UBER VS TAXI Zakaz UBERA w Polsce?


: Z obywatelem DC na temat konfliktu ubera i taxi. Czy uber powinien zostać zakazany w Polsce? Jak wygląda to na całym świecie? ➕ ✅ Chcesz więcej materiałów? Wesprzyj na: jednorazowe wpłaty subskrypcje miesięczne Zakupy w sklepie tak wspierasz inicjatywę budowy telewizji internetowej VETO! Codzienna dawka wolności! Daj ŁAPKĘ w górę i skomentuj. Budujemy algorytm na nowo! Koniecznie zobacz więcej tutaj : (WARTO!) Dla zasięgów napisz komentarz (jakie masz zdanie w temacie odcinka?) Masz jakieś pytania/pomysły/prośby? Pisz śmiało! Na kanale zobaczycie wszystko co jest związane z tematami wolnościowymi i samodoskonaleniem. Wszystko co wzbudzi w nas wolnych ludzi i wspomoże nasz rozwój. Zapraszam do współpracy, obserwowania i do hejtowania :)Zakaz UBERA Polsce?

Najlepsze komentarze:

Aletin... więcej o agrouni(prawda) może jakiś wywiad?
Pro GIT... tych starych wiesniakow to nawet nie pytaj bo oni chuja wiedza i nigdy nie uzywali ubera :) Uber lepszy pozatym taxi jak chce moze robic na dwa fronty !!!
Zajac... Łaże sobie samochodem
misterk... Taxiarze chcieli mieć dużo regulacji żeby sobie żyć jak np notariusze, duża bariera wejścia, stawki z kosmosu etc. ale się nie udało.
Uber to taki koń trojański, dzięki niemu zagraniczne korpo może trzepać kasę, bo to jest łatwa praca dla imigrantów - jego usługi są tańsze więc wypiera rodzime drogie/opdatkowane lokalne biznesy transportowe - taka stonka.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/Cybermarianpl


Cyber Marian ciekawostki

Cyber Marian ciekawostki

Historia kanału Cyber Marian zaczyna się w dniu 2011-01-31 13:55:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 411 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 336274644 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1110000 użytkowników.