Funky Fluid 3xNEIPA z 3 browarów Browar Kopyra


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CsnAnWldszcNajlepsze komentarze:

Zamówi... Cześć wszystkim, tak jak juz pisaliśmy na Fb - OFICJALNE STANOWISKO FUNKY FLUID brzmi:
Nasze neipy są bez ekstraktów chmielowych, chmielimy granulatem chmielowym tak jak większość browarów w PL. Zrobiliśmy kiedyś w ramach eksperymentu dwa piwa w serii Funk You!# z użyciem olejków Hopzoil. Była to Hopz Oil IPA i BGM Sour IPA do której użyliśmy też normalnego granulatu oraz lupuliny Cryo! Wnioski są takie że Hopzoil jest bardzo specyficzny i niestety nie daje pożądanych przez nas efektów. Jest to ciekawy nowy produkt i właściwie można powiedzieć że kraftowy bo otrzymywany na małej farmie w USA poprzez destylację świeżych szyszek chmielowych a nie w wyniku jakiejś chemicznej syntezy nie wiadomo czego, to jednak nie zdecydowaliśmy się na jego używanie w naszych ipkach. Hoprate który widnieje na etykietach odnosi się tylko do chmielu i nie ma tam żadnych przeliczników na aromaty. I tak jak Tomek wspomniał przy tak obficie chmielonych piwach bardzo łatwo jest zrobić nieprzyjemne, drapiące piwo z zalegającą łodygową goryczką, no ale na tym polega cała sztuka by takie jednak nie było.
Jeszcze raz serdeczne dzięki Tomku za recenzję, a nawiązując do tytułu filmu to zdecydowanie wolimy czary niż aromaty i proszę nas z nimi nie łączyć!
No i trzeba naprawić sytuację koszulki bo myślałem że masz... Coż za niedopatrzenie!
RockHar... Funky Fluid w kwestii NEIPA rządzi
Bart?om... Tomek bardzo Szanuję twój patriotyzm językowy?
MegaAde... Myślę, że robisz świetną reklamę. Jak tylko zacząłem oglądać ten film, odrazu się skusiłem na butelke tego fluida mimo to że postanowiłem wcześniej ograniczyć wydawanie kasy na piwo. I, kurde, nie jestem rozczarowany nawet!
sodaft... @Tomasz Kopyra gdzie pójść we Wrocławiu na piwa tak żeby był ciekawy wybór na kranach? Byliśmy w Ale Browar, Pinta, Szynkarnia, Stu Mostów.
Mar8no... Tomek, nie pierdul, obie formy są poprawne
Artur W... Cieplej i dłużej jasno teraz;)
Tomu to... Kapsel... "Czarny golas"
Pani Da... fajne etykiety
Igor Ka... Cloudy robi robote, genialne jest to piwo!
Lahtysz... Cześć Tomek, znowu ja :) Pytanie do byłego kierownika sklepu (czy kim tam byłeś, z całym szacunkiem, jak pracowałeś w sklepie u ojca). W Biedronce pojawiły się piwa w butelkach zwrotnych - Kasztelan i Harnaś. Nie rozumiem czemu! Biedra zawsze miała na to wyjebane, przecież Miłosław specjalnie pod Biedrę robił piwa w butelkach bezzwrotnych (Witbier, Pilsner), do innych sieci dając zwrotne. A tu nagle zwrotne w Biedrze! O co chodzi, jakaś ustawa weszła, czy co? Przecież to Biedra raczej dyktuje warunki a nie browary. Przecież tego Harnasia w puszce mieli by w tej samej cenie (wczoraj 1.89 pln butelka). O co Twoim zdaniem chodzi, że nagle chce im się w butelki bawić ? Pozdrawiam!
WwubeB... Tomek, z jakiej korzystasz kamerki?
Rafa? O... Hej ho! Funky Fluid to mój ulubiony browar od pół roku (nie, że najlepszy ale lokalny, robią dobre piwa więc pijemy!). Jeśli robią mnie w chu... to milli vanilli ale jednak Fuck Fyu!
Pawe? S... Granulaty, aromaty byle były naturalne są do przyjęcia. Sztuczne to już porażka i pujscie na łatwiznę.
Maciej ... Aromaty naturalne są spoko - to wyciągi. Aromaty syntetyczne to jest zuo. Więc, aromaty chmielowe - ok.
Maciej ... Zaraz będziemy się wszędzie czegoś doszukiwać. Smaczne ? To pijmy i na zdrowie.
Patryk ... Wlasnie otworzylem Komes Porter z 2014.Miazga! Ktoś ma-polecam lezakowac.Mam jeszcze jedna butelke. Otworze w 2034. Wyrazne nuty winne w aromacie wisniowe. A w smaku jak lody waniliowe z dodatkiem wisni. Ale to nie piwo. Piwem sie nie najesz, a ja sie najadlem. Pelne, absolutnie nie puste. Zero alkoholu w smaku,ale rozgrzewajace. Piana jak na Guinnesie, utrzymala sie do konca. Nasycenie przeidealne. Mowcie, co checie o lezakowaniu, ale po tym piwie wiem, ze dobrze robie, lezakujac kolejne.
stark29... Jak widzę piwo przypominające wyglądem sok pomarańczowy, to bierę od razu :)
Miałem już styczność z piwami, w których dawało się we znaki to drapanie w gardło od granulatu chmielowego. Jeśli olejki (które, kuźwa, pochodzą przecież z chmielu...) mają pozwolić uniknąć tego efektu, to ja jestem za. Liczy się efekt końcowy.
Marcin ... Tomek, Janusz robi robotę (patrz- ilość wyświetleń). Może nadszedł czas go znów zaprosić?! ?
Mar Grz... Cloudy najlepsiejsze z tego wszystkiego, poziom śmiało Ale Browar i ich seria ddh
Browar Kopyra ciekawostki

Browar Kopyra ciekawostki

Historia kanału Browar Kopyra zaczyna się w dniu 2009-10-16 23:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2875 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51779748 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 125000 użytkowników.