Tylko u nas! Lech Kowalski ujawnia prawdę o Układzie Warszawskim! Jak ruscy chcieli zniszczyć Polskę wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=66_n6D1bVrkNajlepsze komentarze:

wRealu2... PILNE! Youtube zablokował waszą niezależną, patriotyczną telewizję wRealu24 za mówienie o LGBT! Czy zgodzimy się na cenzurę prewencyjną i łamanie polskiego prawa przez globalne koncerny? Prosimy o pomoc polityków, dziennikarzy, mediów i ludzi dobrej woli! Nie ma zgody na cenzurę w sieci! Działamy dalej nieprzewianie na wRealu24.tv Nigdy nie zamkną nam ust!
ekscent... Mam mieszane odczucie co do tego koszalińskiego politruka. No ale chwała mu choć za to, że porusza pewne tematy, mówi co tam chce i może. Poza tym dobrze się tego słucha. Jednak nie polecam naśladowania tego pana, politruka komunistycznego LWP. Mimo to dziękuję panu pułkownikowi - przyszłość pokaże jak rzetelnym historykiem pan jest. Woskowy Instytut Historyczny to nie jest instytucja, która daje chwałę do bycia historykiem... hm, no taka jest prawda. Przed wojną fałszowano, bo był wódz Piłsudski, po wojnie... bo była komuna a pan pułkownik sie do niej zapisał.
Dopiero jak go wkurwili, @t. Jaruzelski, zaczął sie buntować, nawet podobno z tego powodu nie dane mu było uzyskać habilitacji. Pogmatwany życiorys, bo w PRLu tak prawie wszyscy mieli.
Szkoła oficerska oficerów politycznych, Wojskowa Alademia Polityczna im. Dzierżyńskiego i Wojskowy Instytut Historyczny.... to chyba najgorsze co można sobie wymyslić w PRL aby dzis byc wiarygodnym.
LUKASZ ... Prowadzący duże rozeznanie w temacie.
AudioBo... Co za pajace. Znawcy wojskowości jak z koziej dupy trąba. O bitwie pancernej pod warszawą w ogóle słyszeli? W sierpniu 2 AP została praktycznie rozbita i raczej nie było opcji, żeby ruski mogły ot tak sobie wejść do warszawy w sierpniu. Ponadto takie działanie z wojskowego punktu widzenia był bezcelowe a z politycznego idiotyczne. Oczekiwanie od innych państw szczególnie wrogich, że będą robić, co nam pasuje, jest infantylne. Co do jakości kadry dowódczej ZSRR, oczywiście w porównaniu z Niemcami to było dno, ale to samo można powiedzieć, o wszystkich alianckich dowódcach. Polskę wymanewrowali w kilka dni , Francję w 2 tygodnie , Anglosasi i ruski wygrali jedynie dzięki przytłaczającej przewadze liczebnej i materiałowej [Hitler ze swoimi poronionymi pomysłami też nie pomagał}.
sylwest... O czym ty mówisz? skąd te liczby- tacy nieudacznicy nie byli dopuszczani nawet do tajemnic pułku- oceniasz armie i generałów- a sam byłeś partyjnym przydupasem niskiego szczebla- podłoto.
sylwest... Zamiast się zbroić- tylko gadanie- powiedz pajacu co robiłeś w wojsku za PRL-u
sylwest... Gęba aż się ręki prosi.............
Pavel O... gosc Kowalski , ideowy ,,koles" prokuratora Piotrowicza , byly CZLONEK PZPR , POLITRUK w LWP , burak z Koszalina , zaden z niego Zolnierz ,poznali sie na nim w Wojsku Polskim i dosatal KOPA w D ,,, ! Jego ,,wyksztalcenie to KURSY POLITYCZNE ! i teraz ten byly Komisar ,wylewa swoje frustracje i nienawisc , oczerniajac Wojsko Polskie i nieboszczykow z ktorymi moze nawet NIGDY nie rozmawial ,! Mam gdzies jaruzelskiego i kiszczaka , ale wyraznie widac jak ten burak z Koszalina odrywa ,,siem " na swoich bylych dowodcach ! ,,doktorze " czegos tam ,NAUCZ sie mowic POPRAWNIE po polsku !!!
heban20... 33:30 Od tego rechotu nic nie zrozumiałem. Ok W porządku rozumiem ten dowsip ale co wtym takiego dziwnego?
Sebo Pw... Super Pan.. Super wiadomsci.. Zaprazsajcie czesciej..
Gal... Całe zdrowie i dobre samopoczucie. Jestem bardzo napięty faktami wandalizmu nad zabytkami
Gal... Всем здравия и благополучия. Я очень напряжен фактами вандализма над памятниками
Rafal K... JAK ŻYDZI ...
Chris L... Profesura dla Pana brata Kowalskiego
krzy sz... Nie każde dziecko wie....!!!! W tej parodii państwa jest intelektualny analfabetyzm.......
paf... v
Karol... Roszczenia Mularza

Tak jakoś dziś z rana sobie przypomniałem
że Posła Mularczyka dawno nie słyszałem
krzyku tu wielkiego kiedyś już narobił
chyba gdzieś Bank rozbił, chyba się dorobił.

Chyba że na wojnie wciąż walczy o swoje
śledząc losy frontu zauważył moje.
W PRL-u się zrodziłem odcięty od Świata
Mularczyk za roszczeniami po Świecie gdzieś lata.

Tyle lat minęło, wojny nie widziałem
Niemcy nas napadli? Nigdy nie słyszałem.
Roszczenia od Niemców, dla Polski Ludowej?
Chyba że roszczenia od Armii Krajowej.

Niemcy inna Polskę wtedy splądrowali
Sowieci pomogli i też coś zabrali
Już nic nie wiadomo co Mularczyk szuka
Sikorski też szukał i jaka nauka?

Pokoju z Raczkiewiczem, Hitlerem Stalinem?
Stalin zawarł Pokój w Jałcie, zabił wielkim klinem.
Mularczyka czy Polaka nie było żadnego
dla Chełmińskiej Polski, Pokoju jakiego?

Że POPiS-y w Polsce Wojnę rozniecają
Roszczenia od Niemiec, Rosji, tej Wojny nie znają.
Tak Mularczyk szuka roszczenia po Świecie
a pokoju nie ma czy zimą, czy w lecie.
M.K.
janusz ... Dziękuję bardzo panie doktorze
mrowcze... Hahaha, hihihi...jakie to wszystko zabawne...normalnie ubaw po pachy
Robert ... Niestety, w wypadku wojny miedzy NATO a Rosja i jej sojusznikami, nadal istnieje duza szansa, ze NATO i Rosjanie zniszcza Polske wspolnie bronia nuklearna. Zgadzam sie, ze tych glowic moze nad Polska mniej wybuchnac niz za czasow Paktu Warszawskiego. NATO, w wypadku wojny konwencjonalnej, w najlepszym wypadku, dopiero bedzie w stanie skontratakowac, po zajeciu calej Polski i podejsciu Rosjan pod Berlin. W najgorszym wypadku, NATO zkontruje dopiero z pod Paryza. NATO moze na to nie pozwolic i prubowac zatrzymac Rosjan przy pomocy bomb nuklearnych detonowanych w okolicach rzeki Wisly, czyli takich miast jak Warszawa, Lodz, czy Krakow. Rosja na to odpowie conajmniej taka sama iloscia i moca broni nuklearnej.
Sprawdź »
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.