HISTORIA CARLINY WHITE | KAROLINA ANNA Karolina Anna


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FM2hbt_0SRwNajlepsze komentarze:

Kamila ... Zrób film o parach przestepczych- np bestiach Rosemary & Fred West
PattyRV... Najbardziej dziwi mnie to jak łatwo w Stanach można podrobić tożsamość. Nikt nie sprawdzał dokumentów dziecka jak poszła do szkoły?
Sara Pa... jak oglądam twoje i nei tylko twoje filmiki, w których mowa o porwaniach dzieci, nie moge w to uwierzyć jak to jest proste, chwila nieuwagi i bach...niema :( smutne :(
jak utrata dziecka, po przez poronienie itp doprowadza do desperacji kobietę, która decyduje się na porwanie cudzego dziecka....szkoda, że te kobiety nie chcą sobie pomóc nie szukają pomocy u psychologa, w fundacjach, które pomagają takim osobą.
birgir ... Ta zdzira,która nie mogła mieć własnego dziecka,za kradzież ze szpitala powinna dostać wysoki wyrok!Nie mogła sobie adoptować?Mało to jest dzieci w domach dziecka?
Sara No... Może coś na temat Tayler'a Hadley'a
Anna G... Wyrok powinien wynosić min. 46 lat, za każdy rok skradziony matce i ojcu. Na dodatek wychowała egoistkę, która liczyła tylko na kasę.
Boon Ba... Masz taki cudowny głos do takich spraw zawsze jak słucham na innych takich kanałach to wiecznie widzę twoją twarz i słyszę twój głos po prostu Ty nadajesz się idealnie do tego
Jolanta... Hej, słyszałaś o hitorii Tomka Cichowicza? jest ona przedstawiona na Niegetyczne ale jestem ciekawa czy coś w tej sprawie wiadomo wiecej.
Barbara... Wyobrażam sobie co czuli rodzice. Aż mnie za serce ściska. Ja tak się takiej sytuacji bałam ze po porodzie moich dzieci ani sekundy ich nie zostawiłam samych. Na wszystkie badania chodziłam z dzieckiem, spałam albo z dzieckiem w łóżku albo na fotelu z dzieckiem na brzuchu. Trochę chore ale za dużo się strasznych historii nasłuchałam.
tr3buh... wg mnie ten wyrok jest zbyt wysoki
Aleksan... Dopiero kilka dni temu wpadłam na ten kanał i teraz jak głupia oglądam wszystkie filmy po kolei. Już się boję co to będzie jak się skończą i będę musiała czekać na te dopiero co wychodzące... Pozdrawiam ;)
Tamara... Ale ta córka to jebana materialistka.. żeby pokłócić sie o jakiś hajs ze swoimi biologicznymi rodzicami? 21 lat to długo, mogli już stracić nadzieje że sie znajdzie, a pieniądze sa zawsze potrzebne, więc nie dziwne że je wydali. Przykra historia.
Bajlaba... Przyszywana matka identyczna jak kobieta z portretu. Brawa dla tego kto wykonał portret.
New Shi... Miło się oglądało. Dziękuję za filmik.
katonat... XD idealne spędzanie czasu robie na szydełku i słucham tego ?
Anja 20... To smutne, że taka jedna osoba rozdzieliła rodzinę na całe lata. Jak później te dziecko (jeśli się znajdzie) ma zacieśnić więzy z prawdziwymi rodzicami po takim czasie, skoro są wtedy praktycznie obcy? Tyle straconych lat...
Magda S... Masz śliczne włosy, czy mogłabyś nagrać film o tym jak je pielęgnujesz?
Agniesz... Kolejny świetny filmik? pokochałam dzięki tobie kryminały ❤❤ ps. PRZECUDOWNY MAKIJAŻ ❤❤❤ ślicznie ci w nim
Pam Buk... Nie na temat, ale twoja fryzura w tym filmie wymiata ?? Ktoś wie jak to zrobić? Bo wygląda łatwo do zrobienia ?
Loren 2... Ja jestem bardzo ciekawa co z ta infekcja Carliny przecież skoro Ann ją porwała to nie mogła z obawy przed odkryciem zabrać ją do szpitala
Wiec jak ją wyleczyła?
Karolina Anna ciekawostki

Karolina Anna ciekawostki

Historia kanału Karolina Anna zaczyna się w dniu 2017-02-01 10:22:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 220 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 44607349 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 277000 użytkowników.