DROBNE OSZUSTWO | Rozbitkowie 4 | The Sims 4 Lotta


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5jeDGgQ9j04Najlepsze komentarze:

Krytyk ... Daj ten większy namiot "Chatka z worka" bo on bardziej wygląda tak jakby był faktycznie taki w gorszym stanie jakby faktyczne był wyrzucony przez może lub faktycznie był z worka. Poza tym wejdą do niego chyba na styk 4 osoby. Tamten pojedyńczy wygląda jakby był dopiero co kupiony a napewno nie jakby był wyrzucony przez morze ?
Krytyk ... #ogarniamy
Homikul... Super odcinek, jak zawsze!!!!
Justyna... Hej, hej przefiltruj sobie, w trybie kupowania na wyspiarskie życie. I tam będziesz miała te ognisko z wyspiarskiego. Chyba z takimi zielonymi liśćmi lub kratką
Yellow... Dobra mój błąd, myślałem że ta lodówka działa tak samo jak ta duża. Przepraszam. To zamiast tego dodaj co chcesz w ramach tego piątego poziomu tylko żeby dużo nie ułatwiało. I co do kolejnych rzeczy za 5 poziom to zauważyłem, że im się na wyspie nie nudzi także rzecz do zaspokojenia rozrywki też jest nie potrzebna chyba więc bierz co uważasz (tylko nie jakieś prysznice czy łóżka)
k- Sim... #ogarniamy
Chodziło o to palenisko z liści
Yellow... #ogarniamy
Tutaj masz zasady bo mówiłaś, że ci się gdzieś zgubiły ❤️
Podczas lotu na wymarzone wakacje doszło do katastrofy lotniczej. Ty i trójka nieznajomych Ci osób przeżyliście i znalezliście się na bezludnej wyspie.
Zasady:
-zaczynasz bez domu na parceli
-tworzysz 4 simów najlepiej w wieku młody dorosły (2 kobiety i 2 mężczyzn)
- Wymagane umiejętności. Każda z osób doskonali się w jednej z podanych umiejętności i musi ją rozwinąć na 10 poziom: Wędkarstwo, ogrodnictwo, majsterkowanie, sprawność fizyczna. (1 osoba może rozwinąć jedną umiejętność z podanych)
-Wszyscy rozbitkowie muszą rozwinąć 5 poziom charyzmy poprzez rozmawianie ze sobą.
- Nigdy nie opuszczaj wyspy żadnym z Twoich Simów
-nie rozmawiasz z nikim z poza wyspy
-podczas pobytu na wyspie bardzo się ze sobą zaprzyjaźniacie
-podczas pobytu na wyspie tworzą się 2 zakochane pary
-interakcje romantyczne możecie wykonywać dopiero jak zapełnisz pasek przyjaźni do końca
-każda z nich musi mieć co najmniej 1 dziecko
-Bara Bara możliwe raz w tygodniu, za każdym innym razem wykonujesz "postaraj się o dziecko" (przecież jesteście na wyspie i nie macie się jak zabezpieczyć)
-dzieci mogą być ubrane tylko w rzeczy które sam możesz stworzyć (wiadomo nie do końca się to uda. Poprostu chodzi o to żeby dzieciaki wyglądały jak urodzone na wyspie. Przecież nie masz tam sklepu. Więc ubierasz je w jakieś spódniczki z liści czy najzwyklejsze koszulki bez napisów które można zrobić z ręczników czy innych tkanin ?)
- bierzecie ślub na wyspie
-Meble możesz uzyskać tylko poprzez stół rzemieślniczy (tu znajdziesz wszystkie obiekty które możesz uzyskać https://sims4n.blogspot.com/2015/12/rzezby-i-meble-z-stolarstwa.html?m=1 )
- w ciągu 1 simowego dnia możesz wziąć tylko jeden przedmiot ze stołu rzemieślniczego do własnego użytku a resztę sprzedajesz.
-podczas pobytu na wyspie starasz się ubrać simów tak żeby wyglądali jak najbardziej wyspiarsko
-Za rozwinięcie 5 poziomu z wymaganych umiejętności otrzymujesz meble nagrody które "wyrzuciło morze". Dostajesz kolejno: namiot, przenośną lodówkę, rzecz do zaspokojenia rozrywki, dowolną rzecz (ale nie prysznic bo było by to za duże ułatwienie bo dopiero na 9 poziomie majsterkowania możesz mieć wannę, nie możesz wziąć też toalety bo ona jest dopiero na 10 poziomie)
-pieniądze na wyspie się nie liczą więc możesz mieć ich tyle ile chcesz
- żywisz się złowionymi rybami oraz roślinami które sam wychodujesz
-na ognisku możesz piec tylko ryby lub warzywa i owoce (hot dogów czy innych rzeczy nie znajdzesz na wyspie)
-przed przejściem do następnej grupy wiekowej dzieci rozwijają jedną umiejętność do maksymalnego poziomu (w przypadku małych dzieci korzystanie z nocnika się nie liczy)
- rzeczy dla małych dzieci pozyskujesz za rozwijanie umiejętności rodzicielskich, grania na gitarze, wewnętrzna harmonia, układanie kompozycji z kwiatów (i znowu, tylko 1 sim może rozwijać wybraną umiejętność). Co 3 poziomy możesz dodać jakąś rzecz dla dziecka.
- starasz się zbudować dom, ale możesz to zrobić używając tylko naturalnych elementów (drzewo, słoma na dach) lub robisz dom na wzór jaskini
-możesz dodać własne cele
- wyzwanie kończy się gdy dzieci osiągną wiek nastolatka i wszystkie cele zostaną wypełnione.

Wymagane obiekty na wyspie:
Stół rzemieślniczy, ognisko (możesz poustawiać wokół niego drewniane siedzenia żeby mieli na czym usiąść), dużo krzaków do "nawożenia" i spania, nasiona do rozwijania ogrodnictwa, łowisko do łowienia ryb (gdyby nie było takiego blisko wyspy możesz je wziąć kodem na odblokowanie ukrytych obiektów), ręczniki plażowe które wyrzuciło morze, jakaś komoda bądź lustro do zmiany wyglądu sima ale pasująca do klimatu wyspy, mata do jogi, stół do robienia kwiatów.
JWVOKP... #ogarniamy nie znam się na simsach więc nie będzie jakiegoś super komentarza
?u?ana... #ogarniamy
Placek ... #ogarniamy
Juli?Sw... #ogarniamy ten pomysł na domek mi sie podoba według mnie możesz tak zbudować ???
Lotta ciekawostki

Lotta ciekawostki

Historia kanału Lotta zaczyna się w dniu 2013-01-05 15:17:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1049 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6377897 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 27100 użytkowników.