Wapniak VETO ciekawostki

Wapniak VETO ciekawostki

Historia kanału Wapniak VETO zaczyna się w dniu 2012-07-09 19:42:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 317 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 38960102 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 350022 użytkowników.

UBER VS TAXI Zakaz UBERA w Polsce?


: Z obywatelem DC na temat konfliktu ubera i taxi. Czy uber powinien zostać zakazany w Polsce? Jak wygląda to na całym świecie? ➕ ✅ Chcesz więcej materiałów? Wesprzyj na: jednorazowe wpłaty subskrypcje miesięczne Zakupy w sklepie tak wspierasz inicjatywę budowy telewizji internetowej VETO! Codzienna dawka wolności! Daj ŁAPKĘ w górę i skomentuj. Budujemy algorytm na nowo! Koniecznie zobacz więcej tutaj : (WARTO!) Dla zasięgów napisz komentarz (jakie masz zdanie w temacie odcinka?) Masz jakieś pytania/pomysły/prośby? Pisz śmiało! Na kanale zobaczycie wszystko co jest związane z tematami wolnościowymi i samodoskonaleniem. Wszystko co wzbudzi w nas wolnych ludzi i wspomoże nasz rozwój. Zapraszam do współpracy, obserwowania i do hejtowania :)Zakaz UBERA Polsce?

Najlepsze komentarze:

misterk... Taxiarze chcieli mieć dużo regulacji żeby sobie żyć jak np notariusze, duża bariera wejścia, stawki z kosmosu etc. ale się nie udało.
Uber to taki koń trojański, dzięki niemu zagraniczne korpo może trzepać kasę, bo to jest łatwa praca dla imigrantów - jego usługi są tańsze więc wypiera rodzime drogie/opdatkowane lokalne biznesy transportowe - taka stonka.
Zajac... Łaże sobie samochodem
Pro GIT... tych starych wiesniakow to nawet nie pytaj bo oni chuja wiedza i nigdy nie uzywali ubera :) Uber lepszy pozatym taxi jak chce moze robic na dwa fronty !!!
Aletin... więcej o agrouni(prawda) może jakiś wywiad?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/WapniakPolska