Karoń i Rola MIAŻDŻĄ reportaż Betlejewskiego o 5 letnim dziecku...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Fot. Fb., Rafał BetlejewskiKaroń MIAŻDŻĄ reportaż Betlejewskiego letnim dziecku Klepacka! Randyzm?

Najlepsze komentarze:

Juliusz... Panie Karoń, prosimy o linka do badań na temat przyczyn homoseksualizmu, na które się Pan powołuje, gdyż z polskich prac jedno jest krytykowane za błędy w źródłach a drugie jest napisane przez księdza co w oczach lewicowców te pozycje z miejsca skreśla.
Pogromc... Jak ta dziewczynka dorosnie i zda sobie sprawe jaka krzywde wyrzadzila jej matka to niewykluczone ze ja znienawidzi. Moze pani to oglada, jeszcze jest czas na opamietanie, na pewno sa ludzie ktorzy pani pomoga, tyle ze wlasciwie.
Prawy &... Wiadomo przecież, że największe zbrodnie w historii tego świata dokonano w imię randyzmu, a nie w imię boga, króla, narodu, ojczyzny, republiki, proletariatu etc. . Każdy rzetelny historyk się z Karoniem zgodzi w tej materii, bo o faktach się nie dyskutuje!
Elizabe... Pan Karoń nie odniósł się do kwestii etosu pracy i kradzieży u Rand. Więc zapodam cytat z Atlasa, aby rozwiać wątpliwości.
"Źródłem prawa własności jest zasada przyczyny i skutku. Wszelka własność i wszystkie formy bogactwa są produktem ludzkiego umysłu i pracy. Tak jak nie mogą istnieć skutki pozbawione przyczyn, nie może istnieć bogactwo pozbawione źródła, którym jest inteligencja. Inteligencji nie można zmusić do pracy: ci, którzy potrafią myśleć, nie będą pracować pod przymusem; ci, którzy będą, wyprodukują niewiele więcej niż wart był bicz potrzebny do trzymania ich w ryzach. Produkty umysłu można otrzymywać jedynie na warunkach dyktowanych przez właściciela, w formie wymiany i dzięki dobrowolnej zgodzie. Każda inna polityka ludzi w stosunku do czyjejś własności jest polityką zbrodniarzy, niezależnie od ich liczby. Zbrodniarze to krótkowzroczne dzikusy, głodujące, gdy kończą im się łupy — tak jak dziś głodujecie wy, którzy wierzyliście, że zbrodnia może być „praktyczna”, skoro wasz rząd uznał rabunek za legalny, a opieranie mu się za bezprawne."
Prawy &... Wolny rynek to rynek na którym wszystko wolno, świnka morska to świnka która jest morska, panna młoda to panna która jest młoda, a Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego to cesarstwo które jest święte które jest rzymskie i które jest narodu niemieckiego. A wolność to inaczej samowola - zapamiętajcie to sobie, bo ważne!
Sz Fene... Przepraszam z góry za deprecjacje, ale w polskim środowisku wolnościowym (tym znanym z obiegu publicznego) nie ma osoby, która by mogła debatować z Panem Karoniem. Trzeba by sprowadzić Pana Petersona i załatwić tłumaczy. Zresztą zawsze mi się marzyła debata Pan.Karoń, Profesor Peterson, Profesor Zizek, by chwycić byka z trzech stron za rogi, no ale póki co mogę tylko fantazjować.
Kinga... Matka pod żadnym pozorem nie powinna utwierdzać dziecka w jego fiksacji,
Może tolerować pewne "chłopięce" preferencje (np. w kwestii zabawek, ubioru, fryzury itd - oczywiście bez przesady) ale powinna konsekwentnie powtarzać córce, że nie jest jej synkiem, ale córeczką. Bo urodziła córkę, nie chłopca. Nawet jeśli owa córka jest na tym etapie bardziej "chłopięca", aniżeli dziewczęca, w swoich zachowaniach.
Dzieci w tym wieku mają różne fantazje. Łatwo też chłoną fantazje innych.
Marek Z... Przypomnę tym wszystkim najmądrzejszym z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia, tym wszystkim którym nie schodzi z języków propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach, że w obowiązującym dokumencie:

Katechizm Katolicki Św. Piusa X autorstwa kard. Gasparriego, Rozdział XI, "O grzechach uczynkowych czyli osobistych" napisano:

573. Ile jest grzechów przeciwko bliźniemu wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy przeciwko bliźniemu, wołające o pomstę do nieba, a mianowicie:
a. rozmyślne zabójstwo;
b. grzech sodomski;
c. uciemiężenie ubogich oraz wdów i sierot;
d. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty sługom i robotnikom.

574. Dlaczego mówi się, że te grzechy wołają o pomstę do nieba?
Dlatego się mówi, że te grzechy wołają o pomstę do nieba, ponieważ przed innymi grzechami mają w sobie nadzwyczajną i jawną niegodziwość i ściągają gniew i zemstę Bożą na tych, którzy je popełniają.
koniec cyt.

GRZECH SODOMSKI jest grzechem wołającym o pomstę do nieba!
Jest drugi z najgorszych grzechów po rozmyślnym zabójstwie!
Pamiętajmy o tym!

Wielki Katechizm religii katolickiej z 1894 r. druk. Krakow 1910 podaje wszystkim nam ochrzczonym dokładnie to samo (co do joty) co Katechizm kard. Gasparriego:

Wielki Katechizm religii katolickiej, Cześć V. O sprawiedliwości chrześcijańskiej i o czterech rzeczach ostatecznych. ROZDZIAŁ T. O sprawiedliwości chrześcijańskiej.

790. Dlaczego niektóre grzechy nazywają się grzechami wołającymi o pomstę do nieba?
Niektóre grzechy nazywają się grzechami, wołającymi o pomstę do nieba, bo o każdym z nich powiada wyraźnie pismo święte, że woła do nieba o pomstę, czyli sprawiedliwość boską w szczególniejszy sposób wzywa do wymierzenia kary.

791. Ile jest grzechów, wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy, wołające o pomstę do nieba, a są nimi:
1. rozmyślne zabójstwo;
2. grzech sodomski;
3. uciemiężenie ubogich, oraz wdów i sierót;
4. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty stogom i robotnikom.

D) O dziewięciu grzechach cudzych.
792. Które grzechy nazywają się grzechami cudzymi?
Te grzechy nazywają się grzechami cudzymi, które wprawdzie inni popełniają, lecz w których ma się grzeszny udział.

793. Ile jest grzechów cudzych?
Dziewięć jest grzechów cudzych, a popełnia je, kto:
1. do grzechu radzi;
2. rozkazuje grzeszyć;
3. zezwala na grzech drugich;
4. innych do grzechu pobudza;
5. grzech drugich pochwala;
6. na grzech drugiego milczy;
7. grzechu nie karze;
8. do grzechu drugiemu dopomaga;
9. grzechu innych broni.

W Katechizmie Kościoła Katolickiego opracowanym po Soborze Powszechnym Watykańskim II zatwierdzonym w dniu 11 października 1992 r. przez Jana Paweła II zostało wszystko zaciemnione:

Katechizmie Kościoła Katolickiego, Artykuł ósmy, Grzech, V. Rozprzestrzenianie się grzechu
1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją "grzechy, które wołają o
pomstę do nieba". Wołają więc do nieba: krew Abla101, grzech Sodomitów102,
narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie103, skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty104,
niesprawiedliwość względem najemnika105.
Proszę zwrócić uwagę, że te pyszne tłumoki z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia dokładnie się wpisują w propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach tym, że popełniają grzechy cudze z nim powiązane. (Nie będzie tłumaczenia na Sądzie Bożym, oj nie będzie!)

W ramach samoobrony zalecałbym wzorem naszych żołnierzy z NSZ – po 20 kijów na gołą dupę – jako środek wychowawcy krótkoterminowy. Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. Tak dla napomnienia. Po tygodniu ewentualna poprawka. I tak aż do skutku. Aż zmądrzeje.
LGBT to wirus aplikowany światu przez żydów (wszyscy co propagują tę dewiację w Polsce to są żydzi! zastanawiające?). Nie ma żadnego LGBT - to zwyczajne grzeszne zboczenie które winno być surowo karane jak się afiszuje przed dziećmi (i dorosłymi też) oraz obnosi w świetle dziennym.
Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
zzzz... Totalne dno. Karoń Rand nie czytał. Zarzuca Rand rzeczy, ktorych ona Nigdy nie artykulowala. Rand rozumiała koncepty fizyczne w dokładnie taki sam sposób jak dzisiejsi neurobiolodzy tzn jako wynik integracji zbiorów doznań zmysłowych. Karoń nie rozumie, albo celowo kłamie, twierdząc że jest tutaj jakas sprzeczność. Nie ma żadnej sprzeczności, w tym CERNie (na temat pracy którego Karoń niewiele wie) używa się takich teorii jak kwantowa teoria pola, w której wynikami eksperymentów są Zawsze klasyczne obserwable, czyli dostępne zmyslom liczbowe wartości pomiarow, cała reszta jest wynikiem konceptualizacji, która ma miejsce w ludzkich mozgach. Bo taka rzecz jak całka to konstrukt językowy istniejący w ludzkich mozgach. Rand to rozumiała a Karoń nie.
biesoid... Dziwi mnie, że pan Karoń twierdzi, że tym ludziom trzeba pomagać, ich trzeba ignorować, a działaczy zwalczać, szkoda czasu na dyskusje z ludźmi zindoktrynowanymi, bo jest to nieskuteczne i w ten sposób nigdy do niczego nie dojdziemy, już sam fakt dyskutowania o LGBT to jest nasza porażka, bo gramy w grę, której zasady oni ustalają.
Jest na YT bardzo dobry wywiad i wykład Juriego Bezmienowa, który opowiada o metodach KGB i tam właśnie mówi, że żadne argumenty ani fakty nie działają na ludzi zindoktrynowanych, oni się dopiero obudzą jak poczują bucior żołnierza na swoich tyłkach. Polecam to obejrzeć, sam oglądałem kilka razy i zawsze coś nowego wyłapuję.
Nie da się walczyć z bolszewią metodami katolickimi, no chyba że ktoś chce zostać martwym świętym.
A jaki rodzaj ludzi mamy w Polsce, to najlepiej widzę u siebie w małym mieście, gdzie ciapaci otwierają kebaba i lokal zamiast zwinąć się po 3 miesiącach, bo nikt tam nie chodzi, to świetnie prosperuje i każdego dnia siedzi tam pełno nastolatków ze smartfonami i żrą to gówno kopiąc sobie dół, do którego ich wtrąci za niedługo jakieś LGBT-SS. Już jest za późno na próby rozmawiania i przekonywania, jak ktoś do tej pory sam tego nie zrozumiał, to już nie zrozumie.
The rig... Betlejewski to pederasta.
esme ra... O:25 Pan Krzysztof pokazal reptilianska twarz.
v@io999... Rola, ty sobie ZMIAŻDŻ mózgownicę...może wyciśniesz z niej chociaż kilka komórek mózgowych...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2693 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 120655002 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 258000 użytkowników.