JAK SIĘ OGARNĘŁAM ⚈ PODEJŚCIE DO ŻYCIA Lemon Records


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mwP9Ca0eXrANajlepsze komentarze:

Rei1312... Wiele rzeczy wydaje się oczywiste do bólu, w stylu - będziesz jadł b. mało cukru, pił alko i jadł kolacje przed 20.00 to na pewno będziesz co najmniej normalnej sylwetki jak nie szczupły. Tak samo jest z samorozwojem i świadomością i pewnością siebie - to brzmi tak oczywiste, a kołczowie tak zgrani, że ludzie to olewają. A to może być własnie jedno z przełomowych odkryć w życiu :) Więc rozumiem o co Ci chodzi :) Pewnie jestem strasza bo mam 29 lat, ale nadal muszę mocno pracować nad pewnością siebie, pomimo, że wiele osób uważna mnie za mądra i ładną. Cóż, bycie kobietą i pewność siebie to trudna kompilacja. Ale właśnie rzuciłam pracę, która mnie spalała i zabijała, bo przesadziłam z ambicjami,a miejsce było do tego toksyczne...I nie boję się, że czegoś nie znajdę. Spokojnie się rozglądam i szukam w głowie , rozważam czy w to wchodzić czy szukam dalej. Na jakiejś dorywczej pracy z 1-2 msc tez można przezyć, by lepiej odnaleźć dobre miejsce dla siebie na dłużej :)
Patrycj... Dziękuję Olu, że wskazalas droge. Zawsze chcialam robic takie vlogi jak Ty, ale wstydzilam sie, myslalam, ze wyjde na jakas prozna. Ale teraz mocno motywujesz do dzialania!
Oliwia ... Olu, skąd ta bluzka? :)))
Paulina... Cudowna! ♥️
Kasia E... uwielam Cie sluchac :D
Kate Di... Bardzo mądry film, zgadzam się ze wszystkim, polecam zastosować się do rad z filmu i zgłębić tematykę utrwalonych przekonań w naszym mózgu, podświadomości, gwarantuje, że będzie Wam się żyć lepiej :)
Aleksan... Kochom, jestes taka inspirujaca ?
Pazzak1... Szkoda Olur, nie wiedziałem że Ty też w tej sekcie zwanej kołczingiem
Gosiek9... Ja jestem teraz w ciemnej dupie, bo tkwię w toksycznym związku , chłopak uzależnił mnie od siebie finansowo. Do rodziców wrócić nie mogę ... Nie mówię że mam jakoś mega źle, ale marzę sobie o takiej sytuacji żeby wynająć choćby malutki pokoik, chodzić do jakiejkolwiek pracy, wrócić do swojego pokoiku i być odpowiedzialnym tylko i wyłącznie za siebie, moc wyjść na spacer kiedy chce bez stresu że zaraz zadzwoni chłopak z pretensjami, że muszę wracać do domu i zrobić mu herbatę bo przecież sam tego nie zrobi ! Baba jest od tego ! Muszę być zawsze na jego zawołanie... Nie musieć myśleć o problemach i sprawach którymi non stop obarcza mnie chłopak przy tym dręcząc mnie psychicznie... i pomału wyjść na prostą. Wyprowadziłam się z domu z niczym mając 19 lat, w tym czasie dostałam czegoś w rodzaju depresji, raz jest lepiej, raz gorzej ale generalny bilans jest raczej ujemny a chłopak wcale mi nie pomaga, jest toksyczny, nie potrafię przewidzieć jego zachowania i reakcji na to co powiem, dziś na coś może zareagować normalnie a jutro na tą samą rzecz mógłby zareagować zupełnie odwrotnie w zależności od tego jaki ma humor. Ma do mnie pretensje o rzeczy na które nie mam wpływu. Nie chcę się wyżalać, jak ktoś ma mi napisać jakiś chamski komentarz to niech nic nie pisze, bo nie zna mnie ani mojej sytuacji.
Nikt Wa... #nocnekrykrulce?
Ksi??na... a jak wyjść z tej czarnej dziury , u mnie raz w góre a częściej w dół
Weronik... Genialny film ? jesteś moją inspiracją❤️
Bartosz... Cześć Ola jesteś bardzo otwartą osobą jak ja.Super z Ciebie osoba cenię Ciebie,za otwartość bezpośredniość ;)
Green G... zawsze gdy widzę/słyszę coś związanego z "kołczingiem" to od razu mam mdłości i unikam za wszelką cenę tego bełkotu ale Ciebie da się słuchać :P (tak, to zdecydowanie komplement)
Habriv... Wypisz wymaluj ja :) warto jeszcze wspomnieć, że czasami są dni kiedy nadal źle się czujesz i to nie znaczy, że wszystkie starania w kierunku zmiany myślenia są zaprzepaszczone. Warto dać sobie odczuwać też negatywne emocje od czasu do czasu, to zdrowe, dopóki nie rządzi naszym życiem :)
M agdal... Jesteś cudna! ? ♥️
Mateusz... Mądra i urocza ? subik
jula... Bardzo się cieszę, że dodałaś taki filmik. Oglądam Cię od dosyć dawna i byłam bardzo ciekawa skąd ta nagła zmiana, że jesteś tak pozytywna i tryskasz energią. Jak wspomniałaś na początku filmiku ja również czułam się podobnie tak jak Ty kiedyś, gdzie nagle jakbym straciła ochotę na robienie czegokolwiek i nie mogłam zrozumiec w czym tkwi problem. Późnej natrafiłam na książkę o pozytywnym myśleniu, która pokazała mi całkiem nowe patrzenie na świat i niespodziewalam się, że aby zmienić swoje podejście i dobre samopoczucie wystarczy tak niewiele. Uważam, że naprawdę nasze myślenie i to co dzieje się w naszej głowie jest podstawą do spełnionego życia i bycia szczęśliwym ze samym sobą, a Ty pokazujesz, że właśnie to jest prawdą, dziękuję Ci za ten film!?❤
An-arou... Zachowanie, o którym mówisz na początku to "wyuczona bezradność" czyli sytuacja, w której przestajesz podejmować jakiekolwiek próby, bo jesteś przekonany/a, że to nie ma sensu, że "i tak mi się nie uda". Super, że się ogarnęłaś, nagrywasz filmiki na YT i pomagasz swoim podejściem, działalnością na YT i ogólnie w swoich social mediach innym?Keep going??
Pamela... Jeszcze bardzo niedawno temu moje podejście do życia było bardzo pesymistyczne. Teraz doszłam do wniosku, że sama robiłam sobie krzywdę takim myśleniem. Na szczęście znalazłam w sobie motywację, żeby pójść do psychologa i zacząć coś zmieniać, bo w wieku 20 lat zachowywałam się jak stara, zgorzkniała baba. Teraz wiem, że należy się cieszyć nawet z najmniejszych sukcesów, zaczęłam wierzyć w siebie i otwierać się na innych ludzi. Widzę bardzo dużą zmianę w swoim życiu i to była najlepsza decyzja w moim życiu. ☺
Lemon Records ciekawostki

Lemon Records ciekawostki

Historia kanału Lemon Records zaczyna się w dniu 2014-07-15 14:22:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 649 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 780218622 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 773000 użytkowników.