JEŚLI ZOBACZYSZ TĘ ROŚLINĘ, LEPIEJ UCIEKAJ! Piotr Skowronek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=klTYqn0vGVMNajlepsze komentarze:

Fisiel... Obie formy są poprawne, ale już zmienione ?
Misiu K... Najbardziej trujące i toksyczne jest szrek ze sztuczną szczena i cale peło , z lewakami
Vvojtek... jest ,jeszcze jeden typ rośliny szczyżeł schetyni wysuszony kieł
Magda M... Ale głupota ?
Zygmunt... Narazie wszystkich POZDRAWIAM i do usłyszenia. ?
dariusz... Co ty pierdzielisz poczytaj troszkę kolego .
Jagoda ... ????
Disanth... Clickbajt :D
Seed of... Wychowałam się na wsi wśród tych roślin i nigdy nie miałam przykrych konsekwencji zwiazanych z ich dotykaniem. Oleander to był ulubiony kwiat mojej mamy i mieliśmy ich dużo w mieszkaniu,z białymi i różowymi a nawet raz z czerwonymi kwiatami. Na naszych łąkach i po wiosce jak sie chodziło zawsze mozna było natknąć się na jakąś roślinę trującą. Od dziecka lubiłam jeść owoce bzu czarnego a mama dodawala je do ciasta lub robila sok a teraz mówi się,że owoce świeże bzu są trujące. Nigdy nie miałam dolegliwości. Barszcz rósł u nas na łące w obu jej rogach. Często z kuzynami bawiliśmy sie w chowanego. Był tak duży dla nas jak drzewa i śmiało można było się tam ukryć. Byliśmy źli gdy dziadek scinal go gdy byl juz za wysoki bo tracilismy miejsce do zabawy.
Pietja ... A szalej?
Barbara... Warto dodać, że niektóre rośliny z rodziny selerowatych są do siebie bardzo podobne, np barszcz Sosnowskiego i barszcz zwyczajny, czy szczwół plamisty i biedrzeniec mniejszy... Dla botaników to nie problem, ale dla zwykłych ludzi są trudne do odróżnienia, zwłaszcza, że przecież istnieje zmienność osobnicza.
BoomBe ... Sama nazwa mówi Tojad. A rośline z 1 wąchałem a w barszcz wpadłem i nic więc próba traw za mną
Agata H... Co do tojadu to jest kwestia sporna. Jak mówią" wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Dawka czyni truciznę". Tojad jest używany w bardzo popularnych tabletkach ziołowych na odporność ze Szwajcarii. Dawniej były one dostępne w całej Europie, ale Unia zakazała i teraz można je kupić bez właśnie tojadu w składzie, przez co są już nieskuteczne. W Szwajcarii dalej można dostać i tam od setek lat nikt nie umarł z ich powodu. Ja też sprowadzam i są rewelacyjne. Kupione w Unii można w tyłek wsadzić. Taka prawda.
El?biet... Dziękuję bardzo i teresujący FIM. ?
Teresa ... W Rzymie w każdym ogrodzie przy każdym domu czy bloku kwitną ile Andrychów. Pozdrawiam
MadziaX... A czemu tai tytuł? Żadna roślina nie moze byc w ten sposób określana! Rośliny tez są w drodze ! Rozsiewane przez podróżujących ludzi, ptaki i wiatry! Podanie nazwy by wystarczyło! No chyba ze zależy ci koniecznie na tym zeby ludzie myśleli że z Polski to damo złoo!!??? Na tym Ci zależy?
Iwona O... Oleander nie jest polską rośliną!!!!!
agniesz... Czlowieku, co ty wygadujesz? Oleander polska roslina ogrodowa? Paraliz od wachania kwiatkow? Tak swoja droga to o cykucie i ziemowicie zapomniales, ktore sa polskie i z ktorych nie zrobilabym ani salatki ani kompresu
Sanna b... Barszczem poparzyl sie moj syn. Dopiero wieczorem po kilku godz.wyszly czerwone plamy zmienily sie w brazowe piekace i nabrzmiale. Kilka miesiecy sie paskudzily i powoli ginely.
zolzafu... co za bzdury
Piotr Skowronek ciekawostki

Piotr Skowronek ciekawostki

Historia kanału Piotr Skowronek zaczyna się w dniu 2012-07-03 00:45:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82700 użytkowników.