WallThis ciekawostki

WallThis ciekawostki

Historia kanału WallThis zaczyna się w dniu 2009-06-12 15:27:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 201 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51310535 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 151000 użytkowników.

WOJTEK GOLA O WALKACH NA FAME MMA 5!! NAJMAN VS ... na gołe pięści


Zamów grafikę już teraz: fb.com/tefoxproject lub www.tefox.pl CHCESZ WIĘCEJ?! CZYTAJ OPIS !! BIZNESY/WSPÓŁPRACA: BUSINESSES / COOPERATION: SUBSKRYBUJ KANAŁ I NIE ZAPOMNIJ O ZAZNACZENIU DZWONECZKA ( ) WOJTEK GOLA O WALKACH NA FAME MMA 5!! NAJMAN VS ... *na gołe pięści* Kanał Wojtek Gola: WSPOMÓŻ MÓJ KANAŁ BY MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ !! Z GÓRY DZIĘKI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ! ;) KONTAKT/INSTAGRAM: wallthisofficial Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc. Ktokolwiek będzie chciał umieścić ten filmik na swoim kanale, powinien wcześniej skontaktować się ze mną oraz umieścić odpowiednią informację tj. link do źródła (kanału), mój url kanału jak i bezpośrednio shota. #famemma #mma

Ostatnio komentowane:


Pisałem już na discordzie, Flothar mógłbyś dodać rangi do discorda i automatyczne dostawanie punktów na danych kanałach, aktywniejsi byli by wyróżnieni Zobacz »
Ty kurwa to normalnie oni są bracia syjamscy jeden robi spigotguarda a drugi SafeMC obracając się co sekundę i zapierdalajac kod od brata xD Zobacz »
Amazing as always
This is for gyuuki, a friend said that oceans divide-overcome is good song...
Zobacz »
Andreas best goalkeeper in the world. Better than Landin, Sterbik and de Vargas. Papaj with respect for the team star. That's how he should treat all players. Zobacz »
Są 3 książki the kissing booth nie 2
1.the kissing booth
2domek przy plazy
3 na odległość
Zobacz »
Jak widać każdy inny bohater czegoś się boi jeden wysokości następny drabin kolejny kamyczków na drodze.. Zobacz »
PIRAT - Super odcinek, było trochę strzelamia (i cichych zabójstw) oraz łamigłówek (nie za trudnych). :) Zobacz »
00:27 ufff na szczęście Kondzio ma rozum i godność człowieka i nie gra balem Zobacz »
Przydatny poradnik szczególnie dla starszych osób które nie wiedzą jak to zrobić :) ale po tym już będą wiedzieć :D Zobacz »
Nick Slomczi
Spoko serwer gram już trochę i powiem ci że fajnie się zapowiada czekam na chestpvp ❤️
Zobacz »
Stachu jak zawsze porady zacne, chłonie się każdy odcinek z dziką przyjemnością. Massive prawie przeszedł przez bród ;) Prawie ... fajna, pouczajaca historia, trzymam kciuki za sprzęt aby wszystko grało. Zobacz »
Trzaskowski to bierze lekką ręka. Będzie nawet spora niespodzianka w postaci przewagi procentowej w postaci 3-4 %. Będzie szok płacz i nie do wiary. ✍️❌?. 12go nowy prezydent. Zobacz »
Panie Prezydencie,gdzie szanowny Pan byl do tej pory.Jakie zmiany Pan zapowiada w konsytucji,skoro konstytucja mowi wyraznie.Zwiazek kobiety i mezczyzny stanowi rodzine. Zobacz »
TYLKO NIE GŁOSUJCIE NA TRZASKOWSKIEGO BO ZNOWU DOSTANIECIE W PIERDOL OD MILICJANTUW TRZASKOWSKIEGO NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE Zobacz »
Bloki tematyczne będą następujące: Uchodźcy, euro, lgbt, zalana warszawa, religia w szkołach. Pozdrawiam ;) Zobacz »
Oceniacie na podstawie czego ? Kim jesteście, może sami siebie oceńcie! Tak oceniają tylko ........ Zobacz »
Musimy zrobić wszystko żeby nie dopuścić złodziei do władzy. Tyle lat rozkradali Polskę, tyle lat dzielili się stolkami, a Polaków mieli za nic. Chcecie ich powrotu? Zobacz »
Pseudo-redaktorek jak i jego gość sami wyglądają jak wirusy.A cały ten program wygląda jak nakręcany w psychiatryku... Zobacz »
⏰12-07-2020⏰
Dziękuję bardzo za informacje na temat zagrożenia i prewencji virusa COVID19.
Wiemy Czego Chcemy
??DUDA2O2O??
Zobacz »
Jesteś obywatelem Polski? chcesz dostać 4 mln tego co ci się należy? Czas na referendum w sprawie polskich zasobów naturalnych!!!! Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7kyRdzXowMM