastafaria: Xiaomi lepsze(chodzi mi o kamery z serii MiJia) i tańsze do tego zapis na własny NAS.
Robert Takeya: czyżbym dożył czasów że robotnik będzie pracował normalnie ? O_O
Antek Games: Cześć
Skubi Du: KAMERKA TAK JAK PEDZEL CZY KIELNIA NIEZBĘDNA NA BUDOWIE XDDDDDD MARIO PLS
ts0h: Lepiej (ale niestety drożej) jest kupić normalny system analogowo-cyfrowy połączony przewodowo. Mamy wtedy większą bezawaryjność systemu (nikt nie zagłuszy wi-fi, kabel jest zawsze stabilniejszy). Plus mamy znacznie większą odporność na uszkodzenie takiej kamery.
michh?.tuttakowskii: Jaki to tablet
drum bass: 600zł lol polecam ebay uk 360 kamerki na tej samej zasadzie no i cena to nie 600zł a 20 funtow :) polecam firme fluoreon np. ps sory mario :)
Torch: Mario jakiej kamery Sony Action Cam używasz?
Wiola Wiolasia: To w końcu 180 zł czy 660??
Szopler: Ta kamerka to typowa - trzaskana pod różnymi markami tzw. chińszczyzna np. GoClever "Tau Eye" lub Digoo DG-M1Q.
HiSzPaNVIP [OFFICIAL]: KOD Rabatowy to 17.90zł
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_j6wOtne684