Wstawaki 266 Podtrzymywanie


#Wstawaki Seria poranna! Jak dobrze rozpocząć dzień? Zapraszamy na WSTAWAKI. Muzyka: Jan Smoczyński ________________________________________ Aby nas wesprzeć kliknij tu → Zapraszamy na nowy portal → Polecamy subskrypcje portalu na YT → Można nas również znaleźć na Facebooku: → Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: → Można nas również znaleźć na Facebooku: → Twitterze: → Instagramie: → Zapraszamy.Wstawaki Podtrzymywanie

Najlepsze komentarze:

?DREN...Proszę fajna spokojna piosenka na dobra resztę dnia
https://youtu.be/VV1XWJN3nJo
Pozdrawiam serdecznie.
Danuta ...I ciebie też niech Pan Bóg błogosławi drogi niezmordowany ojcze Adasiu. Gdziekolwiek jesteś Pan z Tobą. Dziękuję pozdrawiam wszystkich obecnych. Z Panem Bogiem.
Kasia J...❤️❤️❤️❤️❤️za wszystkich i za Adama ?
B Stein...Pizzazz 49,v16?
Barbara...Jak ojciec z miłością pozdrowił ten samolot ?
Gabriel...Witaj Drogi Adasiu ?Gdziekolwiek teraz jesteś- ciepłe pozdrowienia i łącze się w modlitwie w Twojej drodze do Jerozolimy ??? Niech Bóg Ci błogosławi również i Cię prowadzi? P.S. Czy Ty zawsze musisz stanąć tam, gdzie jakieś owady Cię gryzą??? ?????
Jana Zi...Serdecznie witam! Określiła bym , źe w kaźdy następny dzień jest tajemnicą mądrości, mocy miłości Boźej i wchodząc w ten czas Jezus Chrystus rozświetla wszelkie ciemności, które nas niepokoją, moźe i bolą a nawet przeraźają. Panie daj nam pokój serca Twoją obecnością w nas Amen
SkyBuil...Kozak odcinek Ojcze Adasiu ! Pozdrawiam ! Z Panem Bogiem !
Czapal...Wspaniały kanał!
Joasia ...Utknęłam w skomplikowanej sytuacji życiowej, ale od kiedy odkryłam Languste i codziennie słucham Wstawakow to skaje się z każdym dniem mały cud. Jestem spokojniejsza i pewna tego, że Bóg jest i dlatego wszystko będzie dobrze. Będzie jak On chce a to, co się wydarza ma głęboki sens. Dziękuję Ojcze Adamie i pozdrawiam jeszcze z Hiszpanii?
Gosia P...Dziękuję, wzajemnie! Najlepszego dnia!
Ma?gorz...♥️♥️♥️
Basia M...Amen! Amen! ❤️ Bóg zapłać o. Adamie ❤️ "Ja go wybawię, bo przylgnął do mnie" +++
Mirka S...W maju 2018 przeszlam b.poważną operację / przeszczep płuc /, po której mogłam się już "nie obudzić". Po niej doświadczyłam tego, o czym dziś ojciec mówił. Jezus "niósł" mnie, otulał swoją Miłością każdego dnia rekonwalescencji, dawał mi świadomość, że każdy dzień jest od Niego darem. Teraz mam w zwyczaju zaraz po przebudzeniu powitać Go i podziękować za Jego dar - kolejny dzień. Jezu ufam Tobie! Wierzę, że każdy dzień jest mi dany jako dar, który mam przeżyć ku Jego chwale, szukając Jego woli, wypełniając ją, aby żyć Jego miłością. Jezu, ufam Tobie!
El?biet...Ojcze Adamie życzę Ci Błogosławieństwa Bożego w drodze do Grobu Pańskiego. Wszystkich Langustowiczów niech Jezus przytula a Matka Jego trzyma w swoich kachających ramionach
Monika ...Ojcze, te samoloty nie przeszkadzają -- ojca słychać znacznie bardziej niż je :)
Katarin...BÓG ZAPŁAĆ OJCZE ADAMIE?
Joanna ...Ojcze Adamie, przecież Ty kochasz samoloty, dlatego samoloty chcą być w niemalże każdym Twoim odcinku bloga ?
johnny ...Poszedł grzesznik na pustynię, by pomedytować. Zrobił się spragniony. Po długiej modlitwie zobaczył nagle morze...swoich grzechów. Nie mógł uwierzyć ich mnogości, zbliżył się..ale to fatamorgana. Potem słońce zaświeciło mocniej, ale nie drażniło go to. Wtem wyłonił się Jezus i powiedział: wybaczam. To już nie była fatamorgana ;). Więc może Bóg podtrzymuje, by dać nową szansę spojrzenia na świat inaczej?
<> :P
Bartek ...Jedyne co mogę powiedzieć to piękne słowa , pozdrawiam , niech Wszystkim Panu Bóg błogosławi .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCZv9g3AfQQVCJbtLZbrfIUg


Vanila Records ciekawostki

Vanila Records ciekawostki

Historia kanału Vanila Records zaczyna się w dniu 2009-10-25 12:46:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 607 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 756017784 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 518000 użytkowników.