Politycy udają, że interesuje ich E Sport? - Marvecc


Discord: Zapraszamy na grupę na FB: oraz na nasz fanpage: Instagram: Źródła:
Komentarze:

Hadhod Moesriso: Szukam dobrego słowa ... Zapierdalać xD. Kozak odcinek dawaj więcej
Kri 100: Go Go strumyk z Overwatcha ◕‿◕✿
mateoh: a ja myślałem ze chodzi o żołnierza 76 XD
DEVIRES X: zgadzam się w luj
Panda TV: Za to ,, chce się zapierdalać nad tworzeniem materiałów" łap lajka
Krystian S.: Hehe. Ostatnia sytuacja z wczoraj Gracze GTA Online z Polski nie mogą korzystać z dodatku z powodu powalonego polskiego prawa. A co do e-sportu ludzie to stare komunistyczne dziady. Większość z nich nawet komputera nie potrafiła by otworzyć a co dopiero myśleć o tym aby inwestować w to. Wystarczy spojrzeć na TV. Większość polityków myśli,że ich propaganda przez TV dotrze do młodych tylko jest jedno ale,NIE znam ani 1 młodej osoby która ogląda TV. Nawet seriale typu GOT oglądali na telefonie czy komputerze.
Kacper Rudy: więcej reklam się kurde nie dało, nie?
kowlolel: 9:30 też lubię takie sporty ekstremalne jak na przykład warcaby
mrkrzysiu3: Marvecc a może live z overwatcha?
Wojciech Drobny: Powiadomienie mi nie przyszło :O
Nighoru? PL: Xd
OneSuk: RAFAŁ mam dla ciebie chelendz ..... Gra bez farmy CHELENDZ ! Czyli nie zabijasz minionka Kara:SURRENDER
C8 LyNn: Prognozy dla sportu oraz e-sportu przewidują że ten drugi będzie rósł na popularności. A tradycyjny sport dokładnie odwrotnie. Ludzie młodzi coraz częściej wolą e-sport zamiast zwykłego sportu. Chociaż według statystyk Uwaga : przeciętny widz e-sportu ma 35 lat. W Polsce chyba nie , ale na zachodzie. No cóż takie są statystyki , a zetknąłem się z kilkoma źródłami. Co więcej ponad połowa widzów nie gra w gry które oglądają. I te dwie liczby rosną. Co za tym idzie , w przyszłości zanosi się na to że e-sport wyprze sport. Nie całkowicie , ale zajmie kluczową dziedzinę rywalizacji. Nie tylko w przypadku widzów ale również jako samych e-sportowców.
Rzureczek: Odcinek bardzo fajniutki ;3
PS: +1 za granie Mei <3
Rava Da: Rząd nie jest do końca świadomy, iż społeczność graczy rozrasta się w nieustannym i znacznie szybszym tempie niż społeczność fanów sportu. Mało kto (i nikt, kogo znam) chciałby się zajmować uprawianym sportem zawodowo - ludzie traktują to raczej jako hobby, którym się zajmują w wolnym czasie. A zmierzam do tego, iż politycy zjednaliby sobie znacznie większą sympatię naprawdę angażując się w e-sport i finansując zawodowe drużyny. Akurat to zagadnienie najprawdopodobniej rozumieją, ale widzą to jako dzieciarnię, która im głosów nie zapewni i więcej zyskują od Januszy 50lat 80kg 170cm. Zresztą w tym mają trochę racji - większość osób głosujących to osoby starsze, które się grami z reguły nie interesują. Ale wierzę, że pewnego dnia (czyt. ok. 20 lat) rząd (być może nawet stworzony w pewnej mierze z graczy) otworzy oczy i zainwestuje w e-sport.
Moglo: Skoro tak czemu nie zrobiłeś petycji o to
Koseuu: Akurat gram głównie w Lola i Overwatch <3
beno123 lala: Używasz myszki i klawiatury ale tak że muzgu .
heronull303: bnede mógł się pojawić na odc. :D (jak będziesz jeszcze grał w OV)
LWTG_Kronos: Głosujcie na konfederacje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jqkYDD_UEFE