Wielki protest służb mundurowych odbył się w Warszawie | OnetNews

Funkcjonariusze części służb podległych MSWiA protestowali w stolicy kraju, domagając się m.in. podwyżek. W trakcie protestu złożyli petycję w Pałacu Prezydenckim oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W manifestacji wzięło udział około 30 tys. osób. W rozmowie z Onetem protestujący podkreślają, że oczekują godnej zapłaty za pracę jakiej się podjęli. Subskrybuj kanał: Facebook Onet Wiadomości: Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.plWielki protest służb mundurowych odbył Warszawie OnetNews


Najlepsze komentarze:

krzyszt... To nie ten adres , poskarżyć to wy się możecie w KIJOWIE !!
Mariusz... Za rządów PSL PO jakoś tak nie protestowaliście tylko pałowaliście kopaliście gazowaliście strzelaliście do ludzi i co nie docenili waszej ciężkiej służby dla nich odpowiednio was za to wynagradzając ? do nich miejcie dzisiaj pretensje że wykorzystywali was do swoich niecnych celów zapewniając sobie jeszcze waszą ochronę za nędzną jałmużnę jaką wam wypłacali .
MegaKok... Huja do mordy
Jacek W... Nieroby dupy wożą autami scigają pijaczków kontrolują z nudów zwykłych Polaków za co podwyżka
Dzban... Ale ten posterunkowy głupoty opowiada sam .
Danuta ... 1944 .... 1990 hist.milicji
do czego byli wykorzystani
1990 r czyje insygnia władzy z rządu Rzeczpospolitej na uchodźstwie hist.rzadow państw na uchodźstwie w II św
anty polskie insygnia władzy i
gdzie podział się przemysł i ludzie
Służba zdrowia opieka a m.in szczepionki
żywność GMO i rytualne uboj
mundurowi
to wszystko to naród polski a wrogowie to ci co go nie szanują
Okradają i są podstępni rządy Rzeczpospolitej a NARÓD POLSKI.
Bunia B... nawet oni żebrzą i boją sie popisu uzbrojeni i chyba zdrowi co z NARODEM
januszo... Psy wyszły po miskę karmy szmalcowniczej jak wczesne kapo w w gettach - te psy służą okupantowi i one stoją na straży antypolskich i antynarodowych praw okupanta warując antynarodowo jak pies ogrodnika. Nie żal mi ich wcale - stanęli po niewłaściwej stronie. Te psy od dawna nie służą Polsce - są zbrojna organizacja przestępczych gangów czy to PIS-U czy PO.
Michal ... Paradoks Policjanta - każdy go krytykuje , nikt nie chce nim być a ludzie im wypominają uprawnienia emerytalne i podwyżki . Komentarze typu zmieńcie pracę są najlepsze . Budowlaniec po robocie uwali się na kanapie i wypije piwo a policjant ma w głowie wszystkie twarze z interwencji i nienawiść ludzką .
Rafa? M... Ręce opadają jak się jeden z drugim odezwie, nie wiem czy by się nadawali na przysłowiową kasę w biedronce.
Rafa? M... A pałować to porządnych ludzi potrafili na marszach.
Czemu im demonstracji nie rozwiązali.
Rafa? M... 15 lat i emeryturka to było fajnie, jeszcze jak się miało układ drogówka i łapóweczki.
A teraz normalnie trzeba pracować.
Praca taka niebezpieczna, ale czy na pewno, ciekawe czemu statystycznie więcej procent ginie budowlańców, rolników, górników, pracowników na morzu. A dopiero później są ...nie nie policja, żołnierze ale pod nich podciągają policjantów.
Strzelać nie potrafią, prawa nie znają (przepraszam, że uogólniam, zdarzają się chlubne wyjątki)
Rafa? M... I zasrana konstytucja Kwaśniewskiego zza każdego rogu wyskakuje.
Zomo Wi... @szpilus Przeczytaj lepiej postulaty i się wtedy zacznij wypowiadać. Wiesz dlaczego w budowlance ginie więcej osób? Bo większość tych wypadków jest spowodowana alkoholem, albo kompletnym brakiem przestrzegania bhp. Policjant przeważnie ginie na służbie ponieważ ktoś go zaatakował bądź nie zauważył jego radiowozu stojącego na sygnalach podczas zdarzenia via WRD.
Jak Ci tak się nie podoba wczesniejsza emerytura u innych to zawsze możesz też spróbować swoich sił w policji lub innej służbie. Droga otwarta. Zobaczymy ile dasz rady.
szpilus... Zapomnieli dodać że chcą powrotu do starych zasad, 15 lat pracy i emeryturka.Poza tym nikt nikogo nie zmusza do bycia policjantem czy do pracy w jakichkolwiek służbach, idę tam gdzie płacą więcej a nie wymyślam jaka ta moja praca jest strasznie wyczerpująca i wymagająca.W budowlance ginie o wiele więcej ludzi niż we wszystkich służbach razem wziętych,i praca o wiele cięższa, więc panowie nie bijcie piany. Przecież widziały gały co brały. Nie przypominam sobie protestu pracowników Amazona czy Biedronki czy Lidla czy pracowników budowlanych. Wciąż tylko budżetówka protestuje.
A na budowie można dobrze zarobić, tylko trzeba się narobić.
WiEcZnY... Ten młody policjant nie potrafi złożyć poprawnie ani jednego zdania....
No coment
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_vMDcmkuEvw0N-gaP35wTA