Bronią laserową uderzają w aktywistkę stop elektromagnetycznemu smogowi niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XfvZAKeRz3gNajlepsze komentarze:

Feniks ... policja zawsze kłamie bo sami są w to zamieszani jeżeli chodzi o ten strzał
Michal... Pada słowo Ru mot stawiał bym na sąsiadów lub dach wiązki wysoko energetyczne są skuteczne na bardzo bliską odległość
Marcin ... Amerykanie buduja siec 5G powinniscie pod ambasada USA protestowac!!!!!!!! A moze to kosmici lataja UFO i probuja was powstrzywmac
Albert ... Dlaczego przestała brać leki .. przebiło jedną szybę bo ktoś strzelił z wiatrówki.
Jerzy D... w jKIM KRAJU MY ŻYJEMY
Ja On... Posłucham , was , no banda idiotów, posłucham drugiej strony, no banda kretynów, posłucham psychiatrów, ręce opadają, wyjeżdżam do kanady
Ja On... Ja miałem inny przypadek , rolety zasłonięte , strzał , i biodro bolało dzień, przeszło po nimnesilu
Ja On... Strzelał neandertalczyk pociskiem kamiennym
Polish ... wow ale jazda
Janosik... Ale mamyPisowski rząd, niszczy obywateli.
millusi... Dziękuję bardzo
El?biet... Pani Ewa Pawela mówi, że jesteśmy królikami doświadczalnymi... i tak jest, ponieważ po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego jesteśmy państwem doświadczalnymi jak się Wyraził Lech Kaczyński.
Fredka ... Jakie to dziwne, że policja nie reaguje na ewidentny ślad po strzale, że udaje, iż nic się nie stało, wygląda na działanie służb specjalnych, tylko czy naszych, czy obcych, a policja to kryje!!!
FELICIT... Zagrożenie 5 G , przeciwnika,..a tu cisza ,aplauz ...najgorszy wróg to ten którego nie widzisz.. W chwili kiedy zostaje użyta bron mikrofalowa całe ciało jest gorace i straszny ból . Człowiek zaczyna się świecić na rożne kolory tak jak by ktoś opsypał go brokatem.
Włos się na głowie jeży..
maja09... Polska jest poletkiem doświadczalnym dla służb amerykańskich i izraelskich. A to wszystko dzieje się za zgodą polskojęzycznego rządu.
Iwan 00... Ludzie nie dajcie się tak manipulować, proponuję zajrzeć pod ten link: https://tmt.expert/dezinformacja-wokol-pola-elektromagnetycznego-sieci-5g-przyklad-418/
S?awomi... 4:57 - lekceważące potraktowanie przez policję zgłoszenia faktu możliwości postrzelenia Pani poprzez oddanie strzału i nie zbadanie ani niezabezpieczenie przez policję śladów ewidentnie uszkodzonej szyby ani też okoliczności zdarzenia świadczy albo o ignorancji ze strony policji albo o jej jak gdyby celowym ukrywaniu przestępstw co mogłoby świadczyć o biernym lub czynnym współudziale Policji w dokonywaniu tego rodzaju zdarzeń. Tak czy inaczej zachowanie policji jak w tym przypadku jest poniżej krytyki.

Tą sprawę ten przypadek powinni zbadać technicy może i od balistyki ale przede wszystkim od materiałoznawstwa aby określić jaka siła energii musiała zostać użyta w celu wywołania tego rodzaju uszkodzenia szyby.

A to zdarzenie to rodzaj dokonania zastraszenia przeciwko Pani niewątpliwie zakłócający mir domowy więc poczucie bezpieczeństwa.
Dobrze że w przypadku tej Pani i tego zdarzenia sprawcy przestępcy nie zadziałali oględnie mówiąc w sposób bardzo stresujący ze skutkiem uniemożliwiającym działanie jak chociażby też możliwość właściwego i szybkiego zadziałania reakcji czyli nie zaburzyli w miarę harmonijnego myślenia i działania a zatem i organicznego ośrodka przekazywania wiedzy ogólnie mówiąc Czyli że była pani i jest pani w stanie o tym spokojnie o tych zdarzeniach powiedzieć.

Ja byłem poddawany wieloma bardziej stresogennymi doświadczeniami.

Na przykład gdy ostatnio po długim czasie osłabienia organizmu także między innymi pod wpływem oddziaływania na mnie metodami podprogowym i i sterowaniem poprzez Podświadomość również za pomocą internetu więc gdy Odzyskałem siły i chciałem odkurzyć mieszkanie a jestem alergikiem więc za pomocą odkurzacza to wtedy Po niedługim czasie używania do odkurzania sprawnego i z odpowiednim silnym zabezpieczonym silnikiem przeznaczonym do ciągłej pracy Po wykonaniu części odkurzania Nastąpiło jakieś przepięcie w sieci prawdopodobnie ktoś w tym czasie słysząc że odkurzam a chcąc abym będąc osłabionym fizycznie i emocjonalnie różnymi przeciwnościami nie mógł odkurzyć normalnie mieszkania spowodował najprawdopodobniej właśnie zdalnie poprzez zmianę fazy czy jak to się tam nazywa przepięcie w sieci które zaskutkowało uszkodzeniem silnika odkurzacza który jest bardzo drogi którego naprawa wymiana jest Bardzo kosztowna A mnie na to nie stać w tym przypadku przepięcie nastąpiło po pewnym czasie wyłączenia odkurzacza w momencie gdy go włączałem ponownie aby kontynuować odkurzanie wtedy usłyszałem że przy włączaniu odkurzacza silnik zwalnia obroty czego nigdy nie robił bo to jest nienormalne i jednocześnie wyczuwalny minimalnie rodzaj swądu instalacji elektrycznej w odkurzaczu więc natychmiast go Wyłączyłem tak że nawet nie powstał żaden dym co w tego rodzaju przypadkach zazwyczaj natychmiast występuje.
niestety po późniejszym ponownym włączeniu odkurzacza silnik trwale nie działa.
Potem też stwierdziłem że po włączeniu żarówka czy raczej jak to się teraz nazywa świetlówka w oprawie w mieszkaniu zaczyna dziwnie migać zamiast normalnie świecić stałym stabilnym strumieniem światła.
uszkodzone zostało też i inne urządzenie które było podłączone do sieci do listwy przeciwprzepięciowej chociaż nie działało to urządzenie wtedy lecz tylko było podłączone do sieci a nie włączone. Dziwne jest też to że w ogóle nie zadziałały bezpieczniki ani na listwie przeciwprzepięciowej ani ogólne bezpieczniki w mieszkaniu żeby uchronić urządzenia przed uszkodzeniem.
Potem i nadal żarówka świetlówka w tym samym punkcie normalnie świeci ta sama żarówka świetlówka.

Nie uważam aby to był przypadek.
Flip Fl... szuka jelenia na wymiane szyby
Flip Fl... ten pocisk utkwil zapewnie w pochwie :)))))
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.