Sterta palet za MILION ZŁOTYCH! Warszawska strefa relaksu Rafała Trzaskowskiego! - PrawicowyInternet


Strefa powstała na ruchliwym i głośnym. Bankowym. Ogrodowe meble i rośliny doniczkowe za ponad 920 tys. zł ustawiono na asfalcie. Tuż obok przejeżdżają tysiące samochodów generujących spaliny i hałas. #RafałTrzaskowski #Warszawa
Komentarze:

Stanley: Warszawiacy wybrali sobie kłamce to teraz moją... Po czaskowskim pojawi sie nowa twarz i tak w kółko az warszawiacy zobaczą że wioski na podlasiu są lepiej zagospodarowane niż ich miasto!!!
Y A: nie rozumiem do czego maja sluzyc te wielkie plaskie palety, bo to nie wygodnie raczej na niech siadac czy lezec moze, na dodatek przy bardzo ruchliwej ulicy i w pelnym sloncu, co to za relaks ma byc, durny pomysl bez glowy, ciekawe ile razy sam Czaskoski poszedl tam sie zrelaksowac
Aleksander Abramczyk: Zostało mi po budowie kilka elementów z takiej strefy relaksu. Cena do uzgodnienia.
Przemys?aw Pilarski: /uFwYBgO5jZY
dawid L: A może wspomni Pan również o wynajmie namiotu na jeden dzień za milion złotych. Zamówienie zniknęło ze strony Kancelarii Sejmu!
Elis Jaderi: Wstretne to i to warszawa
Jolanta Kamsvåg: ALE CYRK ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
EmKa: mam nadzieję, że chociaż bezdomni będą mogli sobie pospać tam
Dominik Lech: Uśmiałem się z naiwności i głupoty Warszawiaków jak to zobaczyłem. Szczerze to materiały co widzę nie przekroczyły kwoty 20 tys zł.
gadowski fans: strefa debilizmu..
Lechos?aw: Brawo Dariusz Matecki.
Northern Pole: Ktos przytulil spore sianko i o to chodzilo!! Kolejny raz gdy robi sie z Polakow idiotow. W ich wlasnym jeszcze kraju!!
Aleksandra Samiec: Symboli glupoty-jest znacznie wiecej.Ludzie potrzebują mieszkań,.-zamiast tego topi sie nasze pieniadze w bezsensie lewicowym.No coz -dzisiaj widać zabawawianie sie jest najwazniejsze.
Piotr Kowalski: Kretynizm lewakow wciaz mnie zadziwia.
Gerda Braun: Nasrepny frajer dostal sie do koryta i manipuluje panstwowymi pieniedzmi dlaczego nikt sie nie zmobilizuje aby zbierac podpisy i REFERENDUM i wyjeba* tego debila LBGT
Tomek Kruk: KOLOKWIALNIE RZECZ UJMUJĄC TO JEST LIPA. CZY WARSZAWA, SZCZECIN ,RÓWNO GDZIE PO JEST TAM JEST GÓWNO?
Olivia Landis: Przejął Warszawę murowaną, zostawi drewnianą - ekologiczną. Szkoda tylko, że ta ekologia, taka kosztowna.
B 1: A socjalne programy pisu, masa regulacji, nowe podatki, wysokie koszta pracy (i tak dalej) które prędzej czy później wprowadzą nasz kraj w gospodarczą ruinę to nie jest bral szacunku dla publicznych pieniędzy? Jesteście tacy sami jak po, niczym się nie różnicie.
Thor Leurs: Brakuje w tej strefie relaksu kameralnych boksów dla mniejszości seksualnych. Po Paradzie Równości człowiek nie wie co ze sobą zrobić jak jest z innego miasta a hotele w stolicy drogie ? no i przydałoby się jakieś 500 + na ??? ??????
Robert Radwanski: Takich debili sieja tylko na ukrainie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=B2mS_Ejp1hk