SOMA Finał o #21


Gadam do mikrofonu podczas grania w SOMA. FB► Strona ► Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► Stream (codziennie o 19:00)►
Komentarze:

Ere Lis: Proponuję The Evil Within
Panther sdkfz: Mega ciekawa gra, świetnie się oglądało z Twoim komentarzem. Seria na pewno pasuje do kanału
Krystian Nowak: czemu nie ma dayz
Boro RL: może kontynuacja daylight ? :d
Mendziaz: Jakiegoś Stalkerka ; p
Wiktor Sanocki: Death Space 2
kurekn: Bungo (specjalnie z dużej) nagraj serie z gry Singularity :)
Rey Maho: Undertale to dobry pomysł
Sebastian St?pie?: Bungo, może zamiast Undertale wybrałbyś Life is Strange? Podobno jest tytuł warty uwagi!
Piese?: Dayz w Starym dobrym stylu ?
maciek17MacMax: Po tym zakończeniu zastanawiam się czy ludzkość kiedyś tak skończy, właściwie myślę że następnym krokiem ewolucji będzie właśnie przeniesieniem "mózgu człowieka" na hdd pcta.
Też myślę że może obce wysoko rozwinięte techniczne cywilizacje mogą/żyją sobie gdzieś właśnie w takiej wirtualnej rzeczywistości. Co potwierdzić może brak bezpośredniego kontaktu z nimi bo nasza technologia nie jest na ich poziomie. Ech mam po całej tej serii przemyślenia.
Ja proponuję Subnautice lub może Kholat lub Vanishing of Ethan Carter. Dwie polskie produkcje typu horror, przygodowa i łamigłówka.
Filip Walkowicz: Wiem że był z tego strumyk, ale może nagraj fallout 4. Pewnie są pewne osoby które nie widziały go na strumyku a ty mógłbyś przejść go w ten sam sposób jak Wiedzmina 3, czyli przeciwny do przejścia na strumyku.
Fanaliss: Seria naprawdę świetna, w Twoim wykonaniu wyszło naprawdę wspaniałe. Fabuła niesamowita, z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Sama postać Simona wydaje mi się nieco papierowa, lecz z ogromną przyjemnością wsłuchiwałam się w jego głos.. :) Szkoda, że już się skończyło, czuję niedosyt. Bungo, proszę, więcej takich serii, więcej skoków z Tobą w taką gameplay'ową ARKę, byle dalej od szarej rzeczywistości. Naprawdę dzięki wielkie, że, nagrałeś tą serię. :) ♡
ORJ: Dishonored/Red dead redemption :D
ScorpioRahl: Myślałęś może o Alan Wake? Gra stara, ale nadal piękna graficznie. Plus łączy KInga i Twin Peaks, dając ciekawy efekt. Jest i fabularnie, i zwiedzanie i akcja. Zatem zawsze też jest miejsce do komentowania.

No i mało tego w necie.
ScorpioRahl: Nie powiem, myślałem że na sam koniec Simon się obudzi na fotelu z początku gry. A całość to eksperyment behawioralny związany z jakąś nową technologią psychologiczną.

Bo jeśli nie, czemu te pytania na koniec. Ot tak, dla nas, Graczy? Jak my się zmieniliśmy w trakcie grania w SOMA? W sumie, czemu nie :-)
AEROzol: Może NAJPIERW SPRAWDŹCIE W CO BUNGO GRAŁ na kanale.. a dopiero potem proponujcie gry....
malyzielonylistek: Powtórka z Silent Hill! :D I tak już pewnie nie pamiętasz tych gier tak dokładnie, by Cię nie wystraszyły :>
keisy1989: Świetne. Ogromne brawa dla twórców zajmujących się stroną fabularną. Gra zostawia nas z takim wachlarzem refleksji dotyczących etyki, sposobu postrzegania życia i samego bycia człowiekiem, że naprawdę wzbudza odczucie silnego niepokoju. Podejrzewam, że sama bym jej nie ukończyła, bo by mnie wyrzuty sumienia zabiły (za bardzo się wczuwam w przeżycia bohaterów xD). Takie powinny być właśnie gry - skłaniające do refleksji.
Świetny Let's play, dziękuję za wysiłek i zabawę. :)
Alan Wo?niczka: nagraj team fortresa XD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eOvvCWu_inU