Jak wykonać strug kątnik. Pawel Dudzinski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FMZ3oJXp1hMNajlepsze komentarze:

S?awomi... Dziadek Paweł to jednak Fachowiec jest :) Nie ma to tamto.
montype... kamerzysta do wymiany. a to stękanie kamerzysty pod nosem irytujace
Taxi Fo... Cyk myk pyk i strug gotowy ,pozdrawiam
Tomasz ... Dziadku Pawle jeśli obsada jest epicka to, film im dłuższy tym lepszy jak wino ;-) Pozdróweczki :)
Kuba Br... aby nie wyłamywalo sie z drugiej strony mozna podlozyc drugi kawalek i nie zrobi rozłamania bo zacznie nawiercac drugi :) pozdrawiam
Jacek J... Świetny film jak zawsze Dziadku Pawle no i mega praca wykonana. Pytanko mam jak dokładnie nazywa się ten mały strug stalowy którego pan używał jak słyszałem Japoński ale pewnie już nie do kupienia? Zdrówka dla pana i Małżonki pozdrawiam serdecznie.
rataj72... Świetny film. Mam przy okazji pytanie, nie wiem czy temat był już poruszany (szukałem ale nie znalazłem). Czy zasady dotyczące ostrzenia noży mają też zastosowanie w przypadku ostrzenia ostrza (masło maślane ale trudno..) w strugu? Pytam ponieważ filmików traktujących o tym jest sporo natomiast nigdzie nie znalazłem informacji od jakiej gradacji kamienia czy papieru wodnego zacząć a którą gradacją wykończyć? Zdaję sobie sprawę że nie w każdym przypadku można zastosować tą samą procedurę ale czego najczęściej używasz Dziadku Pawle?:) Nie chciałbym tym samym wydawać kilkuset złotych na kilkanaście kamieni kiedy wystarczyłby jeden czy dwa.
zdanszu... Dziękuję za film ? Pozdrawiam panią kamerzystkę, której głos jakoś bardzo mi się skojarzył z Krystyną Czubówną ?
rafix W... Na to czekałem dziadku Pawle, Pozdrawiam, tylko mogło by być inne drewno żeby łatwiej dlutem się wybierał.
Sebasti... W 45 minut strug, można! Niech te niedowiarki z poprzedniego odcinka patrzą i się uczą. Świetny film dziadku Pawle i znowu z za kamery ten cudownie aksamitny głos. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam, Sebastian.
Mariusz... Pozdrowienia z Krainy Latających Siekier dla Pana Dziadka Pawła i dla całej rodzinki ?????
djshuen... Super film. Gratulacje. Przede wszystkim za tempo. Pewnie mozna bardziej precyzyjnie... ale w tak krotkim czasie i dziala najwazniejsze!
Pasja E... Panie Pawle można prosić o odcinek w którym opowie Pan na temat obuwia które jest godne uwagi ? Pozdrowienia z Nysy
Pawe? P... Wielkie dzięki prosty fajny film A zawsze przyjemnie Cię oglądać pozdrowienia od początkującego(lat 50) stolarza A może kiedyś artysty ?
Pozdrowienia dla małżonki
Paweł z Konina
?ukasz ... Jak zawsze miło obejrzeć i miło Państwa posłuchać razem. Doceniamy pośpiech i poświęcenie. Zdrowia zdrowia dla Państwa.
Woj Cie... 45 minut !!! :D Już przesyłam podziękowania i pozdrowienia dla mojego ulubionego artysty ! Oraz dla operatora... Coś w tych filmach jest że chce się oglądać słuchać... Czuć jak mózg odpoczywa. Strugi, rzeźba pracownia... Lubię to !
Ps. Już obejrzałem
- 99,9% ludzkości nie zrobiło by stugu w 45 minut nawet z górą narzędzi
- dzwięk na tym nowym telefonie jest chybaaa lapszy zobaczymy na innych filmikach.
- tym optymistycznym akcentem dziękuję za filmik :D
Micha?... O jest pomysł na nowy odcinek , pokaż dziadku Pawle jak wykonywano starodawne strugnice
Mateusz... I to przekładanie ręki na wyrowniarce aby nie znalazła się nad wałkiem, zauważyłem że starsi stolarze tak robią
Jak Tam... Jak zawsze bordzo ciekawy materiał bardzo lubię oglądać Dziadku jak pracujesz dużo zdrowia dla Ciebie i bliskich Ci osób pozdrawiam
BlackCa... O fajne!
Pawel Dudzinski ciekawostki

Pawel Dudzinski ciekawostki

Historia kanału Pawel Dudzinski zaczyna się w dniu 2010-09-16 10:18:02.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 283 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4675507 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21200 użytkowników.