JAK WYGLĄDA PRAWDZIWE ŻYCIE YOUTUBERA? | KŁAMSTWA, SAMOTNOŚĆ, PRYWATNOŚĆ | MY SECRET YOUTUBE LIFE Cat Vloguje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ww4FaM5oZmYNajlepsze komentarze:

CHOMIXI... Właśnie dzisiaj są Mikołajki i tą książke dostałam bo pardzo jestem uzależniona od internetu i to mnie niszczy
Patrycj... Witaj w klubie, Cat. Też jestem introwertykiem.
Ala Zaz... Bardzo interesująca publikacja, którą moim zdaniem nie tylko nastolatkowie powinni przeczytać ale również ich rodzice.
Clariss... ?
Bardzo ciekawy i mądry filmik ?
Madelei... Pomidory mi się skończyły ;v

Wróciłam z wakacji i biorę się za nadrabianie kocich materiałów <3 Czekałam na ten film; za każdym razem, kiedy opowiadasz o tym ogromie pracy, rośnie mój podziw dla Ciebie i Twojego zorganizowania, a także utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem za leniwa na działalność w Internecie XD Może dzięki takim materiałom ludzie zaczną trochę bardziej szanować pracę i prywatność twórców..
BOOK TH... Naprawdę lubię Twoją twórczość i mocno doceniam szczerość, zasmuciło mnie tylko to co mówiłaś o samotności... myślałam że niektórzy właśnie tworzą aby nie czuć się samotnym, szczególnie "książkowi introwertycy"
Adriana... :)
Nika 31... Dobry temat do dyskusji na ten temat, ale są chyba nowe okulary ? Po prostu praca i prywatność i mocna w środku granica. A co jeśli youtuber krytykuje wygląd innych osób spotykanych na ulicy powód ubranie włosy dobór ubrania do figury butów i nie tylko jak to odebrać.
A P... Pomidor! ?
veronic... Pomidor :) Sama chciałam wejść na YT, ale nie jestem głupia, wiem, że to mnóstwo pracy, poświęcenia itd., dlatego szanuję tych (w tym Ciebie :) ), że znajdujecie czas i chęci, aby produkować treści, szczególnie te merytoryczne ;) Natomiast jak wspomniałaś, że nagrywałaś wstęp 15 razy -- zawsze jak oglądam Twoje filmy to sobie myślę, "ale ona ma gadane, ja bym nie potrafiła tego tak zwięźle ująć" :D Także tego, to prawda, jedno widzimy, co innego się dzieje czasami za kulisami :)
Anna S... Pomidor. Bardzo cenię Twoje podejście do Youtube i osób oglądających Twoje filmy. Jesteś szczera w swoich opiniach i nie kierujesz się na "gwiazdę booktuba", co zaczyna Cię coraz bardziej wyróżniać. I bardzo dobrze, że decydujesz się na zachowanie tego dystansu, bo dzięki temu Twoje filmy nie tracą na jakości. I czasem, gdy nawet dane tytuły mnie nie interesują (bo czytam inna literaturę po prostu) to chętnie zaglądam do twoich filmów, bo są zwyczajnie ciekawe i dobrze zrobione merytorycznie.
Justyna... Pomidor ?
Uzi Shl... okulary
Laura Z... Pomidor ? lubię pomidory ? a filmik bardzo potrzebny aby więcej osób zrozumiało że życie youtubera wczale nie jest takie fajne i różowe ?
xenia 1... ???
Izabela... Pomidorów nie lubię, ale Twoje filmiki zawsze oglądam do końca :D
Katarzy... Pomidor ? super film! ? I super Ty ?
Nita Le... Pomidor....czy to zaczerpnięte od Karola Paciorka? Mamy się spodziewać współpracy niedługo??
Nellie... Jest i kolejny pomidor <3
?
Oliwia ... ? Pomidor ? Szczery filmik. Super ? Lubię Twoje dłuższe pogadanki ?✨
Cat Vloguje ciekawostki

Cat Vloguje ciekawostki

Historia kanału Cat Vloguje zaczyna się w dniu 2013-11-27 21:35:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 450 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1933549 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 15200 użytkowników.