W Polsce Brakuje Leków na Śmiertelne Choroby Lekarze i Rząd...


► Platforma Obywatelska Obraża Polaków [Wideo] ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + W Polsce Brakuje Leków na Śmiertelne Choroby Lekarze i Rząd PIS Bezradni Analiza Komentator PL Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► 6 Uczciwych Podatków Dlaczego Rząd PIS Ich Nie WPROWADZI by Mieć Pieniądze ► 2. ► Polska Kupiła 100 TON ZŁOTA Będą Trzymane w Polsce ► 3. ► Polacy Stracą Domy i Mieszkania Przez Złe Decyzje Rządu i Banków ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): ► ► Kontakt biznesowy: ► ► ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje ► Źródło ► brak lekow w aptekach w polsce co robic.html #polityka #wybory2019 #wybory #komentator #atorPolsce Brakuje Leków Śmiertelne Choroby Lekarze Rząd Bezradni Analiza Komentator

Najlepsze komentarze:

Ksy Ksy...Kds
Beata S...Ach.........
tank r...Co za dziwne statystyki 4 wyświetlenia a 14 like'ów
?wiadek...Polska biedna dlatego kradną
Konrad ...to teraz wychodzi nam powszechna PRYWATYZACJA POLFY :/ bo po co mieć swoje fabryki leków :/ oj kochani Chińczycy nas wyruchali :)
Mr Kott...Większość składników tych leków produkuje się w Chinach i Chińczycy robią eksperyment w jakim tempie i jak łatwo można zdepopulizować kraje Europy przez wstrzymanie produkcji leków w Chinach a co za tym idzie brak leków w całej Europie.
Okazuje się że bardzo łatwo i szybko można nas ''wytępić'' i zmiejszyć liczbę ludności oraz wprowadzić chaos..
Karolin...Ech z czasem coraz gorzej wygląda ta przyszłość
kolo40...Dziś jestem 89 ?
Martyna...Dziękuję za realizację tematu o który prosiłam. Lapka w górę ale obejrzę dopiero jutro rano.
Mariusz...Odczulam się na roztocza i znam problem braku leków. Od września zeszłego roku brakuje w hurtowniach farmaceutycznych szczepionek przeciwalergicznych i apteki mają problem z zamówieniem tych szczepionek, bo jest ich tak mało że apteki pozapisywały się w kolejkę. Sam nieraz zostałem z apteki odprawiony z receptą w ręku.
ja ja...W Polsce brakuje leków a politycy nic sie nie stało ?
Jakub G...pfffff no poumieramy se i tyle, szkoda że mi kumpel 5 dych nie odda...
Wiktori...W takich chwilach dziękuję że jestem zdrowa.
Iosif S...Jebać ten kapitalizm!
Joggi F...A będzie jeszcze gorzej.......
Crow 83...ale za to nie brakuje szczepionek
Dawid D...XENTREX :D nie ma, może są w Aptece
Krzyszt...Tramp chciał na Chiny nałożyć sankcje , wysokie cła , Huawei tez zaczynało mieć kłopoty , to Chiny pokazały ze nie warto z nimi zadzierać . Już Tramp się wycofał i zaraz sytuacja się poprawi . Zakładów produkujących substancje czynne do produkcji lekow przecież nie zamknęli .
Józef ...Kds
PabloX ...Kolejna tzw "dobra zmiana", jak tak dalej pójdzie to będzie u nas tak "fantastycznie" jak w Wenezueli XD, btw ekstra odcinek ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCv9wKjBogC5AVG54s_Imn0A


TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 39990266 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 454000 użytkowników.