CZY WIATRAKI ZNIKNĄ Z POLSKI? Ardanowski: W Polsce brak miejsc, by lokować wiatraki bez uciążliwości Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=p187E91naksNajlepsze komentarze:

bob55ro... Wiatraki na morze czyli najdroższa wersja bo rolnik może gnoić, smrodzić ale rolnikowi nie wolno szpecić krajobrazu. I tak prąd będziemy mieć z węgla po 800 zł za tonę kiedy można go mieć kilka razy taniej. Najważniejsze aby rolnik był zadowolony i nie strajkował, że za małe dopłaty do wszystkiego, za małe subwencje, odszykowania i Bóg wie co tam jeszcze.
bob55ro... W Holandii nie wolno wylewać gnojowicy na pola. Jest to monitorowane i ktoś to robi dostaje karę.
piter k... Jest pełno gmin i powiatów w których przez ustawę wiatrakową nic budować nie można.
Lukas H... W Wyczechowie, obok kilka tysięcznego Kiełpina mają wybudować bez prawnie Wiatraki,mieszkańcy protestują i nikt niechce im pomóc. Czy ustawa od 2016 minimalna odległość od domostw 2km że nie wolno budować wiatraków nadal funkcjonuje????
Suchy... Widać kto jest za wenglem
Adrian ... A to że nie można sobie postawić domu w pobliżu wiatraka? Mimo że są bliżej domy ale powstały wcześniej przed ustawą?
Rados?a... Stop wiatrakom!!!!
?achu C... marksizm..liberalizm...egoizm...
?achu C... walka o wyborce wazniejsza od Polski.....szkoda bo mamy potencjal na wsi....
?achu C... patologia z ta ustawa....nie wierze.....
tlamszenie biznesu dla janusza i grazyny....
Rommeo ... PUTIN ZYD PRACUJACY DLA MOSADU WYPROWADZA PIENIADZE NA KONTA IZRAELA
PolishW... To gdzie niemce będą teraz sprzedawać swe wyeksploatowane wiatraki? Czyżby Polska przedstawiała być wysypiskiem śmieć.....? Smieci za które jeszcze każą nam płacić..
P.S.
Kiedy patrole policujne będą eliminowaly z ruch drogowego wszyskie zdezelowane auta z silnikami diesla?
PROMUJC... Wiatraki tylko na morzu, nigdzie indziej.
Jarek C... A morze lepiej ich deportowac do USRAELA
Jarek C... Chciales KUZWA POWIEDZIEC Z ANTYPOLSKIM ZYDEM ardanowskim UDAJACYM POLAKA
Lechian... https://www.youtube.com/watch?v=HkwsOOo3H-I stop agresji i przemocy, barwy tęczy najlepsze
Eli Raa... Tak, i żniwa robić kiedy deszcz pada żeby się nie kurzyło. Ale żreć to każdy chce, ba nawet musi. Jak francuskim pieskiom smród obornika przeszkadza to niech se kupią działkę i dom w Puszczy i tam se żyją. Będą jedli korę z drzew i zagryzali ściółką leśną, a na weekend sromotnika ugotują. Kurwa co za czasy? Przemysł roztrwoniony, jedyne co nam zostało to te trochę rolnictwa, szanujmy je, błagam...
PS. Wczoraj moja żona kupiła w PSS (zdaje się jeszcze Polskim sklepie) marchewkę, patrzę : kraj pochodzenia Holandia, myślałem, że mnie h. j strzeli. To my do Polski marchewkę sprowadzamy? Przecież to rośnie naprawdę łatwo (nie jestem rolnikiem , czasami uprawiam działeczkę). To co jeszcze, niedługo pieczywo będziemy sprowadzać z zagranicy. To się w głowie nie mieści. Pozdrawiam i życzę miłych zakupów w np. w Polsko-brzmiącym Kauflandzie.
Jurek 1... Zaznaczam od razu jestem mieszczuchem. Jestem wyborcą PiS. Ale to co ten dupek mówi Który jest dla mnie największym z kłamców wśród Ministrów obecnego rządu to się w pale nie mieści. On dobrze wie ile obecnie w kraju jest nieużytków które są oddalone już nie o kilkaset metrów tylko kilkanaście km od zabudowań ludzkich. Wystarczyłoby żeby Ministerstwo tylko napisało do każdej Gminy że ma w ciągu trzech miesiącach przedstawić teren który nie jest wśród zabudowań, nie jest wśród wsi i miasteczek i od razu będzie wiadomo gdzie postawić będzie można wiatraki. Do tego wszystkiego jeszcze oczywiście dochodzą badania specjalistyczne czy jest sens postawić na danym miejscu wiatrak. Ale oczywiście po co słuchać ludzi Po co słuchać tych którzy są z solą i chlebem naszej ziemi? Najlepiej im cokolwiek narzucić koniec kropka. Kolejna sprawa pan minister robi wszystko obecnie żeby tylko zrazić do siebie naszych, polskich rolników. Nie wiem komu trzyma Pan Palec prosto w dupie Unii Europejskiej czy naszemu rządowi który niektóre rzeczy robi wbrew nam. Moja firma jest dość spora to znaczy terenowo jest dość duża i leży na pograniczu wsi którą graniczy miasto. Ale przez tyle lat ile mam firmę Jeszcze nie słyszałem żeby komukolwiek to przeszkadzało czyli sąsiad rolnik. Nas Łącznie firm które są na tym samym terenie jest około 20 i też nigdy żeśmy nie narzekali. Ja związku z tym mam tylko jedno pytanie-jestem w radzie gminy i nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek przyjechał czy z gminy czy z województwa a już nie wspomnę o rządzie i się zapytał co my sądzimy o tak zwanej chęci wprowadzenia ustawy odorowej? Nikt z was tych warzywniaków w garniturach u góry nie przyjechał do nas i się nie zapytał czy nie chcemy na przykład na naszym terenie postawić wiatraka który pomógłby naszym firmą który pomógłby rolnikom którzy prowadzą własne firmy czyli gospodarstwa rolne? A niedaleko naszego terenu około może 2,5 km od nas są takie nieużytki i to jeszcze na górze gdzie spokojnie można by było postawić 2 albo nawet trzy wiatraki bo moim zdaniem tam jest około 6 hektarów nieużytków. Tam nawet maszynami rolniczymi chłopaki nie mogą wjechać dlatego że w momencie kiedy są bardzo duże opady deszczu albo śniegu to jest po ten problem dlatego ten teren to są nieużytki. Ale oczywiście po co rozmawiać z nami skoro można się słuchać tych którzy gówno wiedzą! I ostatnia rzecz osobiście nie mam nic do ministra ardanowskiego bo nie dość że jestem z innego"miotu", czyli prowadzę firmę która nie jest związana z rolnictwem a Interesuje się polityką to widzę że obecny minister rolnictwa robi wszystko Tylko nic dla naszych rolników. Żeby nie było że jestem jednostronny, słucham oglądam czytam z różnych stron sprawy dotyczące rolnictwa ale myślę że tak naprawdę to obecny minister albo nie może za wiele albo nie chce pomóc rolnikom. Bo przecież niektóre rzeczy proste rzeczy związane z ich pracą z pieniędzmi dla nich dla ich rodzin to można by było zrobić w ciągu miesiąca.
dancia ... Warczenie na siebie to nie tylko na wsi.Mieszkam w dzielnicy , która w pewnym momencie stała się atrakcyjna dla sfer ,,bogatych" więc zaczęli się budować urzędnicy , lekarze,środowiska sędziowskie , a teraz przeszkadza im dym z kominów i jak oczyszcza się szambo ponieważ nie w każdym miejscu można podłączyć się do kanalizacji miejskiej.Przy każdym spotkaniu z wlodarzem miasta narzekają.Nie wszyscy oczywiście , ale takie ,,gnidy" aspoleczne wszędzie się trafią
Mariola... O czym mówi ten pisowski KUTAS ???
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.