Uzdrowienie finansów publicznych prawda czy fałsz? Dariusz Grabowski wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VJ6z3Y9bdjcNajlepsze komentarze:

S?domir... Gdybym mógł dałbym dwie łapki panu Grabowskiemu.
Beata K... WszechPolak Gospodarki niema w Polsce zachud i ŻĄDzcy zniszczyli gospodarkę Narodową obcy Kapitał w 70%spija zyski na NARODZIE Polskim przy przyzwolenie Polsko jezycznych od 30 lat
Eddi Ri... nieRząd nie jest od poprawy życia społeczeństwa, tylko od ucisku i opresji obywateli na korzyść korporacji.
Marek K... Pan Grabowski mówi mądrze ale tylko do tych co na jego teorii by zyskali.Pieniądze są jedne i by ktoś miał ich więcej trzeba zabrać innym a na domiar żłego korporacje sprowadzone przez PO , Lewandowskiego czy Balcerowicza drenują z kasy naszą ojczyznę wyprowadzając zyski do siebie.Nie powiem że Morawiecni to as ekonomi robi masę błędów na szkodę Polski np. Mercedes postawił nową fabrykę a że Polak jest za drogi to sprowadził do niej tanich pracowników z Azji i zwolnił Mercedesa z podatków.To samo jest z Morgan itp.
Marek K... Uważam że się mylisz a może i bredzisz,bo ci co zarabiają dużo dostaną jeszcze więcej niż pracownik na wsi i małym miasteczku.Wg. ciebie to najwięcej zyskają Warszawiaki bo czała Polska zapiepsza na nich, tam są biura korporacji i banki a to one kreują zarobki.
Jeśli księgowy w małym mieście dostanie podobnie co ten z Warszawy będzie ok i przyznam ci racje,bo nie możemy wszyscy aktywni zawodowo pracować w stolicy a wszyscy by chcieli tam pracować i żyć.
KLM... Pamiętam pana Grabowskiego kiedy był jeszcze w LPR i mówił mądre rzeczy. Pozdrawiam
Micha? ... Pan dr Grabowski ma rację.  Morawiecki nie zna się na gospodarce, nie ma wykształcenia  kierunkowego (historyk sztuki) to skąd może poprawnie kierować polską gospodarką?
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.