Czy Konfederacja wejdzie z kimś w koalicję? O polityce PiS, podziałach na prawicy W. Ziółkowski wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2UaortIAbRgNajlepsze komentarze:

wRealu2... PILNE! Youtube zablokował waszą niezależną, patriotyczną telewizję wRealu24 za mówienie o LGBT! Czy zgodzimy się na cenzurę prewencyjną i łamanie polskiego prawa przez globalne koncerny? Prosimy o pomoc polityków, dziennikarzy, mediów i ludzi dobrej woli! Nie ma zgody na cenzurę w sieci! Działamy dalej nieprzewianie na wRealu24.tv Nigdy nie zamkną nam ust!
Jobel J... POLSKA DO BOJU ORŁY BIAŁE BROŃMY OJCZYZNĘ ?? ?? ??
Izabela... Jak Pan zna te argumenty to niech Pan łaskawie nie przerywa bo inni nie znają i chcieliby je usłyszeć, To chyba dla nas, a nie dla prowadzącego
Maria J... Co jest z tym zamkiem w Puszczy, cisza nikt nic nie mówi.
Maria J... To PiS sobie niech płaci ze swoich kieszeni roszenia a od Polski łapy precz. Polityka zagraniczna nie istnieje, są zdrajcy w polityce zagranicznej i partiokraci na to pozwalają. Hańba dla was partiokraci
Maria J... PiS to nie jest żadną prawica to są tacy sami łotry jak po, sld, psl. Kłamcy i zdrajcy, realizują plan obcych korporacji a nie Polski, bydlaki. Wstyd i hańba że mamy takie rządy. Rozliczymy was za to wszystko, dośc upokarzania narodu polskiego, przez was i obcych. Lasy proszę zostawić w spokoju i polskie.
Maria J... Mamy zdradzieckie rządy, zdrajcy i sprzedawczyki polskiego narodu, siedzą przy władzy. Czas na rozliczenie tych zdrajców. Wybory były sfałszowane, dlaczego nic nierobiście.
Maria J... Kukiz od tego czasu co był pucz, zachowuje się jak marionetka. Słuchałam jego wypowiedzi jak był pucz, jego nie było w tym czasie, ale nie potrafił odpowiedzieć redaktorowi na jego pytania, kręcił.
piotr b... Ja pierdole co za cienias masakra
Morgi84... Nie ma co sie rozdrabniac.jestesmy zaorani politycznie w rekach duopolu.ostatnie glosowanie jasno wskazuje ze jest uklad i cokolwiek ma sie wydarzyc to sie wydarzy.cokolwiek ma byc uchwalone czy sprzedane to bedzie to tak zrobione zeby nie obnioslo sie to echem lub to zmanipuluja w tvpis.samowolka rzadzacych moze sie skonczyc wtedy i tylko wtedy jak ludzie wyjda na ulice jak dawniej.a to sie raczej nie zdarzy,a proceder trwa.
LUSI M... Meksykanie tak bronia swojej ziemi ze zadnemu obcokrajowcowi nie sprzedadza ani centymetra Czy nasi wlodarze nie moga wprowadzic takiego prawa tylko rozpierniczaja majatek narodowy. na lewo i prawo!Sczegolnje ze samych wrogow mamy za pseudo przyjaciol !
Ater Ov... Kukiz jest już skończony. Teraz robi wszystko żeby dostać się do sejmu na kolejną kadencje, tylko po co skoro nic nie zrobil mając takie poparcie? Nawet jeśli dołączy do Konfederacji to będzie tylko przeszkadzał i mącił wodę jak Marusiki i reszta z KNP. Nie dla Jakubiaka i Kukiza!
rudolf ... Bicie piany ,gadac to mozna sobie.Jak przychodzi do czynow to kazdy tylko robi tyle aby trzymac sie stolka i laczyc z kazdym byleby do zloba dojsc.Ludzie gdzie godnosc, honor .Przestanciejuz bajki opowiadac.
Jon Mas... Dopóki będzie w Konfederacji Korwin ze swoimi skrajnościami to nie ma szans
Gabi Po... Konfederacje dla Polakow.
Beata K... CWP TYLKO RUCH NARODOWY KONFERENCJA BÓG HONOR I OJCZYZNA HWAŁA WIELKIEJ POLSCE POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY RUCH NARODOWY PROGRAM PARTI RN
RaV Mil... Czas naprawić system -> Konfederacja
Maria A... Nie wyssałam antysemityzmu z mlekiem matki, w końcu karmiono mnie z butelki. Głosowałam na Konfederację.
Mucek... Właśnie po Panie Ziółkowskim widać brak jakiegokolwiek pomysłu na przychylność obywateli do głosowania na jego formację . Pomysł z prywatyzacją lasów jest już czystą głupotą, chyba zapatrzył się Pan na Komorowskiego który chciał sprzedać lasy żydom.Bawi mnie przedstawianie postulatów partii Korwin, jak i również całej Konfederacji, są to mrzonki nie do zrealizowania.
Wieslaw... Kiedy nastąpi rejestracja kofederacji???
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.