Polacy Klienci Gorszego Sortu Gorsze i Droższe Produkty w Polskich Sklepach Komentator #568 TO JUŻ DZIŚ


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AhjaC2CP2gYNajlepsze komentarze:

Waterfo... Ator przepraszam że dawno temu byłem takim zje*** fra*** a dopiero kilka dni temu zauważyłem że jesteś super więc przepraszam że cie wyzywałem itp.
Piotr G... Witam mam do was wszystkich takie za pytanko nie mogę już oglądać normalnie tego programu też macie tak że wam się zawiesza albo przycina lub zagłusza wam sygnał . Muszę ścigać sobie na dysk aby obejrzeć wdaje mi się że ktoś specjalnie tak robi .
Beata D... podpisuje się pod tym filmikiem wystarczy porównać ceny -ja jeżdzę do Anglii i tylko tam kupuję herbatę earl grey - polska w/w jest nie do picia ie tylko herbatę ale i inne produkty spożywcze słodycze i chemia nie tylko smaki ale zawartość A TAKŻE CENA JEST KOLOSALNA - I KUPUJĄC W ANGLII PŁACĘ TANIE
Catheri... Dzieki , trzymaj tak dalej.
agamali... po to Polska wchodziła do UE, żeby być ich tanim rynkiem zbytu , żeby ten rynek poszerzyć i załatwić im zarabianie na nienasyconym ich produktami rynku. Co do pracy to pracuję w Polsce , ale w zagranicznym korpo i najgorszym przełożonym ale i współpracownikiem są własnie Polacy ! wyzyskują ludzi jakby to ich własna firma była bez pardonu, cudzoziemcy aż wierzyć nie chcą
Adrian ... W szwecji mamy przysłowie "jeśli Polak za granicą Ci nie zaszkodził, to znaczy, że Ci pomógł" traktują nas jak traktują, ale jakby tak wszyscy Polacy wrócili do polski to na 100% pada gospodarka w Anglii i Szwecji. :)
Ashley ... sprawa trafiła do przewodniczącego KE. Junker w swoim przemówieniu powiedział, że w Europie nie może być kosumentów gorszego sortu. wierzycie że coś z tym zrobią?
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/juncker-w-unii-nie-moze-byc-konsumentow-drugiego-s,41942
Megi... Rodzice moi opowiadali, ze w latach 70-tych to Niemcy przyjezdzali do nas po zakupy, bo wtedy u nas bylo taniej.
Dawidek... Ja chcę 100% masła w maśle :-)
ldyx O.... my to wiemy
Kacper ... oglądałem a Adblockiem bo nie miałem czasu na relkamy
teraz oglądam z nimi na wyciszonych głośnikach bo dobra praca :-D
Marcin ... Szkoda że rząd z tym nic nie zrobi..
Adam Te... Niemcy są naszym geopolitycznym przeciwnikiem, niestety państwu niemieckiemu udało się nas ładnie i po cichu skolonizować. Czytamy niemieckie gazety pisane po polsku, pracujemy w niemieckich fabrykach, posiadamy konta w niemieckich bankach, a polskie dzieci są odbierane przez Jugendamty jak polskie dzieci z zamojszczyzny. Wszystko bez jednego wystrzału!!! Jest jeden sposób: nie kupować niemieckich towarów, nie posiadać kont w de facto niemieckich bankach (jak Mbank), nie czytać niemieckich mediów dla Polaków (jak Fakt, Newsweek i lokalne media) i nie jeździć do niemiaszków do roboty. Jak popatrzymy na stosunek Polaków do Rosji i Niemiec, od razu zobaczymy, dlaczego Dmowski widział wieksze zagrożenie w Niemczech niż w Rosji.
TRANSMI... Ostatnio piłem "piwo jabłkowe" i podjeżdżało mi tanim winem z dużą dawką perfum....
Nadchod... Polacy - po protu NIE kupujcie z tych sklepów mamy swoich rolników i polskie sklepy