CZY MASONI RZĄDZĄ ŚWIATEM? Historyk o silnym związku wolnomularstwa z protestantyzmem Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tIg5ofCaJpANajlepsze komentarze:

Robert ... wystarczy wpisac w Google Masoni, illuminati i islam razem , kliknac i wowczas okazuje sie jak bardzo islam, masoni, liberalizm i illumianti dzialaja wspolnie. Zobacz co robi papcio Franio jak lize nozki islamowi, hanba.
Wojtek ... rzadki bełkot "naukowców"
Monica ... Rządzili i to bardzo długo .
Wszystko jednak ma swój początek i koniec .
Dominik... Nazywać Kabałę czyli mistycyzm Judaistyczny, okultyzmem odwołującym się do demonów, jest nie wiedzą przeraźliwą.
TheMall... To jakieś nieporozumienie. Tajemnica w KK dotyczy wyłącznie spowiedzi, czyli tego co intymne i czym nikt się publicznie nie chwali. U masonów dotyczy to ich nauki, dlatego są kolejne wtajemniczenia, obrządki, niedostępne dla ogółu. Co to niby za "konkurencja"? To jakby tajemnice lekarską porównać do utajniania nauki medycyny.
Janusz ... Odbieram wywiad jako typowa propagandę Masonerii. Jeżeli prowadzą tylko działalność humanitarną, pracę nad sobą i takie ple.ple.ple (Pani Wysocka) to dlaczego przynależność do Loży jest utajniona ?. A tak dla komentarza przytaczam : cyt. "27 członków loży masońskiej aresztowanych. To znani politycy, urzędnicy a nawet policjanci. Salvini robi porządki a Włochy w szoku, PrzezMJO,22/03/2019, https://nczas.com/2019/03/22/27-czlonkow-lozy-masonskiej-aresztowanych-to-znani-politycy-urzednicy-a-nawet-policjanci-salvini-robi-porzadki-a-wlochy-w-szoku/

Włoscy karabinierzy zatrzymali w nocy ze środy na czwartek 27 osób będących członkami tajnej organizacji, loży masońskiej. Według śledczych grupa miała poważny wpływ na procesy polityczne na Sycylii.

Według lokalnych mediów, aresztowanym natychmiast postawiono zarzuty m.in. popełnienia przestępstwa przeciwko administracji państwowej, organom wymiaru sprawiedliwości oraz stworzenia i działalności w tajnej organizacji przestępczej.

Dziennikarze wskazują, że służby posiadają niepodważalne dowody na nielegalną działalność zatrzymanych.

Według nieoficjalnych informacji, wśród zatrzymanych znajdują się głównie lokalni politycy, w tym również były przewodniczący Zgromadzenia Regionalnego Sycylii oraz deputowany do włoskiego parlamentu Francesco Cascio. Oprócz nich, w loży masońskiej działać mięli także burmistrz miasta Castelvetrano Felice Errante i znany polityk Giovanni Lo Shiuto. " i dalej cyt.
Masoński spadek po Francuzach. Jak Kamerun radzi sobie z wrogami Kościoła?, https://www.pch24.pl/masonski-spadek-po-francuzach--jak-kamerun-radzi-sobie-z-wrogami-kosciola--newsletter275,69631,i.html cyt."Przykład działalności masonerii mieliśmy niedawno w Kamerunie. W mediach społecznościowych ujawniono list Wielkiej Loży Kamerunu z 5 lipca 2019 r., adresowany do premiera rządu tego kraju. List na papierze firmowym masońskiej loży powołuje się na solidarność i posłuszeństwo masońskie. Zupełnie otwarcie postuluje zatrudnienie jednego z „braci” na stanowiska koordynatora jednostki zarządzającej publicznym projektem „Lac Mounoun”. A tak to współczuję temu Panu Historykowi, bo mam wrażenie że właściwie to broni Masonerię i dlaczego.?.
Damian ... Czy jest to tylko towarzystwo dziwaków, czy praktyka spisku - istnienie tajnych struktur, których członkowie tworzą niejawną i niejasną dla reszty społeczeństwa wspólnotę jest niezdrowe i szkodliwe.

Doświadczenie historyczne pokazuje wszakże, ot choćby na przykładzie Meksyku, czy przerośnięcia francuskiego republikanizmu, że masoneria dąży do zniszczenia tradycyjnego porządku w sposób bezwzględny. Z powodu specyficznego zhierarchizowania tej organizacji nie jesteśmy w stanie rozpoznać rzeczywistych celów jej przywódców, lub sił masonerię wykorzystujących dla realizacji własnych celów - co już samo w sobie sprawia, że należałoby wyjąć ją spod jakiegokolwiek prawa i wyrugować z życia społecznego, politycznego, kulturalnego i naukowego nie zapominając o państwowej administracji, władzach i sądownictwie.
szpak m... Pieniądze rządzą światem współczesnym i to pieniądze puste idealne do lichwy międzynarodowej . Jechanie na kredycie w odpowiednich "warunkach" do spłacania lub zadłużania i wystarczy jedynie manipulować warunkami , czyli konflikty, sztuczne kryzysy itd.
mariech... ten historyk wogole nie ma wiedzy na temat masonow. pytany o dziela masonow po smierci, odniosl sie tylko do nieznanej ksiazki, a przeciez jest duze dzielo bardzo znanego masona alberta pike, ktory bardzo dokladnie opisal i religie masonow i ich wplywy na polityke swiata
Daniel ... Pani Olu - pozdrowienia dla Mamy. Czytam blog. Prenumerowałem też "Wolnomularza..". Moje kondolencje co do Taty. Jestem profanem, ale zachwyconym Waszą drogą, Dzieci Wdowy.
Gigantu... Czy masoni stoją za kulistą Ziemią?
PROMUJC... Liczba komentarzy się nie zgadza.
Piotr W... A co to jest? Promocja masonerii w TwP? Sw Maksymilian Kolbe jasno wyraził sie o masonerii. Tego sie trzymajmy!
https://www.pch24.pl/kosciol-o-masonerii--pietnascie-dokumentow--ktore-musisz-znac,53414,i.html
A jesli ktos nie zgadza sie z tymi dokumentami niech pokopie głębiej.
mateusz... Dobrze prawia
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.