A. WRÓBLEWSKI, S. GAJEWSKI PRZYSZŁOŚĆ UE POD PRZYWÓDZTWEM VON DER LEYEN NA STANOWISKU SZEFOWEJ KE Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EKfPjrXjaBQNajlepsze komentarze:

TheUrsu... Zrobili sobie formację sługusów w EU. Po co tu dyskutować, pożyjemy to zobaczycie. Polska dyplomacja to kazastrofa! Ona klepie pierdołki a Morawiecki kiwa głową jak piesek w aucie z lat 1980-tych.
Mariola... Kim jest ten PALANT przy boku Pani URSULI von der Leyen. Miejmy nadzieję że jej nie poparł. Przecież Niemcy to pisowski WRÓG.
JanuszS... Unia, to nie unia, to szwindel. Chcieli tą Niemkę na to stanowisko, to aby Polska ją poparła, to najpierw wystawia się Timmermansa, bo wiadomo, co Polacy zrobią. Typowa ustawka, a Polacy łyknęli.
J J... Mamy pamietac, ze jestesmy w unii po to , aby razem radosnie popelnic samobojstwo. Grupowe...
Janina ... polska polityka to naiwna bufonada i niedoswiadczenie, a zarazem chec szybkiego wzbogacenia sie, a Niemcy to wytrawny gracz, wczesniej czy pozniej doprowadza do rozbicia dzielnicowego Polski jak nie przy pomocy PO, ktore stara sie jak moze zeby do tego doszlo, to Pis tez zostanie kupiony
jacob l... Po tym, jak Ursula von der Leyen całkowicie zniszczyła Bundeswehrę, została teraz wybrana na przewodniczącą Komisji Europejskiej za wstawiennictwem Merkel, Marcon i Co. Ona nie byla w ogöle na liscie wyborczej, bo w Niemczech jest sprawa sadowa, ze wzgledu na KRADZIEZ pieniedzy, DUZO pieniedzy zakasowala!!! Posłowie EU tylko wiernie kiwaja głową i posłusznie robia to, co wymagaja autokraci w EU dyktaturze !!!. To jest „demokracja”!? w Unii Europejskiej Anno 2019.
Co za farsa. Stoimy w szczególnie burzliwych czasach w EU. PiS falszywie zrobil, ze ja wybral. Dlaczego sie nie wstzymali od glosu...to bylo by najlepiej i patriotycznie, tak jak Meuten i inni AfD czlonkowie, jak Farage, jak Orban, jak Le Pen, jak Salvini…..i inn konservatywnii patrioci z innych krajöw !!! To jest cos takiego, jak zdrada Polski i sprzedanie sie tym komunistom !!! PiS rozczarowal wielu obywateli w Polsce i w Europie !!!! Chcecie Armie EU, więcej migracji, więcej NATO, więcej antyrosyjskiej propagandy, więcej globalizmu, więcej centralizmu EU, więcej celów klimatycznych, co jest klamstwem, więcej propagandy przeciw Trump polityki. Są to najważniejsze rzeczy, które ta kobieta napisała na flagach i te pseudo przepisy zruinuja Kraje Europy!!! V.d. Leyne zawiodła całkowicie na poprzednim stanowisku, a teraz bedzie kontynuować swoje złowrogie działania na najważniejszym stanowisku władzy w Europie. Ona nalezy do wiezienia, a NIE do parlamentu !!!!!

Tylko ci, którzy rozpoznali niebezpieczeństwo, musza odwaznie sie v.d. Leyen i UE dyktatorom (Soros!!!UWAGA, niesamowicie ZLY czlowiek-Bestia!!!!) sprzeciwic i nie dopuscic, aby oni nasze kraje zniszczyli. Najwyzszym celem jest, aby kazdy wiedzial, jakie perfidne zamiary ma Merkel, Macrona, Leyena, Soros i Co. Wszystkei Kraje europejskie musza zbudowac szeroki front obywatelski przeciwko tym kryminelnym klamcom – eurokratom i do pöki nie za pözno jest, jak najszybciej wyjsc z EU !!!!
PROMUJC... Uważajcie na nią, jej miły uśmiech nie jest gwarancją dobrej wsp.
Christo... Naiwniactwo to jest cisza przed burza, oni maja nas w dupie.
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.