Matka Musi Zabić Dziecko w 6 Miesiącu Ciąży bo tak NAKAZUJE SĄD...


► Działająca Kapsuła do Samobójstw Jako Dzieło Sztuki ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Matka Musi Zabić Dziecko w 6 Miesiącu Ciąży bo tak NAKAZUJE SĄD Analiza Komentator Rodzina Medycyna Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Zbudowano Maszynę do Samobójstw Jak w Futurama ► 2. ► Panel Śmierci Przerażająca Wizja Przyszłości Coraz Bardziej Realna ► 3. ► Wyciekł Tajny Plan Wysiedlenia Polaków z Mieszkań i Domów ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje ► Źródło ► 79337.html?week=19 #koniecświata #afera #rodzice #dzieci #pieniądze #komentator #ator #bankMatka Zabić Dziecko Miesiącu Ciąży NAKAZUJE Analiza Komentator Rodzina Medycyna

Najlepsze komentarze:

S?odka ... Nie dało się tej baby jakoś wyłączyć z orzekania ze względu na jej poglądy? Przecież wiadomo, że nie będzie to obiektywny wyrok.
Micha? ... KDS
Cebulow... Skandal i hańba!
WiernyP... Zwierzęta w obrębie swojego gatunku walczą, okaleczają się i zabijają. To nie jest żadne odstępstwo tylko norma.
Andrzej... "Komentarz dla zasięgu" :)
Micha? ... .
Remigiu... Tyle gadania o "prawach niepełnosprawnych", a prawda jest taka, że lewica ma inwalidów za podludzi i traktuje ich jak gówno, najchętniej by ich zabijali przed urodzeniem.

Każdy normalny człowiek nawet by się nie zastanawiał czy dziewczyna może urodzić czy nie. Naturalnym jest pozwolić jej urodzić to dziecko.
Da Pan... XD
Aleksan... Usunąć to trzeba sędziego
Pomorza... Jak oceniasz odejście Marka Jakubiaka w Konederacji
PRO igo... Straszne
Chleboj... 12:40 Ator pierdoły gadasz, zwierzęta krzywdzą się nawzajem i to jeszcze jak! Poczytaj sobie czemu w stadzie lwów jest tylko jeden dorosły samiec, hierarchia u szympansów i u innych zwierząt statnych. Zwierzęta konkurują ze sobą o pożywienie i zdolność do rozrodu. Tak jak ludzie
Ewelina... W normalnym swiecie...a to anglia
morsuXD... Pamiętam jak nauczyciel z historii opowiadał mi o tym, że w Jugosławii stosowano chyba najgorszy rodzaj aborcji, ponieważ tam dziecko uznawane było za Płód do pierwszego krzyku, więc aborcja polegała na tym, że zamykano mu usta i wkładano je do wody, by je udusić.
Bandit ... Chwdp
Chrystus w dresie pumy
ALEKSAN... Ludzie sami sobie stworzyli taki los. A co do świata to powiem tak:świat? jest piękny to ludzie są do dupy.?
MADE_IN... Czyli sąd nakazuje matce dokonać czynu karalnego?
Droptcr... Co ty gruby taki opóźniony, przecież to już dawno było w internecie a ty dopiero teraz mówisz o tej upośledzonej dziewczynie
Kacper ... Usunąć płód *************
Kardynalny błąd.
Adi Poz... Co się dzieje z tym światem?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCv9wKjBogC5AVG54s_Imn0A


TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 39942452 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 455163 użytkowników.