AION 7.0 już jest a Lost Ark RU niebawem oraz ... MMONews 25.07.2019 True Beauty is Internal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fxYFyRLZwUsNajlepsze komentarze:

Pawe? K... Gameforge rozpierdoli każda gre swoją pazernościa na pieniądze.
Bliskoz... Przykre jest to jak gameforge niszczy gry
Malod G... "Naruto to Boruto: Shinobi Striker" to klapa jakich mało nie dlatego, że jest drogie a dlatego, że to po prostu zła gra. 26.07.2019 gra nadal nie ma nawet czatu i gier customowych. W grze nie ma fabuły więc rozgrywka powinna trzymać wysoki poziom. Gdzie tam? Na samym polu walki dzieje się kompletny chaos i szybko traci się rozeznanie w sytuacji. Same skille nie mają opisów liczbowych przez co nie wiemy ile dmg zada dane ninjutsu, więc tracimy jeden mecz w VR by w ogóle sprawdzić użyteczność ciosu.
Tę grę należy ostro przebudować i tyle.
Uszatka... Wydaje mi się czy mówiąc o Overwatchu zapomnieliście wspomnieć, że zapowiedziano nowego bohatera? Tak się domyślam po tych fragmentach z Sigmą w tle.
PanCake... Szkoda że da się w tego shinobi striker tylko przez jakiś czas grać no ale cóż może mi się spodoba.
Shiroi ... z gunnerem i bardem też tak płakali w Aionie
Steczny... Na privku aiona AionLegend jest więcej osób niż na oficjalnym aione XD sam gram na tym privku na wersji 4.6 i naprawdę jest tyle ludzi że na luzie pujdziesz na dark poetę i inne instancje. Gameforge zabija każdą grę jaka dostanie i tyle.
PAPEL12... W związku z tym, że AION niedługo dosięgnie dna, i zakończy swój żywot mam prośbę. Czy ktoś mógłby polecić jakąś podobną gierkę ? ;p (ważne: podobna rozgrywka, i jeszcze niedawno wspierany język polski)
Dominik... kurde ten shinobi stricker to w sumie chciałem kiedyś w becie zobaczyć, a później usłyszałem że klapson, niedorobiony to już zapomniałem, fajna okazja dla fana naruto żeby sobie zobaczyć czy jest to coś, czego nie ma w innych naruto gierkach
DanPlay... Oddajcie stare lokacje do Aiona wy Niemieckie Gameforgeowe kurwy
Kyuubii... Aion już nie jest kultowy, fakt kiedyś był prawdopodobnie dorównywał takiemu Metinowi ale obecnie ledwo się trzyma i to nie tylko w PL ale ogólnie w EU, 1000 osób zalogowanych naraz w dniu wejścia dużego patcha ? Taki Black Desert w którego pogrywam ma porównywalną liczbę osób online w godzinach nocnych/wczesno porannych w środku tygodnia.


Aion to już tylko cień dawnej świetności którym gardzę coraz bardziej z każdym nowym newsem o nim, dzięki GF <3
Adblock... Że ten AION się jeszcze tak trzyma no no no
Asmorod... teraz tak calekiem serio nic nie uratuje aiona bo kochane game fail zniszczyl ta swietna gra nawet nowa klasa temu nie pomoze :( moze bedzie odnotowany wzrost populacji graczy ale na ile ? tydzien? dwa?
Niewysp... Ledwo wstałem i już mam film do herbaty.
MMOPLAYA ciekawostki

MMOPLAYA ciekawostki

Historia kanału MMOPLAYA zaczyna się w dniu 2010-01-09 23:40:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2719 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20840207 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 54300 użytkowników.