JAROSŁAW SACHAJKO KUKIZ`15 MAMY POMYSŁ NA POLSKĘ Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GmfgD18NeQ4Najlepsze komentarze:

ananase... I niby kto ma to wszystko zrobić? Kukiz?
Kamil B... Kukiz został wypromowany przez SB-ecję za pośrednictwem resortowej Stokrotki. Kukiz chorobliwie nienawidzi PiSu. Dlatego próbują skumać się z PSLowskimi postkomuchami, a dlaczego nie z PiS? A na dodatek Sachajko to głupek.
Krzyszt... Sachajko- procz parcia na szklo i popierdalania po wszelkiej masci telewizjach nic nie macie do zaoferowania . Zreszta , co wy mozecie zaoferowac procz przekazu starych Kiejkut - kumpli Kukiza , ktorzy jeszcze do niedawna mocno sciskali go za jaja ale juz odpuscili widzac w nim i w was NIEDOJDY. Mysle ze nie tylko ja ale i inni slyszac twoje madrosci wyglaszane na antenach wymiotujemy na ekrany przekaznikow tych dyrdymal,sloganow etc etc...
marekfr... Sachajko , ty nie masz zielonego pojęcia o produkcji energi Ktoś ci napchał głupot do czaszki .System energetyczny to nie kuchenka gazowa pstryk i pstryk bo ty masz solara ..Głupków w kraju nie brakuje .Nie kompromituj się .
Jarek D... Tv Reoublika postawiła na PiS , a szkoda :-(
Mato?us... Mieliście jedno pierdolone zadanie, po wyborach dogadać się z Korwinem, napierdalać po socjalizmie, mówić o wolnościach osobistych i gospodarczych i wziąść w tych wyborach 20%. A wy kurwa wciągnęliście się w ideologiczny bełkot PISraelitów, przykleiliście się do watykańczyków bo chcieliście PISowi elektorat skubnąć, a to są betonowe pelikany, ci idioci za Jareczka kroić by się dali i wy powinniście o tym wiedzieć, amatorzy zasrani. Nie zyskaliście nic, własny elektorat was zostawił. Wasza nieudolność skazała nas na powtórkę z PRLu, ale teraz odbudowywać marazm postsocjalistyczny będą odbudowywać Ukraińcy, bo spierdoli kolejne kilka milionów młodych polaków za granicę. Za 40 lat w RP, jeżeli w ogóle się ostanie zostaną, pelikanie dziadki i Ukraińcy, i pisraelczycy będą się zastanawiać dlaczego socjalizm znowu splajtował.
Zenon M... Kukiz+psl = jeden chlam. Sachajko nie cygan ze do telewizji publicznej nikt was nie zaprasza. Akurat patrze na programy publicystyczne. Ale ci z kukiza czesto memlaja od rzeczy. Wysylajcie ludzi kompetentnych do programu a nie takich co nie potrafią gadac na temat.
majde j... Polityka nie byla ,nie jest i nie bedzie czysta--za duzo swin jest w polityce.
Teresa ... Kukiz to nerwus nie potrafi się wypowiedzieć dziwny człowiek i mają dziwne pomysły na Polski udają takich skromnych ale latają wszędzie żeby tylko zostać przy korycie
Waldek ... NJGDY.więcej .PO..NJGDY
Roman M... WIEM , ŻE MACIE KOMUCHY POMYSŁ NA POLSKIE JAK JĄ OKRADAĆ.
PROMUJC... Ludzie wybiorą lepszy oryginał.
Adolfu ... Chyba maja pomysly na polin , jedynie Kukiz oki, dlatego go tak niszcza
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.