NAJGORSZY FILM W JAKIM GRAŁEM


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=r5YutJO70BMNajlepsze komentarze:

Cezary ... Jaki był według Was najlepszy film w jakim grałem?
Bartek ... W hiszpanii sie pije najpierw cortado"expresso" a potem wode?pozdrawiam????
tomasz ... Najgorszy film?, chyba zdecydowanie Kiler, jak to oglądałem pierwszy raz to czułem zażenowanie, ja sie wychowałem na Vabanku, Seksmisji, CK Dezerterach i takie "superprodukcje"lat 90 już dla mnie były żałosne i nieśmieszne niestety, wszystko w tym filmie jest toporne i prostackie, a to że już widziałem to dzieło z 15 razy w tv nigdy tego nie zmieni, drugi gniot to Nikodem Dyzma, do oryginału niema żadnego startu, kilka fajnych tekstów i do pieca z tym.
Najlepszy Pana film?, dla mnie zdecydowanie Kroll i Psy1, zagrał Pan tam cholernie wiarygodne i dobre kino.
konrad ... Czaruś nie śpij i gadaj byle co, i tak ludzie będą sikać na sam Twój widok!!
Piotr K... Co za tempa baryła ubrał biały podkoszulek i zasypia w odbiciu za Panem ... ten drugi przynajmniej trzyma fason :P
Marian ... Panowie kanapowi to jest kto?
Krzyszt... awsome
saint a... Dlatego wydaje mi się że każdy aktor powinien mieć konto na YouTube po to aby obalać te wszystkie komentarze tych dziennikarskich hien
Praet0r... To był bardzo dobry film Czarku ! Pozdrawiam :-)
Lucyna ... 26:10 -byliście kiedyś w świeżo wykopanym grobie? Wujku jesteś świetny:)
Lucyna ... Weekend , jako jeden z nielicznych polskich filmów, był grany w kinach w Londynie. Jak dla mnie ten film był świetny. Obsada genialna -Wilczak, Frycz, Pazura... ja tam "lałam" w kinie.
Przemek... Czaruś jesteś zajebisty ?? pozdrowienia z Ełku
Bartosz... 14:01 Doskonała wstawka z Kung Fury :) Idealna :)
Barbara... Najlepszy "Nic śmiesznego"
Martine... Wszystkie filmy co Pan Pazura gral były i som najlepsze, a te Reżysery to sie guwno znajom. Pan Pazura jest najlepszym Komediantem z Panem Szturem z całej Polski.
A ci co inego muwion to sie nieznajom.
?????Kiedy bendzie WEEKEND 2 ?????
????????????????
andrzej... Posterunek
Magda M... Co za glupek dal taka miniaturke?
Krowa ?... Nie no, zupełnie szczerze... Uważa Pan, że aktorzy grają u Vegi dla "zajebistości"? Gdybym tylko ja widział w tych filmach dno, to jeszcze zastanowiłbym się, co ze mną jest nie tak. Ale zgodnie i krytycy, i widzowie bombardują jego filmy negatywnymi ocenami i komentarzami. Nie dość, że te filmy są skrajnie prymitywne, to jeszcze nudne jak flaki z olejem. O dziwo jednak frekwencja w kinach dopisuje.

Naprawdę ciekawy jestem Pana opinii.
endorfi... To jaki/e to był/y film/y bo 30 minut aby się dowiedzieć to długo,,,?
Bitter ... Wujku Czarku, porażką jest że w polskich komediach z tzw "białymi plakatami" grają obecnie ci sami aktorzy i filmy są o tym samym! Różnica między Tobą a Karolakiem jest taka, że Ty wcielasz się w rolę, zmieniasz image, czytasz scenariusz, obmyślasz plan. A Karolak zmienia gacie lub nie. Pozdrawiam serdecznie!